Primära flikar

November 2021

  mån tis ons tors fre lör sön
44
1
2
3
4
5
6
7
1 nov IFK Karlskrona IAF Silverstege
 
09:30 - 13:30
Bridgeklubben Karlskrona
 
13:00
Karlshamns BK
 
17:30 - 21:30
Ljungby BK
 
17:30 - 21:30
Ljungby BK
 
18:00 - 22:00
BK Fyra Klöver Borgholm
 
18:00
Oskarshamns BK
 
18:00
Kalmarsunds BK
 
18:00
Sölvesborgs BK
 
18:30 - 22:00
Sällskapet, Ronneby
 
18:30
Ryds BK
 
13:30 - 17:00
Växjöbridgen
 
17:00 - 21:00
Kalmar Dambridge
 
18:00 - 21:00
Bridgeklubben Karlskrona
 
18:00
Ankarsrums Bridgeklubb
 
18:00
Sölvesborgs BK
 
18:00
Emmaboda BK
 
18:00
Karlshamns BK
 
13:00 - 17:00
Bridgekamraterna Nybro
 
13:00 - 17:00
Bodekull Seniorbridge, Karlshamn
 
13:00
Karlshamns BK
 
13:30 - 17:10
Älmhults BK
 
18:00 - 21:00
Bridgeklubben Karlskrona
 
18:00
Kalmarsunds BK
 
18:30 - 22:00
Vimmerby BK
 
18:30 - 22:00
Växjöbridgen
 
18:30
Sällskapet, Ronneby
 
10:00 - 14:00
Bridgeklubben Karlskrona
 
 
 
1 nov Hultsfred-Målilla BK Partävling
 
08:18 - 22:00
Blomstermåla BK
 
13:00 - 17:00
Bodekull Seniorbridge, Karlshamn
 
13:30 - 17:00
Växjöbridgen
 
18:00 - 21:30
Bridgeklubben Karlskrona
 
18:00 - 21:00
Växjöbridgen
 
18:00
Kalmarsunds BK
 
18:00
Sölvesborgs BK
 
18:30 - 22:30
Ingelstad BK
 
18:30 - 22:15
Älmhults BK
 
18:30 - 22:00
Hovmantorps BK
 
45
8
9
10
11
12
13
14
8 nov IFK Karlskrona IAF Silverstege
 
09:30 - 13:30
Bridgeklubben Karlskrona
 
13:00
Karlshamns BK
 
17:30 - 21:30
Ljungby BK
 
18:00 - 22:00
BK Fyra Klöver Borgholm
 
18:00
Oskarshamns BK
 
18:00
Sölvesborgs BK
 
18:00
Kalmarsunds BK
 
18:30
Ryds BK
 
18:30
Sällskapet, Ronneby
 
13:30 - 17:00
Växjöbridgen
 
14:00
Sällskapet, Ronneby
 
17:00 - 21:00
Kalmar Dambridge
 
18:00 - 21:00
Bridgeklubben Karlskrona
 
18:00
Ankarsrums Bridgeklubb
 
18:00
Sölvesborgs BK
 
18:00
Emmaboda BK
 
18:00
Karlshamns BK
 
13:00 - 17:00
Bridgekamraterna Nybro
 
13:00 - 17:00
Bodekull Seniorbridge, Karlshamn
 
13:00
Karlshamns BK
 
13:30 - 17:10
Älmhults BK
 
17:30 - 20:30
IFK Karlskrona
 
18:00 - 21:00
Bridgeklubben Karlskrona
 
18:00
Kalmarsunds BK
 
18:30 - 22:00
Växjöbridgen
 
18:30 - 22:00
Vimmerby BK
 
18:30
Sällskapet, Ronneby
 
10:00 - 14:00
Bridgeklubben Karlskrona
 
10:00 - 13:00
BK Fyra Klöver Borgholm
 
 
8 nov Hultsfred-Målilla BK Partävling
 
13:00 - 17:00
Bodekull Seniorbridge, Karlshamn
 
13:30 - 17:00
Växjöbridgen
 
18:00 - 22:00
Blomstermåla BK
 
18:00 - 21:30
Bridgeklubben Karlskrona
 
18:00 - 21:00
Växjöbridgen
 
18:00
Kalmarsunds BK
 
18:00
Kalmarsunds BK
 
18:00
Sölvesborgs BK
 
18:30 - 22:30
Ingelstad BK
 
18:30 - 22:10
Älmhults BK
 
18:30 - 22:00
Hovmantorps BK
 
46
15
16
17
18
19
20
21
15 nov Hultsfred-Målilla BK Barometer
 
09:30 - 13:30
Bridgeklubben Karlskrona
 
13:00
Karlshamns BK
 
17:30 - 21:30
Ljungby BK
 
18:00 - 22:00
BK Fyra Klöver Borgholm
 
18:00
Oskarshamns BK
 
18:00
Kalmarsunds BK
 
18:00
Sölvesborgs BK
 
18:30
Ryds BK
 
18:30
Sällskapet, Ronneby
 
13:30 - 17:00
Växjöbridgen
 
17:00 - 21:00
Kalmar Dambridge
 
18:00 - 21:00
Bridgeklubben Karlskrona
 
18:00
Ankarsrums Bridgeklubb
 
18:00
Sölvesborgs BK
 
18:00
Emmaboda BK
 
18:00
Karlshamns BK
 
13:00 - 17:00
Bridgekamraterna Nybro
 
13:00 - 17:00
Bodekull Seniorbridge, Karlshamn
 
13:00
Karlshamns BK
 
13:30 - 17:10
Älmhults BK
 
17:30 - 20:30
IFK Karlskrona
 
18:00 - 21:00
Bridgeklubben Karlskrona
 
18:00
Kalmarsunds BK
 
18:30 - 22:00
Vimmerby BK
 
18:30 - 22:00
Växjöbridgen
 
18:30
Sällskapet, Ronneby
 
10:00 - 14:00
Bridgeklubben Karlskrona
 
10:00 - 13:00
BK Fyra Klöver Borgholm
 
 
15 nov IFK Karlskrona IAF Silverstege
 
15 nov Hovmantorps BK LBC - Måndagstävling 4 av 10
 
13:00 - 17:00
Bodekull Seniorbridge, Karlshamn
 
13:30 - 17:00
Växjöbridgen
 
18:00 - 22:00
Blomstermåla BK
 
18:00 - 21:30
Bridgeklubben Karlskrona
 
18:00 - 21:00
Växjöbridgen
 
 
 
18:00
Sölvesborgs BK
 
18:30 - 22:30
Ingelstad BK
 
18:30 - 22:10
Älmhults BK
 
47
22
23
24
25
26
27
28
22 nov IFK Karlskrona IAF Silverstege
 
09:30 - 13:30
Bridgeklubben Karlskrona
 
13:00
Karlshamns BK
 
17:30 - 21:30
Ljungby BK
 
18:00 - 22:00
BK Fyra Klöver Borgholm
 
18:00
Oskarshamns BK
 
18:00
Kalmarsunds BK
 
18:00
Sölvesborgs BK
 
18:30
Ryds BK
 
18:30
Sällskapet, Ronneby
 
13:30 - 17:00
Växjöbridgen
 
17:00 - 21:00
Kalmar Dambridge
 
18:00 - 21:00
Bridgeklubben Karlskrona
 
18:00
Ankarsrums Bridgeklubb
 
18:00
Sölvesborgs BK
 
18:00
Emmaboda BK
 
18:00
Karlshamns BK
 
18:30
Sällskapet, Ronneby
 
13:00 - 17:00
Bridgekamraterna Nybro
 
13:00 - 17:00
Bodekull Seniorbridge, Karlshamn
 
13:00
Karlshamns BK
 
13:30 - 17:10
Älmhults BK
 
15:00
RD Trivselbridge
 
17:30 - 20:30
IFK Karlskrona
 
18:00 - 21:00
Bridgeklubben Karlskrona
 
 
18:30 - 22:00
Vimmerby BK
 
18:30
Sällskapet, Ronneby
 
10:00 - 14:00
Bridgeklubben Karlskrona
 
15:00
RD Trivselbridge
 
10:00 - 13:00
BK Fyra Klöver Borgholm
 
14:00
RD Trivselbridge
 
15:00
RD Trivselbridge
 
17:00 - 20:00
Bridgeklubben Karlskrona
 
22 nov Hultsfred-Målilla BK Skinkan I
 
13:00 - 17:00
Bodekull Seniorbridge, Karlshamn
 
13:30 - 17:00
Växjöbridgen
 
18:00 - 22:00
Blomstermåla BK
 
18:00 - 22:00
Blomstermåla BK
 
18:00 - 21:30
Bridgeklubben Karlskrona
 
18:00 - 21:00
Växjöbridgen
 
 
 
18:00
Sölvesborgs BK
 
18:30 - 22:30
Ingelstad BK
 
18:30 - 22:10
Älmhults BK
 
18:30 - 22:00
Hovmantorps BK
 
48
29
30
1
2
3
4
5
29 nov Hultsfred-Målilla BK Simultan
 
09:30 - 13:30
Bridgeklubben Karlskrona
 
13:00
Karlshamns BK
 
15:00
RD Trivselbridge
 
18:00 - 22:00
BK Fyra Klöver Borgholm
 
18:00
Oskarshamns BK
 
18:00
Kalmarsunds BK
 
18:00
Sölvesborgs BK
 
18:30
Ryds BK
 
18:30
Sällskapet, Ronneby
 
 
 
 
 
 
13:00 - 17:00
Bodekull Seniorbridge, Karlshamn
 
13:30 - 17:00
Växjöbridgen
 
15:00
RD Trivselbridge
 
18:00 - 22:00
Blomstermåla BK
 
18:00 - 21:30
Bridgeklubben Karlskrona
 
18:00 - 21:00
Växjöbridgen
 
 
 
18:00
Sölvesborgs BK
 
18:30 - 22:30
Ingelstad BK
 
18:30 - 22:10
Älmhults BK
 
18:30 - 22:00
Hovmantorps BK