Partävling Måndag eftermiddag hcp

Primära flikar

PlacNamnKlubb%
1Rutger Persson
Claes Nilsson
BK Bridgehuset66,88
2Inger Månsson
Iris Lundgren
BK Bridgehuset
Malmö BK
59,96
3Britta-Lena Rundcrantz
Hanna Söderberg
BS Oden
BK Bridgehuset
59,36
Visa hela resultatlistan … med totalt 33 par
 
Information
Datum och tid
Mån 17 juni 2024 kl 13:30-17:00
Typ av händelse
Tävling > Par > Brons
Sista anmälningsdatum
Mån 17 juni 2024

Tävlingsmeny

Föranmälan
Sista anmälningsdatum
Mån 17 juni 2024
Maximalt antal
48
Antal anmälda
33
Nr Spelare 1 Spelare 2 Datum
33 Karin Lindbladh Palle Hansen 2024‑06‑17
32 Richard Korse Mats Holm 2024‑06‑17
31 Claes Nilsson Rutger Persson 2024‑06‑17
30 Christer Ekberg Anders Olsson 2024‑06‑16
29 Mari Segerberg Christina Leander 2024‑06‑16
28 Gösta Wiik Jan Strandberg 2024‑06‑15
27 Peter Perulf Marek Wertheim 2024‑06‑15
26 Monica Borg Ingegerd Jeppsson 2024‑06‑15
25 Anders Nordberg Gunilla Rasmusson 2024‑06‑15
24 Karin Eresund Lisbeth Johnsson 2024‑06‑14
23 Marie-Christine Fransson Margareta Jystrand 2024‑06‑14
22 Claudia Sjöberg Lars Becklén 2024‑06‑14
21 Pia Katarina Larsson Marianne Wästberg 2024‑06‑14
20 Klas Bellander Jan Clementsson 2024‑06‑14
19 Stefan Ziedén Mats Gullin 2024‑06‑14
18 Per-Åke Roskvist Krister Eurén 2024‑06‑13
17 Johnny Nielsen Håkan Stenfot 2024‑06‑13
16 Yvonne Tolf Gun Bellander 2024‑06‑13
15 Gunlis Åberg Mona Berge 2024‑06‑13
14 Adam Wasserstrom Ingvar Malmkvist 2024‑06‑13
13 Hans Henrik Ramel Sten-Åke Larsson 2024‑06‑13
12 Inger Månsson Iris Lundgren 2024‑06‑13
11 Alf Pihl Joso Katalinic 2024‑06‑12
10 Patrik Wallström Jan Behrman 2024‑06‑12
9 Mats Olsson Per-Åke Andersson 2024‑06‑12
8 Lena Kampf Guje Ekberg 2024‑06‑12
7 Ulla Öberg Terezia Lagerman 2024‑06‑12
6 Ulla Borgström Monica Wester 2024‑06‑11
5 Britta-Lena Rundcrantz Hanna Söderberg 2024‑06‑10
4 Jeanette Svensson Anitha Lindgren 2024‑06‑10
3 Britten Synnergren Ann Bellander 2024‑06‑10
2 Anne-Cathrine Svenning Kristin Moberg 2024‑06‑08
1 Boel Persson Inger Hartwich 2024‑06‑08