Svenska Cupen 2024 - Rond 3

Spelperiod: 18 Apr - 09 Jun

Visa distrikt

Matchurval:   Visa alla    Rapporterade    Återstående

DISTRIKT DISTRIKT DISTRIKT
Bohuslän-Dals BF (1)Jönköpings läns BF (1)Upplands BF (1)
Dalabridgen (1)Medelpads BFVärmland-Dals BF
(*)   Gotlands BFMälardalens BF (1)Västerbottens BF (1)
Gävleborgs BF (1)Norrbottens BFVästergötlands BF (1)
Göteborgs BF (1)Skånes BF (2)Ångermanlands BF
Hallands BF (1)Stockholms BFÖrebro läns BF (1)
Jämtland-Härjedalen (1)Sydöstra Sveriges BF (3)Östra Mellansvenska (3)
20 matcher
(*)
 
Vissa år krävs speciallösningar för Gotland i rond 1-3.
Då kan du klicka på rond 1 i menyn ovan för att se matcherna.

Bohuslän-Dals BF

BALEK BALEK vs. Frida Spelort
Vänersborg
Frida
Välj distrikt

Dalabridgen

JGR - Jag måste ringa Carina 89 JGR - Jag måste ringa Carina vs. De sista entusiasterna JGR - Jag måste ringa Carina Spelort
Hedemora
De sista entusiasterna 23
Välj distrikt

Gävleborgs BF

BULL BULL vs. The boomers Spelort
Sandviken
The boomers
Välj distrikt

Göteborgs BF

Squeeze your hand 100 Squeeze your hand vs. Värö Arne Squeeze your hand Spelort
Västra Frölunda
Värö Arne 21
Välj distrikt

Hallands BF

Trocadero 43 Trocadero vs. Lonley heart club team Lonley heart club team Spelort
Frillesås
Lonley heart club team 54
Välj distrikt

Jämtland-Härjedalens BF

CornerRoots 86 CornerRoots vs. Winge Boys CornerRoots Spelort
Krokom
Winge Boys 78
Välj distrikt

Jönköpings läns BF

Smålandsmixen Smålandsmixen vs. Bomber och Granater Spelort
Värnamo
Bomber och Granater
Välj distrikt

Mälardalens BF

BUMA 30 BUMA vs. Smedstaden Smedstaden Spelort
Arboga
Smedstaden 78
Välj distrikt

Skånes BF

MUNKA MUNKA vs. Munkaborg Spelort
Viken
Munkaborg
Lurpasset 53 Lurpasset vs. Rafraf Rafraf Spelort
Hässleholm
Rafraf 61
Välj distrikt

Sydöstra Sveriges BF

Bridgekamraterna Nybro 2 Bridgekamraterna Nybro vs. Otown homies Otown homies Spelort
Kalmar
Otown homies 73
SNABBE SNABBE vs. Karlskrona 1 Spelort
Växjö
Karlskrona 1
ÖBBA 1 ÖBBA 1 vs. Växjö Dahl Spelort
Torhamn
Växjö Dahl
Välj distrikt

Upplands BF

Köp En Sol 47 Köp En Sol vs. Rospiggarna Köp En Sol Spelort
Enköping
Rospiggarna 40
Välj distrikt

Västergötlands BF

Ruterknekt 74 Ruterknekt vs. Kvänköping Ruterknekt Spelort
Otterbäcken
Kvänköping 45
Välj distrikt

Västerbottens BF

GSG GSG vs. HeLen Spelort
Umeå
HeLen
Välj distrikt

Örebro läns BF

Mappa Bu Mappa Bu vs. Maskarna Spelort
Hasselfors
Maskarna
Välj distrikt

Östra Mellansvenska BF

Kisagrabbarna 85 Kisagrabbarna vs. Kamraterna Kisagrabbarna Spelort
Kisa
Kamraterna 26
BK Sang 52 BK Sang vs. Luringarna BK Sang Spelort
Oxelösund
Luringarna 35
Världes Ände Else-Maj 12 Världes Ände Else-Maj vs. Strängnäs BK Gripen1 Strängnäs BK Gripen1 Spelort
Trosa
Strängnäs BK Gripen1 75
Välj distrikt