Primära flikar

Februari 2022

  mån tis ons tors fre lör sön
5
31
1
2
3
4
5
6
 
18:00 - 21:30
Insjön-Leksands BK
 
18:30 - 22:00
Borlänge BK
 
18:30 - 22:00
LudvikaBygdens BK
 
18:30 - 22:00
Falu BK
 
18:30
Mora BK
 
13:00 - 17:00
Ludvika Seniorbridge
 
16:07 - 16:10
Dalabridgen
 
18:30 - 22:00
BK Dalom
 
18:30 - 21:30
Borlänge BK
 
18:30
Rättviks BS
 
 
 
17:00 - 20:00
LudvikaBygdens BK
 
18:30
Borlänge BK
 
18:30
Rättviks BS
 
6
7
8
9
10
11
12
13
7 feb Rättviks BS Trivselbridge med hcp
 
18:00 - 21:30
Insjön-Leksands BK
 
18:30 - 22:00
Borlänge BK
 
18:30 - 22:00
LudvikaBygdens BK
 
18:30 - 22:00
Falu BK
 
9 feb Rättviks BS Rättvikspoäng 6 med hcp
 
13:00 - 17:00
Ludvika Seniorbridge
 
18:30 - 22:00
BK Dalom
 
18:30 - 22:00
Hedemora BS
 
18:30 - 21:30
Borlänge BK
 
18:30
Rättviks BS
 
 
 
 
12:30 - 17:00
Insjön-Leksands BK
 
13:00 - 17:00
Ludvika Seniorbridge
 
18:30 - 22:00
Säters BK
 
18:30
Dalabridgen
 
17:00 - 20:00
LudvikaBygdens BK
 
18:30 - 21:00
Borlänge BK
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
12-13 feb kl 10:00-15:00 Dalabridgen DM-final Lag
 
 
16:00 - 19:00
Falu BK
 
7
14
15
16
17
18
19
20
12:30 - 17:00
Insjön-Leksands BK
 
13:00 - 17:00
Ludvika Seniorbridge
 
18:30 - 22:00
Säters BK
 
18:30
Dalabridgen
 
18:00 - 21:30
Insjön-Leksands BK
 
18:30 - 22:00
Borlänge BK
 
18:30 - 22:00
LudvikaBygdens BK
 
18:30 - 22:00
Falu BK
 
17:00 - 20:00
LudvikaBygdens BK
 
18:30
Rättviks BS
 
13:00 - 17:00
Ludvika Seniorbridge
 
18:30 - 22:00
Hedemora BS
 
18:30 - 22:00
BK Dalom
 
18:30 - 21:30
Borlänge BK
 
18:30
Rättviks BS
 
 
 
16:00 - 19:00
Falu BK
 
8
21
22
23
24
25
26
27
21 feb Rättviks BS Trivselbridge med hcp
 
18:00 - 21:30
Insjön-Leksands BK
 
18:30 - 22:00
Borlänge BK
 
18:30 - 22:00
LudvikaBygdens BK
 
18:30 - 22:00
Falu BK
 
 
23 feb Rättviks BS KM-Par 2
 
13:00 - 17:00
Ludvika Seniorbridge
 
18:30 - 22:00
Hedemora BS
 
18:30 - 22:00
BK Dalom
 
18:30 - 21:30
Borlänge BK
 
18:30
Rättviks BS
 
 
 
16:00 - 19:00
Falu BK
 
12:30 - 17:00
Insjön-Leksands BK
 
13:00 - 17:00
Ludvika Seniorbridge
 
18:30 - 22:00
Säters BK
 
18:30
Dalabridgen
 
17:00 - 20:00
LudvikaBygdens BK
 
18:30 - 22:00
Borlänge BK
 
18:30
Särna BK
 
9
28
1
2
3
4
5
6
28 feb Rättviks BS Trivselbridge med hcp
 
 
 
 
 
 
 
12:30 - 17:00
Insjön-Leksands BK
 
13:00 - 17:00
Ludvika Seniorbridge