Primära flikar

Januari 2022

  mån tis ons tors fre lör sön
52
27
28
29
30
31
1
2
 
 
 
 
 
«
27 nov-7 feb Bohuslän-Dals BF DM-lag
»
 
 
1
3
4
5
6
7
8
9
«
27 nov-7 feb Bohuslän-Dals BF DM-lag
»
18:00 - 22:00
Vänersborgs BS
 
18:00 - 22:00
Ljungskile BK
 
18:15
Hunnebostrand-Kungshamns BK
 
18:30 - 22:15
Tanums BK
 
18:30 - 22:00
Uddevalla BF
 
18:00 - 22:00
Billingsfors BS
 
18:30 - 22:00
Tjörns BK
 
18:30 - 21:00
Uddevalla BF
 
13:00 - 16:30
Vänersborgs BS
 
18:00 - 22:00
Ljungskile BK
 
18:30 - 22:30
Strömstads BK
 
 
09:30
Bohuslän-Dals BF
 
 
2
10
11
12
13
14
15
16
«
27 nov-7 feb Bohuslän-Dals BF DM-lag
»
18:00 - 22:00
Vänersborgs BS
 
18:00 - 22:00
Ljungskile BK
 
18:15
Hunnebostrand-Kungshamns BK
 
18:30 - 22:15
Tanums BK
 
18:30 - 22:00
Uddevalla BF
 
12:30 - 17:00
Upphärads BK
 
18:00
Orust BK
 
18:30 - 22:00
Tjörns BK
 
18:30 - 21:00
Uddevalla BF
 
13:00 - 16:30
Vänersborgs BS
 
18:00 - 22:00
Ljungskile BK
 
18:30 - 22:00
Munkedals BS
 
18:15
Hunnebostrand-Kungshamns BK
 
18:30 - 22:30
Strömstads BK
 
18:30 - 22:00
Orust BK
 
18:30 - 22:00
Upphärads BK
 
18:30 - 22:00
Uddevalla BF
 
11:00 - 13:00
Uddevalla BF
 
12:00 - 16:00
Tjörns BK
 
 
18:30
Bohuslän-Dals BF
 
3
17
18
19
20
21
22
23
«
27 nov-7 feb Bohuslän-Dals BF DM-lag
»
18:00 - 22:00
Vänersborgs BS
 
18:00 - 22:00
Ljungskile BK
 
18:15
Hunnebostrand-Kungshamns BK
 
18:30 - 22:30
Tanums BK
 
18:30 - 22:00
Uddevalla BF
 
18:00 - 22:00
Billingsfors BS
 
18:30 - 22:00
Uddevalla BF
 
18:30 - 22:00
Tjörns BK
 
13:00 - 16:30
Vänersborgs BS
 
18:00 - 22:00
Ljungskile BK
 
18:30 - 22:00
Munkedals BS
 
18:15
Hunnebostrand-Kungshamns BK
 
18:30 - 22:30
Strömstads BK
 
18:30 - 22:00
Orust BK
 
18:30 - 22:00
Uddevalla BF
 
18:30 - 22:00
Upphärads BK
 
11:00 - 13:00
Uddevalla BF
 
12:00 - 16:00
Tjörns BK
 
10:00
Bohuslän-Dals BF
 
 
4
24
25
26
27
28
29
30
«
27 nov-7 feb Bohuslän-Dals BF DM-lag
»
18:00 - 22:00
Vänersborgs BS
 
18:00 - 22:00
Ljungskile BK
 
18:15
Hunnebostrand-Kungshamns BK
 
18:30 - 22:15
Tanums BK
 
18:30 - 22:00
Uddevalla BF
 
18:00 - 22:00
Billingsfors BS
 
18:30 - 22:00
Uddevalla BF
 
18:30 - 22:00
Tjörns BK
 
13:00 - 16:30
Vänersborgs BS
 
18:00 - 22:00
Ljungskile BK
 
18:30 - 22:00
Munkedals BS
 
27 jan Hunnebostrand-Kungshamns BK Partävling Föranmälan
 
11:00 - 13:00
Uddevalla BF
 
12:00 - 16:00
Tjörns BK
 
 
 
18:15 - 22:00
Hunnebostrand-Kungshamns BK
 
18:30 - 22:30
Strömstads BK
 
18:30 - 22:00
Uddevalla BF
 
18:30 - 22:00
Upphärads BK
 
5
31
1
2
3
4
5
6
«
27 nov-7 feb Bohuslän-Dals BF DM-lag
»
 
 
 
 
 
 
31 jan Hunnebostrand-Kungshamns BK Individuell tävling få brickor
 
18:00 - 22:00
Vänersborgs BS
 
18:00 - 22:00
Ljungskile BK
 
18:30 - 22:30
Tanums BK
 
18:30 - 22:00
Uddevalla BF