Primära flikar

Februari 2023

  mån tis ons tors fre lör sön
5
30
31
1
2
3
4
5
 
 
12:00 - 16:00
Gnesta BK
 
13:00
Kolmårdens BK
 
13:15 - 17:00
Vadstena bridgeklubb
 
13:30
Filbyter Bridge
 
13:30
Filbyter Bridge
 
17:00
Norrköpingsbridgen
 
18:00 - 22:15
Mjölby BK
 
18:00 - 22:10
Ödeshögs BK
 
18:00 - 22:10
Kisa BS
 
18:00 - 22:00
Söderköpings BS
 
18:00 - 21:30
Ödeshögs BK
 
18:30 - 22:30
Nyköpings BS
 
12:30
Stigtomta BK
 
13:00 - 17:00
Trosa BS
 
13:30 - 17:00
Mjölby BK
 
13:30
Filbyter Bridge
 
18:00 - 22:00
Åtvidabergs BS
 
18:00 - 21:30
Valdemarsviks BK
 
18:00 - 21:30
Motala Bridgeallians
 
 
18:30
Boxholms BS
 
18:30
Gamleby BK
 
13:00
Norrköpingsbridgen
 
17:00
Kolmårdens BK
 
09:00 - 17:00
Stigtomta BK
 
15:00
Kolmårdens BK
 
6
6
7
8
9
10
11
12
13:00 - 17:00
Västerviks BK
 
13:00 - 17:00
Skänninge BK
 
18:00 - 22:00
IFK Norrköping
 
18:00 - 21:45
Vadstena bridgeklubb
 
18:00 - 21:15
Ödeshögs BK
 
18:30 - 22:00
Östra Ryds BK
 
18:30 - 21:30
Gnesta BK
 
18:30
Stigtomta BK
 
18:30
Filbyter Bridge
 
09:00 - 13:00
Åtvidabergs BS
 
13:30 - 17:00
Mjölby BK
 
15:00 - 21:00
IFK Norrköping
 
17:30 - 21:30
Finspångs BK
 
17:30
Helgenäs BK
 
18:00 - 21:30
Motala Bridgeallians
 
18:00
Flens BS
 
18:00
Norrköpingsbridgen
 
18:30 - 22:30
Västerviks BK
 
18:30 - 22:00
Skänninge BK
 
18:30 - 21:30
Trosa BS
 
18:30
BK Sang, Oxelösund
 
12:00 - 16:00
Gnesta BK
 
13:00 - 16:00
Trosa BS
 
13:00
Kolmårdens BK
 
13:15 - 17:00
Vadstena bridgeklubb
 
13:30
Filbyter Bridge
 
18:00 - 22:15
Mjölby BK
 
18:00 - 22:10
Kisa BS
 
18:00 - 22:00
Söderköpings BS
 
18:00 - 21:30
Ödeshögs BK
 
18:00 - 21:00
Norrköpingsbridgen
 
18:30 - 22:30
Nyköpings BS
 
12:30
Stigtomta BK
 
13:00 - 17:00
Trosa BS
 
13:30 - 17:00
Mjölby BK
 
13:30
Filbyter Bridge
 
18:00 - 22:00
Åtvidabergs BS
 
18:00 - 21:30
Valdemarsviks BK
 
18:00 - 21:30
Motala Bridgeallians
 
18:00
Norrköpingsbridgen
 
18:00
Ljungsbro BK
 
18:30 - 21:30
Gnesta BK
 
18:30
Gamleby BK
 
18:30
Boxholms BS
 
11 feb Östra Mellansvenska BF ÖMBF: DM Lag, final, rond 1-3
 
15:00
Kolmårdens BK
 
13:00
Norrköpingsbridgen
 
17:00
Kolmårdens BK
 
 
7
13
14
15
16
17
18
19
13:00 - 17:00
Västerviks BK
 
13:00 - 17:00
Skänninge BK
 
18:00 - 22:00
IFK Norrköping
 
18:00 - 21:45
Vadstena bridgeklubb
 
18:00 - 21:15
Ödeshögs BK
 
18:30 - 22:00
Östra Ryds BK
 
18:30 - 21:30
Gnesta BK
 
18:30
Stigtomta BK
 
18:30
Filbyter Bridge
 
09:00 - 13:00
Åtvidabergs BS
 
13:30 - 17:00
Mjölby BK
 
17:30 - 21:30
Finspångs BK
 
17:30
Helgenäs BK
 
18:00 - 21:30
Motala Bridgeallians
 
18:00
Kolmårdens BK
 
18:00
Flens BS
 
18:00
Norrköpingsbridgen
 
18:30 - 22:30
Västerviks BK
 
18:30 - 22:00
Skänninge BK
 
18:30 - 21:30
Trosa BS
 
18:30
BK Sang, Oxelösund
 
12:00 - 16:00
Gnesta BK
 
13:00
Kolmårdens BK
 
13:15 - 17:00
Vadstena bridgeklubb
 
13:30
Filbyter Bridge
 
18:00 - 22:15
Mjölby BK
 
18:00 - 22:10
Kisa BS
 
18:00 - 22:00
Söderköpings BS
 
18:00 - 21:30
Ödeshögs BK
 
18:00 - 21:00
Norrköpingsbridgen
 
18:30 - 22:30
Nyköpings BS
 
18:30 - 20:00
Motala Bridgeallians
 
20:15 - 22:00
Motala Bridgeallians
 
12:30
Stigtomta BK
 
13:00 - 17:00
Trosa BS
 
13:30 - 17:00
Mjölby BK
 
13:30
Filbyter Bridge
 
18:00 - 22:00
Åtvidabergs BS
 
18:00 - 21:30
Motala Bridgeallians
 
18:00 - 21:30
Valdemarsviks BK
 
18:00
Norrköpingsbridgen
 
18:30 - 22:00
Överums BK
 
18:30 - 21:30
Gnesta BK
 
18:30
Gamleby BK
 
18:30
Boxholms BS
 
13:00
Norrköpingsbridgen
 
17:00
Kolmårdens BK
 
18:00 - 20:24
Kolmårdens BK
 
18 feb Östra Mellansvenska BF BIT-utbildning (hemsidan)
 
15:00
Kolmårdens BK
 
 
8
20
21
22
23
24
25
26
13:00 - 17:00
Västerviks BK
 
13:00 - 17:00
Skänninge BK
 
18:00 - 22:00
IFK Norrköping
 
18:00 - 21:45
Vadstena bridgeklubb
 
18:00 - 21:15
Ödeshögs BK
 
18:30 - 22:00
Östra Ryds BK
 
18:30 - 21:30
Gnesta BK
 
18:30
Stigtomta BK
 
18:30
Filbyter Bridge
 
09:00 - 13:00
Åtvidabergs BS
 
13:30 - 17:00
Mjölby BK
 
15:00 - 21:00
IFK Norrköping
 
17:30 - 21:30
Finspångs BK
 
17:30
Helgenäs BK
 
18:00 - 21:30
Motala Bridgeallians
 
18:00
Flens BS
 
18:00
Norrköpingsbridgen
 
18:30 - 22:30
Västerviks BK
 
18:30 - 22:00
Skänninge BK
 
18:30 - 21:30
Trosa BS
 
18:30
BK Sang, Oxelösund
 
12:30
Stigtomta BK
 
13:00 - 17:00
Trosa BS
 
13:30 - 17:00
Mjölby BK
 
13:30
Filbyter Bridge
 
18:00 - 22:00
Åtvidabergs BS
 
18:00 - 21:30
Motala Bridgeallians
 
18:00 - 21:30
Valdemarsviks BK
 
18:00
Norrköpingsbridgen
 
18:30 - 22:00
Överums BK
 
18:30 - 21:30
Gnesta BK
 
18:30
Gamleby BK
 
18:30
Boxholms BS
 
13:00
Norrköpingsbridgen
 
17:00
Kolmårdens BK
 
18:00 - 20:24
Kolmårdens BK
 
 
10:00
Östra Mellansvenska BF
 
15:00
Kolmårdens BK
 
12:00 - 16:00
Gnesta BK
 
13:00
Kolmårdens BK
 
13:15 - 17:00
Vadstena bridgeklubb
 
13:30
Filbyter Bridge
 
18:00 - 22:15
Mjölby BK
 
18:00 - 22:10
Kisa BS
Hcp
 
18:00 - 22:00
Söderköpings BS
 
18:00 - 21:30
Ödeshögs BK
 
18:00 - 21:00
Norrköpingsbridgen
 
9
27
28
1
2
3
4
5
13:00 - 17:00
Västerviks BK
 
13:00 - 17:00
Skänninge BK
 
18:00 - 22:00
IFK Norrköping
 
18:00 - 21:45
Vadstena bridgeklubb
 
18:00 - 21:15
Ödeshögs BK
 
18:30 - 22:00
Östra Ryds BK
 
18:30 - 21:30
Gnesta BK
 
18:30 - 21:00
Skänninge BK
 
18:30
Östra Mellansvenska BF
 
18:30
Stigtomta BK
 
09:00 - 13:00
Åtvidabergs BS
 
13:30 - 17:00
Mjölby BK
 
17:30 - 21:30
Finspångs BK
 
17:30
Helgenäs BK
 
18:00
Motala Bridgeallians
 
18:00
Flens BS
 
18:00
Norrköpingsbridgen
 
18:25 - 21:55
Motala Bridgeallians
 
18:30 - 22:30
Västerviks BK
 
18:30 - 22:00
Skänninge BK
 
18:30 - 21:30
Trosa BS
 
18:30
BK Sang, Oxelösund