Deltagare vid Distriktsträffen 2016
På denna sida hittar du deltagare från styrelsen, personalen samt delegater från distrikten.
För anmälan se denna sida
Styrelsen
Nr | Namn | Roll | |
---|---|---|---|
1 | Mats Qviberg | Ordförande | >>e-post |
2 | Pontus Silow | Vice Ordförande | >>e-post |
3 | Per-Olof Eriksson | Ekonomiansvarig | >>e-post |
4 | Carl Ragnarsson | Ordförande TK | >>e-post |
6 | Per Leandersson | Ordförande UK | >>e-post |
7 | Helena Axelsson | Ordförande MK | >>e-post |
8 | Christer Grähs | Ordförande LK | >>e-post |
Anställd personal
Nr | Namn | Roll | |
---|---|---|---|
10 | Johan Grönkvist | Generalsekreterare | >>e-post |
11 | Micke Melander | Verksamhetschef | >>e-post |
12 | Micael Svensson | Kansli | >>e-post |
13 | Roger Wiklund | Rikskonsulent | >>e-post |
14 | Tommy Andersson | Rikskonsulent | >>e-post |
15 | Thomas Winther | Rikskonsulent | >>e-post |
16 | Björn Andersson | Teknik, BIT | >>e-post |
17 | Andreas Jansson | Teknik | >>e-post |
Övriga
Nr | Namn | Roll | |
---|---|---|---|
18 | Tomas Brenning | BIT | |
19 | Börje Dahlberg | Sakrevisor |
Delegater från distrikten
Nr | Namn | Distrikt |
---|---|---|
Ronny Terbrant | Göteborg | |
Björn Sörling | Göteborg | |
Jan Jensen | Göteborg | |
Peter Alm | Sydöstra | |
Johnny Petersson | Sydöstra | |
Peter Ekendahl | Mälardalen | |
Per-Åke Jansson | Mälardalen | |
Mikael Rydstedt | Mälardalen | |
Per Norberg | Norrbotten | |
Marianne Melchior Ericson | Gävleborg | |
Vera Enbarr | Gävleborg | |
Zennica Hammar | Gävleborg | |
Björn Andersson | Örebro | |
Gunnar Göthberg | Örebro | |
Ove Mattsson | Västerbotten | |
Anders Flodström | Västerbotten | |
Fredrik Jarlvik | Skåne | |
Dan Nilsson | Skåne | |
Jan Malmström | Halland | |
Lars Lundqvist | Östra Mellansvenska | |
Per Malmström | Östra Mellansvenska | |
Gunila Langius | Stockholm | |
Mats Bud | Stockholm | |
Helena Isaksson | Stockholm | |
Marie Berg | Stockholm | |
Karl Persson | Stockholm | |
Clas-Göran Persson | Jämtland/Härjedalen | |
Mia Breding | Jämtland/Härjedalen | |
Jonas Engström | Dalarna | |
Peter Johansson | Dalarna | |
Ryszard Sliwinski | Uppland | |
Linnea Edlund | Uppland | |
Dan Bylund | Medelpad | |
Gösta Frödin | Värmland | |
Leif Axelsson | Västergötland | |
Bengt Larsson | Västergötland |