Primära flikar

  mån tis ons tors fre lör sön
18
29
30
1
2
3
4
5
 
 
1 maj Rättviks BS Partävling
 
13:00 - 17:00
Ludvika Seniorbridge
 
17:00
Borlänge BK
 
18:00 - 21:30
Borlänge BK
 
18:30 - 22:00
BK Dalom
 
18:30 - 22:00
Hedemora BS
 
18:30 - 21:00
Malungs BK
 
 
 
16:00 - 19:00
Falu BK
 
17:00 - 20:00
LudvikaBygdens BK
 
19
6
7
8
9
10
11
12
6 maj Rättviks BS Trivselbridge
 
17:30 - 20:00
LudvikaBygdens BK
 
18:00 - 21:30
Hedemora BS
 
18:00 - 21:30
Insjön-Leksands BK
 
18:00 - 21:30
Falu BK
 
18:30 - 22:00
Malungs BK
 
18:30 - 22:00
Borlänge BK
 
8 maj Rättviks BS Rättvikspoäng
 
13:00 - 17:00
Ludvika Seniorbridge
 
17:00
Borlänge BK
 
18:00 - 21:30
Borlänge BK
 
18:30 - 22:00
BK Dalom
 
18:30 - 22:00
Hedemora BS
 
 
 
16:00 - 19:00
Falu BK
 
12:30 - 17:00
Insjön-Leksands BK
 
13:00 - 17:00
Ludvika Seniorbridge
 
18:30 - 22:00
Säters BK
 
18:30 - 22:00
Säters BK
 
18:30 - 22:00
Borlänge BK
 
17:00 - 20:00
LudvikaBygdens BK
 
18:30 - 22:00
Borlänge BK
 
20
13
14
15
16
17
18
19
13 maj Rättviks BS Trivselbridge
 
17:30 - 20:00
LudvikaBygdens BK
 
18:00 - 21:30
Insjön-Leksands BK
 
18:00 - 21:30
Falu BK
 
18:30 - 22:00
Borlänge BK
 
18:30 - 22:00
Malungs BK
 
15 maj Rättviks BS Partävling
 
13:00 - 17:00
Ludvika Seniorbridge
 
17:00
Borlänge BK
 
18:00 - 21:30
Borlänge BK
 
18:30 - 22:00
Hedemora BS
 
18:30 - 22:00
BK Dalom
 
18:30 - 21:00
Malungs BK
 
 
 
16:00 - 19:00
Falu BK
 
13:00 - 17:00
Ludvika Seniorbridge
 
18:30 - 22:00
Säters BK
 
18:30 - 22:00
Borlänge BK
 
17:00 - 20:00
LudvikaBygdens BK
 
21
20
21
22
23
24
25
26
12:30 - 17:00
Insjön-Leksands BK
 
13:00 - 17:00
Ludvika Seniorbridge
 
13:00
Rättviks BS
 
18:30 - 22:00
Säters BK
 
18:30 - 22:00
Borlänge BK
 
17:30 - 20:00
LudvikaBygdens BK
 
18:00 - 21:30
Insjön-Leksands BK
 
18:00 - 21:30
Falu BK
 
18:30 - 22:00
Borlänge BK
 
18:30 - 22:00
Malungs BK
 
18:30 - 21:00
Hedemora BS
 
17:00 - 20:00
LudvikaBygdens BK
 
18:00
Rättviks BS
 
13:00 - 17:00
Ludvika Seniorbridge
 
17:00
Borlänge BK
 
18:00 - 21:30
Borlänge BK
 
18:30 - 22:00
BK Dalom
 
18:30 - 22:00
Hedemora BS
 
18:30 - 21:00
Malungs BK
 
 
25-26 maj kl 10:00-14:00 BK Dalom NM par 2024
 
 
16:00 - 19:00
Falu BK
 
22
27
28
29
30
31
1
2
27 maj Rättviks BS Trivselbridge
 
17:30 - 20:00
LudvikaBygdens BK
 
18:00 - 21:30
Insjön-Leksands BK
 
18:00 - 21:30
Falu BK
 
18:30 - 22:00
Borlänge BK
 
18:30 - 22:00
Malungs BK
 
29 maj Rättviks BS Avslutning
 
13:00 - 17:00
Ludvika Seniorbridge
 
17:00
Borlänge BK
 
18:00 - 21:30
Borlänge BK
 
18:30 - 22:00
BK Dalom
 
18:30 - 22:00
Hedemora BS
 
 
 
 
12:30 - 17:00
Insjön-Leksands BK
 
13:00 - 17:00
Ludvika Seniorbridge
 
18:30 - 22:00
Borlänge BK
 
17:00 - 20:00
LudvikaBygdens BK