Rutergrupp med partnergaranti
Primära flikar
Tävlingens snitt-hcp: 50,47Resultat-% är scratch-resultat, oavsett om det är en hcp-tävling eller ej.
| Namn | Nytt Hcp | Gmlt Hcp | Ändr Hcp | Par Hcp | Förv % | Res % |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Stignor Stignor | 40,03 41,60 | 40,70 42,27 | –0,67 | 41,48 | 54,73 | 63,19 |
| Fondin Fondin | 48,11 48,17 | 48,81 48,87 | –0,70 | 48,84 | 50,86 | 59,72 |
| Klarsten Klarsten | 44,96 42,39 | 45,43 42,86 | –0,47 | 44,15 | 53,33 | 59,26 |
| Rowshanr Janani | 34,38 49,31 | 34,70 49,62 | –0,31 | 42,16 | 54,38 | 58,33 |
| Martinss Davidsso | 28,05 57,01 | 28,39 57,35 | –0,34 | 42,87 | 54,00 | 58,33 |
| Sandborg Enlund | 46,61 48,67 | 47,14 49,20 | –0,53 | 48,17 | 51,21 | 57,87 |
| Larsson Larsson | 54,82 54,39 | 55,32 54,89 | –0,50 | 55,10 | 47,56 | 53,94 |
| Krmnicek Fischer | 58,77 59,00 | 59,44 59,67 | –0,67 | 59,56 | 45,22 | 53,70 |
| Carlsson Lamm | 44,19 38,51 | 44,04 38,36 | +0,15 | 41,20 | 54,88 | 53,01 |
| Bomark Berndtss | 54,51 49,86 | 54,68 50,03 | –0,17 | 52,36 | 49,01 | 51,16 |
| Mörner Mörner | 50,28 50,28 | 50,35 50,35 | –0,07 | 50,35 | 50,07 | 50,93 |
| Brännber Mauritzs | 48,87 48,87 | 48,55 48,55 | +0,32 | 48,55 | 51,01 | 46,99 |
| Ljungqui Marsh | 61,63 61,85 | 61,77 62,00 | –0,15 | 61,89 | 43,99 | 45,83 |
| Arvidsso Hassling | 61,51 48,54 | 61,27 48,30 | +0,24 | 54,78 | 47,73 | 44,68 |
| Soppi Hilmerso | 52,41 52,44 | 52,00 52,03 | +0,41 | 52,01 | 49,19 | 43,98 |
| Karlsson Karlsson | 57,80 57,87 | 57,62 57,70 | +0,18 | 57,66 | 46,22 | 43,98 |
| Hilmerss Jansson | 59,79 54,71 | 59,30 54,23 | +0,49 | 56,76 | 46,69 | 40,51 |
| Andersso Ambjörns | 53,54 54,05 | 52,88 53,39 | +0,66 | 53,14 | 48,60 | 40,28 |
| Sageke Orrö | 48,73 51,04 | 47,73 50,04 | +1,00 | 48,88 | 50,84 | 38,19 |
| Torstens Torstens | 48,29 53,14 | 47,16 52,00 | +1,14 | 49,58 | 50,47 | 36,11 |
