Primära flikar

Februari 2023

  mån tis ons tors fre lör sön
5
30
31
1
2
3
4
5
 
 
13:00 - 16:00
Kalmarsunds BK
 
13:30 - 17:00
Växjöbridgen
 
18:00 - 22:00
Oskarshamns BK
 
18:00 - 21:00
Bridgeklubben Karlskrona
 
18:00
Ankarsrums Bridgeklubb
 
18:00
Emmaboda BK
 
18:00
Karlshamns BK
 
13:00 - 17:00
Karlshamns BK
 
13:00 - 17:00
Bridgekamraterna Nybro
 
13:00 - 17:00
Bodekull Seniorbridge, Karlshamn
 
13:30 - 17:00
Älmhults BK
 
 
18:30 - 22:00
Växjöbridgen
 
18:30
Vimmerby BK
 
18:30
Sällskapet, Ronneby
 
 
09:00
Sydöstra Sveriges BF
 
10:00 - 13:00
BK Fyra Klöver Borgholm
 
09:00 - 16:00
Kalmarsunds BK
 
6
6
7
8
9
10
11
12
6 feb Hultsfred-Målilla BK Partävling
 
10:00 - 14:00
Bridgeklubben Karlskrona
 
18:00 - 22:00
BK Fyra Klöver Borgholm
 
18:00
Kalmarsunds BK
 
18:00
Sölvesborgs BK
 
18:30 - 22:00
Ryds BK
 
18:30
Sällskapet, Ronneby
 
13:00 - 16:00
Kalmarsunds BK
 
13:30 - 17:00
Växjöbridgen
 
18:00 - 22:00
Oskarshamns BK
 
18:00 - 21:00
Bridgeklubben Karlskrona
 
18:00
Ankarsrums Bridgeklubb
 
18:00
Emmaboda BK
 
18:00
Karlshamns BK
 
13:00 - 17:00
Karlshamns BK
 
13:00 - 17:00
Bridgekamraterna Nybro
 
13:00 - 17:00
Bodekull Seniorbridge, Karlshamn
 
13:30 - 17:00
Älmhults BK
 
18:00 - 21:00
Bridgeklubben Karlskrona
 
18:00
Kalmarsunds BK
 
18:00
Sölvesborgs BK
 
18:30 - 22:00
Växjöbridgen
 
18:30
Vimmerby BK
 
18:30
Sällskapet, Ronneby
 
 
10:00 - 13:00
BK Fyra Klöver Borgholm
 
12:00 - 18:00
Oskarshamns BK
 
16:00 - 20:00
Bridgeklubben Karlskrona
 
13:00 - 17:00
Bodekull Seniorbridge, Karlshamn
 
13:30 - 17:00
Växjöbridgen
 
18:00 - 22:00
Blomstermåla BK
 
18:00 - 21:45
Älmhults BK
 
18:00 - 21:30
Bridgeklubben Karlskrona
 
18:00 - 21:00
Växjöbridgen
 
18:00
Sölvesborgs BK
 
 
18:00
Kalmarsunds BK
 
18:30 - 22:00
Ingelstad BK
 
18:30
Sällskapet, Ronneby
 
7
13
14
15
16
17
18
19
13 feb Hultsfred-Målilla BK Simultantävling
 
13:00
Karlshamns BK
 
18:00
Kalmarsunds BK
 
18:00
Sölvesborgs BK
 
18:30 - 22:00
Ryds BK
 
18:30
Sällskapet, Ronneby
 
13:00 - 16:00
Kalmarsunds BK
 
13:30 - 17:00
Växjöbridgen
 
18:00 - 22:00
Oskarshamns BK
 
18:00
Ankarsrums Bridgeklubb
 
18:00
Emmaboda BK
 
18:00
Karlshamns BK
 
13:00 - 17:00
Karlshamns BK
 
13:00 - 17:00
Bridgekamraterna Nybro
 
13:00 - 17:00
Bodekull Seniorbridge, Karlshamn
 
13:30 - 17:00
Älmhults BK
 
18:00
Kalmarsunds BK
 
18:00
Sölvesborgs BK
 
18:30 - 22:00
Växjöbridgen
 
18:30
Vimmerby BK
 
18:30
Sällskapet, Ronneby
 
 
10:00 - 20:30
Kalmarsunds BK
 
 
 
 
13:00 - 17:00
Bodekull Seniorbridge, Karlshamn
 
13:30 - 17:00
Växjöbridgen
 
18:00 - 22:00
Blomstermåla BK
 
18:00 - 21:45
Älmhults BK
 
18:00 - 21:00
Växjöbridgen
 
18:00
Kalmarsunds BK
 
18:00
Sölvesborgs BK
 
18:00
Kalmarsunds BK
 
18:30
Sällskapet, Ronneby
 
8
20
21
22
23
24
25
26
20 feb Hultsfred-Målilla BK Barometer
 
13:00
Karlshamns BK
 
18:00
Sölvesborgs BK
 
18:30 - 22:00
Ryds BK
 
18:30
Sällskapet, Ronneby
 
13:30 - 17:00
Växjöbridgen
 
18:00 - 22:00
Oskarshamns BK
 
 
18:00
Ankarsrums Bridgeklubb
 
18:00
Emmaboda BK
 
18:00
Karlshamns BK
 
13:00 - 17:00
Karlshamns BK
 
13:00 - 17:00
Bridgekamraterna Nybro
 
13:00 - 17:00
Bodekull Seniorbridge, Karlshamn
 
13:30 - 17:00
Älmhults BK
 
18:00
Kalmarsunds BK
 
18:00
Sölvesborgs BK
 
18:30 - 22:00
Växjöbridgen
 
18:30
Vimmerby BK
 
18:30
Sällskapet, Ronneby
 
 
10:30 - 15:30
Växjöbridgen
 
 
13:00 - 17:00
Bodekull Seniorbridge, Karlshamn
 
13:30 - 17:00
Växjöbridgen
 
18:00 - 22:00
Blomstermåla BK
 
18:00 - 21:45
Älmhults BK
 
18:00 - 21:00
Växjöbridgen
 
18:00
Sölvesborgs BK
 
18:00
Kalmarsunds BK
 
18:30
Sällskapet, Ronneby
 
9
27
28
1
2
3
4
5
27 feb Hultsfred-Målilla BK Partävling
 
13:00
Karlshamns BK
 
18:00
Kalmarsunds BK
 
 
18:30 - 22:00
Ryds BK
 
18:30
Sällskapet, Ronneby
 
 
 
 
 
 
13:00 - 17:00
Bodekull Seniorbridge, Karlshamn
 
13:30 - 17:00
Växjöbridgen
 
18:00 - 22:00
Blomstermåla BK
 
18:00 - 21:45
Älmhults BK
 
18:00 - 21:00
Växjöbridgen
 
18:00
Sölvesborgs BK
 
18:00
Kalmarsunds BK
 
18:30
Sällskapet, Ronneby