Primära flikar

Januari 2022

  mån tis ons tors fre lör sön
52
27
28
29
30
31
1
2
 
 
 
 
 
 
15:00
Kolmårdens BK
 
1
3
4
5
6
7
8
9
13:00 - 17:00
Skänninge BK
 
18:00
Ödeshögs BK
 
18:30 - 22:30
Nyköpings BS
 
18:30 - 22:15
Mjölby BK
 
18:30 - 22:00
Gnesta BK
 
18:30
Vadstena bridgeklubb
 
18:30
Stigtomta BK
 
18:00 - 21:30
Motala Bridgeallians
 
18:00
Norrköpingsbridgen
 
18:30 - 22:00
Skänninge BK
 
13:00
Kolmårdens BK
 
13:15
Vadstena bridgeklubb
 
13:30
Filbyter Bridge
 
18:30 - 22:10
Kisa BS
 
09:00 - 21:00
Helgenäs BK
 
12:30
Stigtomta BK
 
13:30
Filbyter Bridge
 
13:00
Norrköpingsbridgen
 
10:00 - 17:00
Motala Bridgeallians
 
15:00
Kolmårdens BK
 
15:01
Kolmårdens BK
 
15:02
Kolmårdens BK
 
2
10
11
12
13
14
15
16
10 jan IFK Norrköping Uppstart år 2022. Partävling
 
11 jan Helgenäs BK Partävling
 
12 jan Trosa BS Start: Spela Bridge 2
 
12:00 - 16:00
Gnesta BK
 
12:30
Stigtomta BK
 
13:00
Trosa BS
 
13:30 - 17:15
Mjölby BK
 
13:30
Filbyter Bridge
 
18:00 - 22:00
Söderköpings BS
 
18:00 - 22:00
Åtvidabergs BS
 
18:00 - 21:30
Valdemarsviks BK
 
18:00 - 21:30
Motala Bridgeallians
 
18:30
Boxholms BS
 
18:30
Gamleby BK
 
13:00
Norrköpingsbridgen
 
12:00 - 12:30
Trosa BS
 
14:30 - 15:00
Trosa BS
 
15:00
Kolmårdens BK
 
15:02
Kolmårdens BK
 
15:03
Kolmårdens BK
 
13:00 - 17:00
Västerviks BK
 
13:00 - 17:00
Skänninge BK
 
18:00
Ödeshögs BK
 
18:30 - 22:15
Mjölby BK
 
18:30
Vadstena bridgeklubb
 
18:30
Stigtomta BK
 
09:00 - 13:00
Åtvidabergs BS
 
17:30 - 21:30
Finspångs BK
 
18:00 - 21:30
Motala Bridgeallians
 
18:00
Norrköpingsbridgen
 
18:30 - 22:30
Västerviks BK
 
18:30 - 22:00
Skänninge BK
 
18:30
Trosa BS
 
18:30
BK Sang, Oxelösund
 
13:00
Kolmårdens BK
 
13:15
Vadstena bridgeklubb
 
13:30
Filbyter Bridge
 
18:00
Ödeshögs BK
 
18:00
Ödeshögs BK
 
18:30 - 22:30
Nyköpings BS
 
18:30 - 22:15
Mjölby BK
 
18:30 - 22:10
Kisa BS
 
18:30
Filbyter Bridge
 
3
17
18
19
20
21
22
23
13:00 - 17:00
Västerviks BK
 
13:00 - 17:00
Skänninge BK
 
18:00 - 21:30
IFK Norrköping
 
18:00
Ödeshögs BK
 
18:30 - 22:15
Mjölby BK
 
18:30 - 22:00
Gnesta BK
 
18:30 - 22:00
Östra Ryds BK
 
18:30
Vadstena bridgeklubb
 
18:30
Stigtomta BK
 
18 jan Helgenäs BK Partävling
 
13:00
Kolmårdens BK
 
13:15
Vadstena bridgeklubb
 
18:00 - 22:00
Söderköpings BS
 
18:00 - 21:15
Ödeshögs BK
 
18:30 - 22:30
Nyköpings BS
 
18:30 - 22:15
Mjölby BK
 
18:30 - 22:10
Kisa BS
 
18:30 - 22:00
Motala Bridgeallians
 
18:30 - 22:00
Motala Bridgeallians
 
18:30
Filbyter Bridge
 
12:30
Stigtomta BK
 
13:00
Trosa BS
 
13:30 - 17:15
Mjölby BK
 
13:30
Filbyter Bridge
 
18:00 - 22:00
Motala Bridgeallians
 
18:00 - 22:00
Åtvidabergs BS
 
18:00 - 21:30
Valdemarsviks BK
 
18:30
Boxholms BS
 
18:30
Gamleby BK
 
13:00
Norrköpingsbridgen
 
10:00 - 16:00
Kolmårdens BK
 
12:00
Trosa BS
 
15:00
Kolmårdens BK
 
15:01
Kolmårdens BK
 
 
09:00 - 13:00
Åtvidabergs BS
 
17:30 - 21:30
Finspångs BK
 
18:00 - 21:30
Motala Bridgeallians
 
18:00
Flens BS
 
18:00
Ljungsbro BK
 
18:00
Norrköpingsbridgen
 
18:30 - 22:30
Västerviks BK
 
18:30 - 22:00
Skänninge BK
 
18:30
BK Sang, Oxelösund
 
4
24
25
26
27
28
29
30
13:00 - 17:00
Västerviks BK
 
13:00 - 17:00
Skänninge BK
 
18:00 - 21:30
IFK Norrköping
 
18:00
Kolmårdens BK
 
18:00
Ödeshögs BK
 
18:30 - 22:15
Mjölby BK
 
18:30 - 22:00
Östra Ryds BK
 
18:30
Vadstena bridgeklubb
 
18:30
Stigtomta BK
 
 
09:00 - 13:00
Åtvidabergs BS
 
17:30 - 21:30
Finspångs BK
 
17:30
Helgenäs BK
 
18:00 - 21:30
Motala Bridgeallians
 
18:00
Östra Mellansvenska BF
 
18:00
Flens BS
 
18:00
Ljungsbro BK
 
18:30 - 22:30
Västerviks BK
 
18:30 - 22:00
Skänninge BK
 
18:30
BK Sang, Oxelösund
 
18:30
Trosa BS
 
13:00
Kolmårdens BK
 
13:15
Vadstena bridgeklubb
 
13:30
Filbyter Bridge
 
18:00 - 22:00
Söderköpings BS
 
18:00 - 21:15
Ödeshögs BK
 
18:00
Norrköpingsbridgen
 
18:30 - 22:30
Nyköpings BS
 
18:30 - 22:15
Mjölby BK
 
18:30 - 22:10
Kisa BS
Hcp
 
18:30
Filbyter Bridge
 
12:00 - 16:00
Gnesta BK
 
12:30
Stigtomta BK
 
13:00
Trosa BS
 
13:30 - 17:15
Mjölby BK
 
13:30
Filbyter Bridge
 
18:00 - 22:00
Åtvidabergs BS
 
18:00 - 21:30
Valdemarsviks BK
 
18:00 - 21:30
IFK Norrköping
 
18:00
Östra Mellansvenska BF
 
18:30
Gamleby BK
 
18:30
Boxholms BS
 
13:00
Norrköpingsbridgen
 
17:00
Kolmårdens BK
 
10:00 - 19:00
Östra Mellansvenska BF
 
 
15:00
Kolmårdens BK
 
5
31
1
2
3
4
5
6
13:00 - 17:00
Västerviks BK
 
13:00 - 17:00
Skänninge BK
 
18:00 - 21:30
IFK Norrköping
 
18:00
Ödeshögs BK
 
18:00
Norrköpingsbridgen
 
18:30 - 22:15
Mjölby BK
 
18:30 - 22:00
Östra Ryds BK
 
18:30
Vadstena bridgeklubb
 
18:30
Stigtomta BK