Primära flikar

November 2021

  mån tis ons tors fre lör sön
44
1
2
3
4
5
6
7
13:00 - 17:00
Västerviks BK
 
13:00 - 17:00
Skänninge BK
 
18:00 - 21:30
IFK Norrköping
 
18:00 - 21:00
Skänninge BK
 
18:00
Ödeshögs BK
 
18:30 - 22:15
Mjölby BK
 
18:30 - 22:00
Gnesta BK
 
18:30 - 22:00
Östra Ryds BK
 
18:30 - 21:45
Vadstena bridgeklubb
 
18:30
Filbyter Bridge
 
18:30
Stigtomta BK
 
2 nov Skänninge BK Blå grupp
 
13:00
Kolmårdens BK
 
13:15
Vadstena bridgeklubb
 
13:30
Östra Mellansvenska BF
 
13:30
Filbyter Bridge
 
 
18:00 - 21:30
Ödeshögs BK
 
18:00
Söderköpings BS
 
18:30 - 22:30
Nyköpings BS
 
18:30 - 22:15
Mjölby BK
 
18:30 - 22:10
Kisa BS
 
18:30
Filbyter Bridge
 
4 nov Ydre Bk Hösten 4
 
5-7 nov Skänninge BK Allhelgonabridge
 
2 nov Skänninge BK Röd grupp
 
12:00 - 16:00
Gnesta BK
 
12:30
Stigtomta BK
 
13:00 - 17:00
Trosa BS
 
13:30 - 17:15
Mjölby BK
 
18:00 - 21:30
Valdemarsviks BK
 
18:00 - 21:30
Motala Bridgeallians
 
18:00
Kolmårdens BK
 
18:00
Åtvidabergs BS
 
18:30 - 22:00
Gamleby BK
 
18:30
Filbyter Bridge
 
18:30
Boxholms BS
 
13:00
Norrköpingsbridgen
 
17:00 - 22:30
Skänninge BK
 
17:00 - 22:30
Skänninge BK
 
17:00
Kolmårdens BK
 
18:00 - 20:24
Kolmårdens BK
 
18:30 - 22:30
Skänninge BK
 
09:30 - 13:00
Skänninge BK
 
09:30 - 13:00
Skänninge BK
 
10:00 - 17:00
Östra Mellansvenska BF
 
15:00 - 18:30
Skänninge BK
 
15:00 - 18:30
Skänninge BK
 
15:00 - 18:30
Skänninge BK
 
15:00 - 18:30
Skänninge BK
 
09:30 - 13:00
Skänninge BK
 
09:30 - 13:00
Skänninge BK
 
09:30 - 13:00
Skänninge BK
 
10:00 - 15:30
Östra Mellansvenska BF
 
14:00 - 17:15
Mjölby BK
 
15:00
Kolmårdens BK
 
15:01
Kolmårdens BK
 
15:02
Kolmårdens BK
 
 
 
 
09:00
Åtvidabergs BS
 
16:30 - 21:30
Finspångs BK
 
17:30
Helgenäs BK
 
18:00 - 21:30
Motala Bridgeallians
 
18:00
Flens BS
 
18:00
Norrköpingsbridgen
 
18:30 - 22:30
Trosa BS
 
18:30 - 22:30
Västerviks BK
 
18:30 - 22:00
Skänninge BK
 
18:30
BK Sang, Oxelösund
 
45
8
9
10
11
12
13
14
13:00 - 17:00
Västerviks BK
 
13:00 - 17:00
Skänninge BK
 
18:00 - 21:30
IFK Norrköping
 
18:00 - 21:00
Skänninge BK
 
18:00
Ödeshögs BK
 
18:30 - 22:15
Mjölby BK
 
18:30 - 22:00
Östra Ryds BK
 
18:30
Filbyter Bridge
 
18:30
Stigtomta BK
 
18:30
Vadstena bridgeklubb
 
9 nov Skänninge BK Grön Grupp
 
13:00
Kolmårdens BK
 
13:15
Vadstena bridgeklubb
 
13:30
Östra Mellansvenska BF
 
13:30
Filbyter Bridge
 
18:00 - 21:30
Ödeshögs BK
 
18:00
Söderköpings BS
 
18:30 - 22:30
Nyköpings BS
 
18:30 - 22:15
Mjölby BK
 
18:30 - 22:10
Kisa BS
 
18:30
Filbyter Bridge
 
11 nov Ydre Bk Hösten 5
 
13:00
Norrköpingsbridgen
 
09:00 - 17:00
Kisa BS
 
10:00
Stigtomta BK
 
11:00
Kolmårdens BK
 
14:00 - 17:15
Mjölby BK
 
15:00
Kolmårdens BK
 
15:01
Kolmårdens BK
 
15:02
Kolmårdens BK
 
9 nov Skänninge BK Röd grupp
 
12:00 - 16:00
Gnesta BK
 
12:30
Stigtomta BK
 
13:00 - 17:00
Trosa BS
 
13:30 - 17:15
Mjölby BK
 
13:30
Filbyter Bridge
 
18:00 - 21:30
Valdemarsviks BK
 
18:00 - 21:30
Motala Bridgeallians
 
18:00
Kolmårdens BK
 
18:15 - 22:00
Överums BK
 
18:30
Boxholms BS
 
09:00
Åtvidabergs BS
 
17:30 - 21:30
Finspångs BK
 
17:30
Helgenäs BK
 
18:00 - 21:30
Motala Bridgeallians
 
18:00
Östra Mellansvenska BF
 
18:00
Flens BS
 
 
18:30 - 22:30
Trosa BS
 
18:30 - 22:30
Skänninge BK
 
18:30 - 22:30
Västerviks BK
 
18:30 - 22:00
Skänninge BK
 
18:30
Filbyter Bridge
 
18:30
BK Sang, Oxelösund
 
46
15
16
17
18
19
20
21
13:00 - 17:00
Västerviks BK
 
13:00 - 17:00
Skänninge BK
 
18:00 - 21:30
IFK Norrköping
 
18:00 - 21:00
Skänninge BK
 
 
18:00
Ödeshögs BK
 
18:30 - 22:15
Mjölby BK
 
18:30 - 22:00
Gnesta BK
 
18:30 - 22:00
Östra Ryds BK
 
18:30
Stigtomta BK
 
16 nov Skänninge BK Grön Grupp
 
13:00
Kolmårdens BK
 
13:15
Vadstena bridgeklubb
 
 
13:30
Filbyter Bridge
 
18:00 - 21:30
Ödeshögs BK
 
18:00
Söderköpings BS
 
18:30 - 22:30
Nyköpings BS
 
18:30 - 22:15
Mjölby BK
 
18:30 - 22:10
Kisa BS
 
18:30 - 22:00
Motala Bridgeallians
 
18:30 - 22:00
Motala Bridgeallians
 
18:30
Filbyter Bridge
 
18 nov Ydre Bk Hösten 6
 
13:00
Norrköpingsbridgen
 
17:00
Kolmårdens BK
 
18:00 - 20:24
Kolmårdens BK
 
13:00 - 18:00
Motala Bridgeallians
 
15:00
Kolmårdens BK
 
15:01
Kolmårdens BK
 
15:02
Kolmårdens BK
 
16 nov Skänninge BK Röd grupp
 
12:00 - 16:00
Gnesta BK
 
12:30
Stigtomta BK
 
13:00 - 17:00
Trosa BS
 
13:30 - 17:15
Mjölby BK
 
13:30
Filbyter Bridge
 
18:00 - 21:30
Valdemarsviks BK
 
18:00 - 21:30
Motala Bridgeallians
 
18:00
Kolmårdens BK
 
18:00
Åtvidabergs BS
 
18:30 - 22:00
Gamleby BK
 
18:30 - 21:45
Vadstena bridgeklubb
 
18:30
Boxholms BS
 
09:00
Åtvidabergs BS
 
17:30 - 21:30
Finspångs BK
 
17:30
Helgenäs BK
 
18:00 - 21:30
Motala Bridgeallians
 
18:00
Östra Mellansvenska BF
 
18:00
Ljungsbro BK
 
18:00
Flens BS
 
18:30 - 22:30
Trosa BS
 
18:30 - 22:30
Västerviks BK
 
18:30
BK Sang, Oxelösund
 
47
22
23
24
25
26
27
28
13:00 - 17:00
Västerviks BK
 
13:00 - 17:00
Skänninge BK
 
18:00 - 21:30
IFK Norrköping
 
18:00
Ödeshögs BK
 
18:30 - 22:15
Mjölby BK
 
18:30 - 22:00
Gnesta BK
 
18:30 - 22:00
Östra Ryds BK
 
18:30
Stigtomta BK
 
18:30
Vadstena bridgeklubb
 
23 nov Östra Mellansvenska BF DM Par Veteran, klubbkval Västervik
 
24 nov Östra Mellansvenska BF DM Par Veteran, klubbkval Nyköping
 
25 nov Ydre Bk Hösten 7
 
13:00
Norrköpingsbridgen
 
17:00
Kolmårdens BK
 
27-28 nov Östra Mellansvenska BF Anmälan till TL Steg 2-utbildning
 
23 nov Skänninge BK Grön Grupp
 
13:00
Kolmårdens BK
 
13:15
Vadstena bridgeklubb
 
13:30
Filbyter Bridge
 
18:00 - 21:30
Ödeshögs BK
 
18:00
Söderköpings BS
 
 
18:30 - 22:15
Mjölby BK
 
18:30 - 22:10
Kisa BS
 
 
12:00 - 16:00
Gnesta BK
 
12:30
Stigtomta BK
 
13:00 - 17:00
Trosa BS
 
13:30 - 17:15
Mjölby BK
 
 
18:00 - 21:30
Motala Bridgeallians
 
18:00 - 21:30
Valdemarsviks BK
 
18:00
Kolmårdens BK
 
18:00
Åtvidabergs BS
 
18:30 - 22:00
Gamleby BK
 
18:30
Östra Mellansvenska BF
 
18:30
Boxholms BS
 
 
 
23 nov Skänninge BK Röd grupp
 
09:00
Åtvidabergs BS
 
17:30 - 21:30
Finspångs BK
 
17:30
Helgenäs BK
 
18:00 - 21:30
Motala Bridgeallians
 
18:00
Flens BS
 
18:00
Ljungsbro BK
 
18:00
Norrköpingsbridgen
 
18:30 - 22:30
Trosa BS
 
 
18:30 - 22:00
Skänninge BK
 
18:30
BK Sang, Oxelösund
 
48
29
30
1
2
3
4
5
13:00 - 17:00
Västerviks BK
 
13:00 - 17:00
Skänninge BK
 
18:00 - 21:30
IFK Norrköping
 
18:00
Ödeshögs BK
 
18:15
Filbyter Bridge
 
18:30 - 22:15
Mjölby BK
 
18:30 - 22:00
Gnesta BK
 
18:30 - 22:00
Östra Ryds BK
 
18:30
Vadstena bridgeklubb
 
18:30
Stigtomta BK
 
09:00
Åtvidabergs BS
 
09:00
Åtvidabergs BS
 
17:30 - 21:30
Finspångs BK
 
17:30
Helgenäs BK
 
18:00 - 21:30
Motala Bridgeallians
 
18:00
Norrköpingsbridgen
 
18:00
Ljungsbro BK
 
18:00
Flens BS
 
18:30 - 22:30
Trosa BS
 
18:30 - 22:30
Västerviks BK
 
18:30 - 22:00
Skänninge BK
 
18:30
BK Sang, Oxelösund