OMG 1

Plac Lag Kapten # V-O-F Imp Kvot VP
1 Kapten Klöver
Kapten Klöver
Christer Palmqvist [92256]
Jörgen Peterson [92572]
Lars Adie [51619]
Svante Hallén [80464]
Anders Aronsson [16676]
Sven Landervik [13030]
Christer Palmqvist 6 5-0-1 509 - 188 2,707 135
2 Adde
Adde
Göran Adde [2784]
Torgild Olsson [2730]
Christer Grähs [1622]
Jan Nilsson [11991]
Bertil Persson [7366]
Roger Wiklund [10530]
Göran Adde 6 4-2-0 428 - 167 2,563 130
3 VarbergsHus
VarbergsHus
Jan-Erik Helmersson [4243]
Jan-Olof Eriksson [1600]
Ronny Hellberg [84485]
Jörgen Neldemo [18660]
Bo-Lennart Grähs [3517]
Daniel Svensson [18661]
Jan-Erik Helmersson 6 4-2-0 496 - 304 1,632 125
4 Team Casper
Team Casper
Peter Kaspersson [4202]
Tommy Johansson [16141]
Per-Ingvar Skoglund [2734]
Vera Gemrud [23764]
Marie Ynner [38957]
Jan Wiström [4167]
Peter Kaspersson 6 5-1-0 484 - 261 1,854 122
5 Ryding
Ryding
Ove Olsson [10903]
Stellan Andersson [2726]
Einar Jönsson [2732]
Leif Ryding [10557]
Ove Olsson 6 3-2-1 416 - 260 1,600 112
6 Allians Lejon
Allians Lejon
Lars Håkansson [12959]
Tage Ericson [11651]
Ewa Fager [25115]
Bertil Nilsson [9916]
Bernt-Olof Bengtsson [23282]
Roger Saarva [93734]
Lars Håkansson 6 3-2-1 350 - 232 1,509 111
7 Callenberg
Callenberg
Jan Malmström [2785]
Lars-Anders Callenberg [1601]
Villy Havasi [89205]
Markus Bengtsson [89654]
Per Andersson [17111]
Torleif Hägg [12267]
Jan Malmström 6 3-3-0 413 - 303 1,363 111
8 Swedenborg
Swedenborg
Jesper Swedenborg [7369]
Lars-Göran Larsson [2743]
Åke Enander [7351]
Lena Friberg-Davidsson [7361]
Bengt Andersson [5651]
Jesper Swedenborg 6 3-2-1 353 - 280 1,261 98
9 Albrekts Damer
Albrekts Damer
Britt-Marie Warborn [2783]
Agneta Svenberg [26779]
Britt Björk [14866]
Ingegerd Peterson [14153]
Gunvor Bengtsson [19715]
Britt-Marie Warborn 6 2-2-2 350 - 284 1,232 96
10 Allians Noviser
Allians Noviser
Inger Östenson-Träff [89395]
Hans Karlsson [3323]
Ulf Aronson [2515]
Sofia Alecu [89416]
Eva Månsson [86752]
Mikael Mårtensson [27238]
Inger Östenson-Träff 6 2-1-3 304 - 267 1,139 95
11 Ladies
Ladies
Maria Ohlsson [87599]
Monica Mikkelsen [3966]
Gunnel Jansson [7404]
Kerstin Pettersson [4185]
Maria Ohlsson 6 1-4-1 253 - 320 0,791 80
12 LAG U2
LAG U2
Lars Hed [22968]
Ulla Davidsson [25113]
Anders Norin [8191]
Ulla Hofmann [4287]
Göran Jönsson [49887]
Lars Hed 6 1-2-3 311 - 386 0,806 76
13 Lag Rolf
Lag Rolf
Rolf Neldemo [4235]
Göran Svensson [372]
Lennart Tjärnmo [4237]
Bengt Rönnbom [18282]
Rolf Neldemo 6 2-1-3 314 - 406 0,773 73
14 Nordenberg
Nordenberg
Kent Nordenberg [9631]
Lars-Göran Göransson [9617]
Roland Svensson [92781]
Göran Johansson [9624]
Christer Nilsson [12807]
Maud Brink [82812]
Lennart Nordberg [13321]
Kent Nordenberg 6 1-1-4 240 - 351 0,684 67
15 Hasslövs infödingar
Hasslövs infödingar
Jonny Aronsson [88229]
Jens Åhslund [88230]
Ib Jensen [40257]
Jan Gustavsson [35158]
Göran Jansson [91543]
Urban Carlsson [88235]
Kjell-Ove Månsson [88233]
Jonny Aronsson 6 0-1-5 229 - 484 0,473 44
16 Albrekts Gunilla
Albrekts Gunilla
Gunilla Andersson [88955]
Sara Bengtsson [15829]
Steve Nilsson [89807]
Nils Svensson [26780]
Annika Levin [79423]
Gunilla Andersson 6 0-1-5 211 - 512 0,412 40
17 Kort-i-zon
Kort-i-zon
Margareta Andersson [4207]
Benita Hagnestam [89424]
Hasse Hansson [4637]
Lennart Andersson [4163]
Margareta Andersson 6 1-0-5 191 - 490 0,390 38
18 Lag Falkenberg Anders
Lag Falkenberg Anders
Anders Nilsson [19850]
Lennart Nilsson [19849]
Jan-Inge Troedsson [13420]
Lotta Norrman [23781]
Olle Johansson [30273]
Sten Aronsson [37634]
Anders Nilsson 6 0-1-5 209 - 566 0,369 34
Rond 1 Senast den 29/9
Bord Hemmalag Bortalag IMP VP
1 Lag Rolf
Lag Rolf
Rolf Neldemo [4235]
Göran Svensson [372]
Lennart Tjärnmo [4237]
Bengt Rönnbom [18282]
VarbergsHus
VarbergsHus
Jan-Erik Helmersson [4243]
Jan-Olof Eriksson [1600]
Ronny Hellberg [84485]
Jörgen Neldemo [18660]
Bo-Lennart Grähs [3517]
Daniel Svensson [18661]
42‑92
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: 42‑92
6 ‑ 24
2 Allians Noviser
Allians Noviser
Inger Östenson-Träff [89395]
Hans Karlsson [3323]
Ulf Aronson [2515]
Sofia Alecu [89416]
Eva Månsson [86752]
Mikael Mårtensson [27238]
Swedenborg
Swedenborg
Jesper Swedenborg [7369]
Lars-Göran Larsson [2743]
Åke Enander [7351]
Lena Friberg-Davidsson [7361]
Bengt Andersson [5651]
36‑65
Halvlek 1: 9‑34
Halvlek 2: 27‑31
10 ‑ 20
3 Lag Falkenberg Anders
Lag Falkenberg Anders
Anders Nilsson [19850]
Lennart Nilsson [19849]
Jan-Inge Troedsson [13420]
Lotta Norrman [23781]
Olle Johansson [30273]
Sten Aronsson [37634]
Team Casper
Team Casper
Peter Kaspersson [4202]
Tommy Johansson [16141]
Per-Ingvar Skoglund [2734]
Vera Gemrud [23764]
Marie Ynner [38957]
Jan Wiström [4167]
41‑77
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: 41‑77
8 ‑ 22
4 Allians Lejon
Allians Lejon
Lars Håkansson [12959]
Tage Ericson [11651]
Ewa Fager [25115]
Bertil Nilsson [9916]
Bernt-Olof Bengtsson [23282]
Roger Saarva [93734]
Nordenberg
Nordenberg
Kent Nordenberg [9631]
Lars-Göran Göransson [9617]
Roland Svensson [92781]
Göran Johansson [9624]
Christer Nilsson [12807]
Maud Brink [82812]
Lennart Nordberg [13321]
41‑10
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: 41‑10
21 ‑ 9
5 Hasslövs infödingar
Hasslövs infödingar
Jonny Aronsson [88229]
Jens Åhslund [88230]
Ib Jensen [40257]
Jan Gustavsson [35158]
Göran Jansson [91543]
Urban Carlsson [88235]
Kjell-Ove Månsson [88233]
Albrekts Gunilla
Albrekts Gunilla
Gunilla Andersson [88955]
Sara Bengtsson [15829]
Steve Nilsson [89807]
Nils Svensson [26780]
Annika Levin [79423]
56‑65
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: 56‑65
14 ‑ 16
6 Kapten Klöver
Kapten Klöver
Christer Palmqvist [92256]
Jörgen Peterson [92572]
Lars Adie [51619]
Svante Hallén [80464]
Anders Aronsson [16676]
Sven Landervik [13030]
Kort-i-zon
Kort-i-zon
Margareta Andersson [4207]
Benita Hagnestam [89424]
Hasse Hansson [4637]
Lennart Andersson [4163]
70‑16
Halvlek 1: 31‑7
Halvlek 2: 39‑9
25 ‑ 5
7 Ryding
Ryding
Ove Olsson [10903]
Stellan Andersson [2726]
Einar Jönsson [2732]
Leif Ryding [10557]
Ladies
Ladies
Maria Ohlsson [87599]
Monica Mikkelsen [3966]
Gunnel Jansson [7404]
Kerstin Pettersson [4185]
98‑5
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: 98‑5
25 ‑ 0
8 Adde
Adde
Göran Adde [2784]
Torgild Olsson [2730]
Christer Grähs [1622]
Jan Nilsson [11991]
Bertil Persson [7366]
Roger Wiklund [10530]
Callenberg
Callenberg
Jan Malmström [2785]
Lars-Anders Callenberg [1601]
Villy Havasi [89205]
Markus Bengtsson [89654]
Per Andersson [17111]
Torleif Hägg [12267]
32‑28
Halvlek 1: 18‑17
Halvlek 2: 14‑11
16 ‑ 14
9 Albrekts Damer
Albrekts Damer
Britt-Marie Warborn [2783]
Agneta Svenberg [26779]
Britt Björk [14866]
Ingegerd Peterson [14153]
Gunvor Bengtsson [19715]
LAG U2
LAG U2
Lars Hed [22968]
Ulla Davidsson [25113]
Anders Norin [8191]
Ulla Hofmann [4287]
Göran Jönsson [49887]
84‑50
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: 84‑50
21 ‑ 9
Rond 2 Senast den 20/10
Bord Hemmalag Bortalag IMP VP
1 Allians Noviser
Allians Noviser
Inger Östenson-Träff [89395]
Hans Karlsson [3323]
Ulf Aronson [2515]
Sofia Alecu [89416]
Eva Månsson [86752]
Mikael Mårtensson [27238]
Lag Rolf
Lag Rolf
Rolf Neldemo [4235]
Göran Svensson [372]
Lennart Tjärnmo [4237]
Bengt Rönnbom [18282]
24‑45
Halvlek 1: 11‑21
Halvlek 2: 13‑24
11 ‑ 19
2 LAG U2
LAG U2
Lars Hed [22968]
Ulla Davidsson [25113]
Anders Norin [8191]
Ulla Hofmann [4287]
Göran Jönsson [49887]
Ladies
Ladies
Maria Ohlsson [87599]
Monica Mikkelsen [3966]
Gunnel Jansson [7404]
Kerstin Pettersson [4185]
49‑52
Halvlek 1: 37‑23
Halvlek 2: 12‑29
15 ‑ 15
3 Callenberg
Callenberg
Jan Malmström [2785]
Lars-Anders Callenberg [1601]
Villy Havasi [89205]
Markus Bengtsson [89654]
Per Andersson [17111]
Torleif Hägg [12267]
Albrekts Damer
Albrekts Damer
Britt-Marie Warborn [2783]
Agneta Svenberg [26779]
Britt Björk [14866]
Ingegerd Peterson [14153]
Gunvor Bengtsson [19715]
79‑37
Halvlek 1: 33‑25
Halvlek 2: 46‑12
23 ‑ 7
4 VarbergsHus
VarbergsHus
Jan-Erik Helmersson [4243]
Jan-Olof Eriksson [1600]
Ronny Hellberg [84485]
Jörgen Neldemo [18660]
Bo-Lennart Grähs [3517]
Daniel Svensson [18661]
Lag Falkenberg Anders
Lag Falkenberg Anders
Anders Nilsson [19850]
Lennart Nilsson [19849]
Jan-Inge Troedsson [13420]
Lotta Norrman [23781]
Olle Johansson [30273]
Sten Aronsson [37634]
117‑62
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: 117‑62
25 ‑ 5
5 Swedenborg
Swedenborg
Jesper Swedenborg [7369]
Lars-Göran Larsson [2743]
Åke Enander [7351]
Lena Friberg-Davidsson [7361]
Bengt Andersson [5651]
Allians Lejon
Allians Lejon
Lars Håkansson [12959]
Tage Ericson [11651]
Ewa Fager [25115]
Bertil Nilsson [9916]
Bernt-Olof Bengtsson [23282]
Roger Saarva [93734]
23‑82
Halvlek 1: 16‑51
Halvlek 2: 7‑31
4 ‑ 25
6 Team Casper
Team Casper
Peter Kaspersson [4202]
Tommy Johansson [16141]
Per-Ingvar Skoglund [2734]
Vera Gemrud [23764]
Marie Ynner [38957]
Jan Wiström [4167]
Hasslövs infödingar
Hasslövs infödingar
Jonny Aronsson [88229]
Jens Åhslund [88230]
Ib Jensen [40257]
Jan Gustavsson [35158]
Göran Jansson [91543]
Urban Carlsson [88235]
Kjell-Ove Månsson [88233]
75‑39
Halvlek 1: 48‑14
Halvlek 2: 27‑25
22 ‑ 8
7 Nordenberg
Nordenberg
Kent Nordenberg [9631]
Lars-Göran Göransson [9617]
Roland Svensson [92781]
Göran Johansson [9624]
Christer Nilsson [12807]
Maud Brink [82812]
Lennart Nordberg [13321]
Kapten Klöver
Kapten Klöver
Christer Palmqvist [92256]
Jörgen Peterson [92572]
Lars Adie [51619]
Svante Hallén [80464]
Anders Aronsson [16676]
Sven Landervik [13030]
11‑60
Halvlek 1: 10‑31
Halvlek 2: 1‑29
6 ‑ 24
8 Albrekts Gunilla
Albrekts Gunilla
Gunilla Andersson [88955]
Sara Bengtsson [15829]
Steve Nilsson [89807]
Nils Svensson [26780]
Annika Levin [79423]
Ryding
Ryding
Ove Olsson [10903]
Stellan Andersson [2726]
Einar Jönsson [2732]
Leif Ryding [10557]
37‑85
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: 37‑85
6 ‑ 24
9 Kort-i-zon
Kort-i-zon
Margareta Andersson [4207]
Benita Hagnestam [89424]
Hasse Hansson [4637]
Lennart Andersson [4163]
Adde
Adde
Göran Adde [2784]
Torgild Olsson [2730]
Christer Grähs [1622]
Jan Nilsson [11991]
Bertil Persson [7366]
Roger Wiklund [10530]
28‑106
Halvlek 1: 12‑44
Halvlek 2: 16‑62
2 ‑ 25
Rond 3 Senast den 10/11
Bord Hemmalag Bortalag IMP VP
1 Lag Falkenberg Anders
Lag Falkenberg Anders
Anders Nilsson [19850]
Lennart Nilsson [19849]
Jan-Inge Troedsson [13420]
Lotta Norrman [23781]
Olle Johansson [30273]
Sten Aronsson [37634]
Allians Noviser
Allians Noviser
Inger Östenson-Träff [89395]
Hans Karlsson [3323]
Ulf Aronson [2515]
Sofia Alecu [89416]
Eva Månsson [86752]
Mikael Mårtensson [27238]
34‑91
Halvlek 1: 26‑41
Halvlek 2: 8‑50
5 ‑ 25
2 Allians Lejon
Allians Lejon
Lars Håkansson [12959]
Tage Ericson [11651]
Ewa Fager [25115]
Bertil Nilsson [9916]
Bernt-Olof Bengtsson [23282]
Roger Saarva [93734]
Lag Rolf
Lag Rolf
Rolf Neldemo [4235]
Göran Svensson [372]
Lennart Tjärnmo [4237]
Bengt Rönnbom [18282]
30‑65
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: 30‑65
8 ‑ 22
3 Hasslövs infödingar
Hasslövs infödingar
Jonny Aronsson [88229]
Jens Åhslund [88230]
Ib Jensen [40257]
Jan Gustavsson [35158]
Göran Jansson [91543]
Urban Carlsson [88235]
Kjell-Ove Månsson [88233]
VarbergsHus
VarbergsHus
Jan-Erik Helmersson [4243]
Jan-Olof Eriksson [1600]
Ronny Hellberg [84485]
Jörgen Neldemo [18660]
Bo-Lennart Grähs [3517]
Daniel Svensson [18661]
50‑85
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: 50‑85
8 ‑ 22
4 Ryding
Ryding
Ove Olsson [10903]
Stellan Andersson [2726]
Einar Jönsson [2732]
Leif Ryding [10557]
Team Casper
Team Casper
Peter Kaspersson [4202]
Tommy Johansson [16141]
Per-Ingvar Skoglund [2734]
Vera Gemrud [23764]
Marie Ynner [38957]
Jan Wiström [4167]
58‑80
Halvlek 1: 36‑48
Halvlek 2: 22‑32
11 ‑ 19
5 Adde
Adde
Göran Adde [2784]
Torgild Olsson [2730]
Christer Grähs [1622]
Jan Nilsson [11991]
Bertil Persson [7366]
Roger Wiklund [10530]
Nordenberg
Nordenberg
Kent Nordenberg [9631]
Lars-Göran Göransson [9617]
Roland Svensson [92781]
Göran Johansson [9624]
Christer Nilsson [12807]
Maud Brink [82812]
Lennart Nordberg [13321]
93‑33
Halvlek 1: 51‑18
Halvlek 2: 42‑15
25 ‑ 4
6 LAG U2
LAG U2
Lars Hed [22968]
Ulla Davidsson [25113]
Anders Norin [8191]
Ulla Hofmann [4287]
Göran Jönsson [49887]
Albrekts Gunilla
Albrekts Gunilla
Gunilla Andersson [88955]
Sara Bengtsson [15829]
Steve Nilsson [89807]
Nils Svensson [26780]
Annika Levin [79423]
78‑41
Halvlek 1: 30‑34
Halvlek 2: 48‑7
22 ‑ 8
7 Callenberg
Callenberg
Jan Malmström [2785]
Lars-Anders Callenberg [1601]
Villy Havasi [89205]
Markus Bengtsson [89654]
Per Andersson [17111]
Torleif Hägg [12267]
Kort-i-zon
Kort-i-zon
Margareta Andersson [4207]
Benita Hagnestam [89424]
Hasse Hansson [4637]
Lennart Andersson [4163]
85‑55
Halvlek 1: 33‑31
Halvlek 2: 52‑24
21 ‑ 9
8 Swedenborg
Swedenborg
Jesper Swedenborg [7369]
Lars-Göran Larsson [2743]
Åke Enander [7351]
Lena Friberg-Davidsson [7361]
Bengt Andersson [5651]
Kapten Klöver
Kapten Klöver
Christer Palmqvist [92256]
Jörgen Peterson [92572]
Lars Adie [51619]
Svante Hallén [80464]
Anders Aronsson [16676]
Sven Landervik [13030]
68‑47
Halvlek 1: 41‑23
Halvlek 2: 27‑24
19 ‑ 11
9 Ladies
Ladies
Maria Ohlsson [87599]
Monica Mikkelsen [3966]
Gunnel Jansson [7404]
Kerstin Pettersson [4185]
Albrekts Damer
Albrekts Damer
Britt-Marie Warborn [2783]
Agneta Svenberg [26779]
Britt Björk [14866]
Ingegerd Peterson [14153]
Gunvor Bengtsson [19715]
35‑47
Halvlek 1: 14‑20
Halvlek 2: 21‑27
13 ‑ 17
Rond 4 Senast den 8/12
Bord Hemmalag Bortalag IMP VP
1 Allians Lejon
Allians Lejon
Lars Håkansson [12959]
Tage Ericson [11651]
Ewa Fager [25115]
Bertil Nilsson [9916]
Bernt-Olof Bengtsson [23282]
Roger Saarva [93734]
Lag Falkenberg Anders
Lag Falkenberg Anders
Anders Nilsson [19850]
Lennart Nilsson [19849]
Jan-Inge Troedsson [13420]
Lotta Norrman [23781]
Olle Johansson [30273]
Sten Aronsson [37634]
65‑54
Halvlek 1: 40‑37
Halvlek 2: 25‑17
17 ‑ 13
2 Hasslövs infödingar
Hasslövs infödingar
Jonny Aronsson [88229]
Jens Åhslund [88230]
Ib Jensen [40257]
Jan Gustavsson [35158]
Göran Jansson [91543]
Urban Carlsson [88235]
Kjell-Ove Månsson [88233]
Allians Noviser
Allians Noviser
Inger Östenson-Träff [89395]
Hans Karlsson [3323]
Ulf Aronson [2515]
Sofia Alecu [89416]
Eva Månsson [86752]
Mikael Mårtensson [27238]
24‑88
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: 24‑88
4 ‑ 25
3 Kort-i-zon
Kort-i-zon
Margareta Andersson [4207]
Benita Hagnestam [89424]
Hasse Hansson [4637]
Lennart Andersson [4163]
Albrekts Damer
Albrekts Damer
Britt-Marie Warborn [2783]
Agneta Svenberg [26779]
Britt Björk [14866]
Ingegerd Peterson [14153]
Gunvor Bengtsson [19715]
47‑31
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: 47‑31
18 ‑ 12
4 Lag Rolf
Lag Rolf
Rolf Neldemo [4235]
Göran Svensson [372]
Lennart Tjärnmo [4237]
Bengt Rönnbom [18282]
Kapten Klöver
Kapten Klöver
Christer Palmqvist [92256]
Jörgen Peterson [92572]
Lars Adie [51619]
Svante Hallén [80464]
Anders Aronsson [16676]
Sven Landervik [13030]
48‑101
Halvlek 1: 16‑62
Halvlek 2: 32‑39
5 ‑ 25
5 VarbergsHus
VarbergsHus
Jan-Erik Helmersson [4243]
Jan-Olof Eriksson [1600]
Ronny Hellberg [84485]
Jörgen Neldemo [18660]
Bo-Lennart Grähs [3517]
Daniel Svensson [18661]
Ryding
Ryding
Ove Olsson [10903]
Stellan Andersson [2726]
Einar Jönsson [2732]
Leif Ryding [10557]
67‑64
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: 67‑64
15 ‑ 15
6 Swedenborg
Swedenborg
Jesper Swedenborg [7369]
Lars-Göran Larsson [2743]
Åke Enander [7351]
Lena Friberg-Davidsson [7361]
Bengt Andersson [5651]
Adde
Adde
Göran Adde [2784]
Torgild Olsson [2730]
Christer Grähs [1622]
Jan Nilsson [11991]
Bertil Persson [7366]
Roger Wiklund [10530]
30‑32
Halvlek 1: 13‑12
Halvlek 2: 17‑20
15 ‑ 15
7 Team Casper
Team Casper
Peter Kaspersson [4202]
Tommy Johansson [16141]
Per-Ingvar Skoglund [2734]
Vera Gemrud [23764]
Marie Ynner [38957]
Jan Wiström [4167]
LAG U2
LAG U2
Lars Hed [22968]
Ulla Davidsson [25113]
Anders Norin [8191]
Ulla Hofmann [4287]
Göran Jönsson [49887]
69‑44
Halvlek 1: 45‑15
Halvlek 2: 24‑29
20 ‑ 10
8 Nordenberg
Nordenberg
Kent Nordenberg [9631]
Lars-Göran Göransson [9617]
Roland Svensson [92781]
Göran Johansson [9624]
Christer Nilsson [12807]
Maud Brink [82812]
Lennart Nordberg [13321]
Callenberg
Callenberg
Jan Malmström [2785]
Lars-Anders Callenberg [1601]
Villy Havasi [89205]
Markus Bengtsson [89654]
Per Andersson [17111]
Torleif Hägg [12267]
46‑91
Halvlek 1: 16‑68
Halvlek 2: 30‑23
7 ‑ 23
9 Albrekts Gunilla
Albrekts Gunilla
Gunilla Andersson [88955]
Sara Bengtsson [15829]
Steve Nilsson [89807]
Nils Svensson [26780]
Annika Levin [79423]
Ladies
Ladies
Maria Ohlsson [87599]
Monica Mikkelsen [3966]
Gunnel Jansson [7404]
Kerstin Pettersson [4185]
29‑59
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: 29‑59
9 ‑ 21
Rond 5 Senast den 19/1
Bord Hemmalag Bortalag IMP VP
1 Kapten Klöver
Kapten Klöver
Christer Palmqvist [92256]
Jörgen Peterson [92572]
Lars Adie [51619]
Svante Hallén [80464]
Anders Aronsson [16676]
Sven Landervik [13030]
Lag Falkenberg Anders
Lag Falkenberg Anders
Anders Nilsson [19850]
Lennart Nilsson [19849]
Jan-Inge Troedsson [13420]
Lotta Norrman [23781]
Olle Johansson [30273]
Sten Aronsson [37634]
136‑7
Halvlek 1: 67‑2
Halvlek 2: 69‑5
25 ‑ 0
2 Ryding
Ryding
Ove Olsson [10903]
Stellan Andersson [2726]
Einar Jönsson [2732]
Leif Ryding [10557]
Allians Noviser
Allians Noviser
Inger Östenson-Träff [89395]
Hans Karlsson [3323]
Ulf Aronson [2515]
Sofia Alecu [89416]
Eva Månsson [86752]
Mikael Mårtensson [27238]
53‑15
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: 53‑15
22 ‑ 8
3 LAG U2
LAG U2
Lars Hed [22968]
Ulla Davidsson [25113]
Anders Norin [8191]
Ulla Hofmann [4287]
Göran Jönsson [49887]
VarbergsHus
VarbergsHus
Jan-Erik Helmersson [4243]
Jan-Olof Eriksson [1600]
Ronny Hellberg [84485]
Jörgen Neldemo [18660]
Bo-Lennart Grähs [3517]
Daniel Svensson [18661]
44‑90
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: 44‑90
6 ‑ 24
4 Callenberg
Callenberg
Jan Malmström [2785]
Lars-Anders Callenberg [1601]
Villy Havasi [89205]
Markus Bengtsson [89654]
Per Andersson [17111]
Torleif Hägg [12267]
Swedenborg
Swedenborg
Jesper Swedenborg [7369]
Lars-Göran Larsson [2743]
Åke Enander [7351]
Lena Friberg-Davidsson [7361]
Bengt Andersson [5651]
56‑56
Halvlek 1: 27‑23
Halvlek 2: 29‑33
15 ‑ 15
5 Ladies
Ladies
Maria Ohlsson [87599]
Monica Mikkelsen [3966]
Gunnel Jansson [7404]
Kerstin Pettersson [4185]
Team Casper
Team Casper
Peter Kaspersson [4202]
Tommy Johansson [16141]
Per-Ingvar Skoglund [2734]
Vera Gemrud [23764]
Marie Ynner [38957]
Jan Wiström [4167]
60‑52
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: 60‑52
16 ‑ 14
6 Albrekts Damer
Albrekts Damer
Britt-Marie Warborn [2783]
Agneta Svenberg [26779]
Britt Björk [14866]
Ingegerd Peterson [14153]
Gunvor Bengtsson [19715]
Albrekts Gunilla
Albrekts Gunilla
Gunilla Andersson [88955]
Sara Bengtsson [15829]
Steve Nilsson [89807]
Nils Svensson [26780]
Annika Levin [79423]
103‑20
Halvlek 1: 41‑18
Halvlek 2: 62‑2
25 ‑ 1
7 Allians Lejon
Allians Lejon
Lars Håkansson [12959]
Tage Ericson [11651]
Ewa Fager [25115]
Bertil Nilsson [9916]
Bernt-Olof Bengtsson [23282]
Roger Saarva [93734]
Hasslövs infödingar
Hasslövs infödingar
Jonny Aronsson [88229]
Jens Åhslund [88230]
Ib Jensen [40257]
Jan Gustavsson [35158]
Göran Jansson [91543]
Urban Carlsson [88235]
Kjell-Ove Månsson [88233]
76‑22
Halvlek 1: 32‑11
Halvlek 2: 44‑11
25 ‑ 5
8 Lag Rolf
Lag Rolf
Rolf Neldemo [4235]
Göran Svensson [372]
Lennart Tjärnmo [4237]
Bengt Rönnbom [18282]
Adde
Adde
Göran Adde [2784]
Torgild Olsson [2730]
Christer Grähs [1622]
Jan Nilsson [11991]
Bertil Persson [7366]
Roger Wiklund [10530]
37‑85
Halvlek 1: 7‑59
Halvlek 2: 30‑26
6 ‑ 24
9 Nordenberg
Nordenberg
Kent Nordenberg [9631]
Lars-Göran Göransson [9617]
Roland Svensson [92781]
Göran Johansson [9624]
Christer Nilsson [12807]
Maud Brink [82812]
Lennart Nordberg [13321]
Kort-i-zon
Kort-i-zon
Margareta Andersson [4207]
Benita Hagnestam [89424]
Hasse Hansson [4637]
Lennart Andersson [4163]
87‑18
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: 87‑18
25 ‑ 3
Rond 6 Senast den 16/2
Bord Hemmalag Bortalag IMP VP
1 Kapten Klöver
Kapten Klöver
Christer Palmqvist [92256]
Jörgen Peterson [92572]
Lars Adie [51619]
Svante Hallén [80464]
Anders Aronsson [16676]
Sven Landervik [13030]
Hasslövs infödingar
Hasslövs infödingar
Jonny Aronsson [88229]
Jens Åhslund [88230]
Ib Jensen [40257]
Jan Gustavsson [35158]
Göran Jansson [91543]
Urban Carlsson [88235]
Kjell-Ove Månsson [88233]
95‑38
Halvlek 1: 53‑18
Halvlek 2: 42‑20
25 ‑ 5
2 Ryding
Ryding
Ove Olsson [10903]
Stellan Andersson [2726]
Einar Jönsson [2732]
Leif Ryding [10557]
Allians Lejon
Allians Lejon
Lars Håkansson [12959]
Tage Ericson [11651]
Ewa Fager [25115]
Bertil Nilsson [9916]
Bernt-Olof Bengtsson [23282]
Roger Saarva [93734]
58‑56
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: 58‑56
15 ‑ 15
3 Adde
Adde
Göran Adde [2784]
Torgild Olsson [2730]
Christer Grähs [1622]
Jan Nilsson [11991]
Bertil Persson [7366]
Roger Wiklund [10530]
Lag Falkenberg Anders
Lag Falkenberg Anders
Anders Nilsson [19850]
Lennart Nilsson [19849]
Jan-Inge Troedsson [13420]
Lotta Norrman [23781]
Olle Johansson [30273]
Sten Aronsson [37634]
80‑11
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: 80‑11
25 ‑ 3
4 Kort-i-zon
Kort-i-zon
Margareta Andersson [4207]
Benita Hagnestam [89424]
Hasse Hansson [4637]
Lennart Andersson [4163]
Swedenborg
Swedenborg
Jesper Swedenborg [7369]
Lars-Göran Larsson [2743]
Åke Enander [7351]
Lena Friberg-Davidsson [7361]
Bengt Andersson [5651]
27‑111
Halvlek 1: 13‑73
Halvlek 2: 14‑38
1 ‑ 25
5 Albrekts Gunilla
Albrekts Gunilla
Gunilla Andersson [88955]
Sara Bengtsson [15829]
Steve Nilsson [89807]
Nils Svensson [26780]
Annika Levin [79423]
Team Casper
Team Casper
Peter Kaspersson [4202]
Tommy Johansson [16141]
Per-Ingvar Skoglund [2734]
Vera Gemrud [23764]
Marie Ynner [38957]
Jan Wiström [4167]
19‑131
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: 19‑131
0 ‑ 25
6 Allians Noviser
Allians Noviser
Inger Östenson-Träff [89395]
Hans Karlsson [3323]
Ulf Aronson [2515]
Sofia Alecu [89416]
Eva Månsson [86752]
Mikael Mårtensson [27238]
LAG U2
LAG U2
Lars Hed [22968]
Ulla Davidsson [25113]
Anders Norin [8191]
Ulla Hofmann [4287]
Göran Jönsson [49887]
1
50‑46
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: 50‑46
16 ‑ 14
7 Lag Rolf
Lag Rolf
Rolf Neldemo [4235]
Göran Svensson [372]
Lennart Tjärnmo [4237]
Bengt Rönnbom [18282]
Callenberg
Callenberg
Jan Malmström [2785]
Lars-Anders Callenberg [1601]
Villy Havasi [89205]
Markus Bengtsson [89654]
Per Andersson [17111]
Torleif Hägg [12267]
77‑74
Halvlek 1: 35‑43
Halvlek 2: 42‑31
15 ‑ 15
8 VarbergsHus
VarbergsHus
Jan-Erik Helmersson [4243]
Jan-Olof Eriksson [1600]
Ronny Hellberg [84485]
Jörgen Neldemo [18660]
Bo-Lennart Grähs [3517]
Daniel Svensson [18661]
Ladies
Ladies
Maria Ohlsson [87599]
Monica Mikkelsen [3966]
Gunnel Jansson [7404]
Kerstin Pettersson [4185]
45‑42
Halvlek 1: ‑
Halvlek 2: 45‑42
15 ‑ 15
9 Albrekts Damer
Albrekts Damer
Britt-Marie Warborn [2783]
Agneta Svenberg [26779]
Britt Björk [14866]
Ingegerd Peterson [14153]
Gunvor Bengtsson [19715]
Nordenberg
Nordenberg
Kent Nordenberg [9631]
Lars-Göran Göransson [9617]
Roland Svensson [92781]
Göran Johansson [9624]
Christer Nilsson [12807]
Maud Brink [82812]
Lennart Nordberg [13321]
48‑53
Halvlek 1: 30‑29
Halvlek 2: 18‑24
14 ‑ 16
1 Uppskjuten