Svenska Cupen 2021 - Rond 1
Visa distrikt
Matchurval: Visa alla Rapporterade Återstående
88 matcher |
Bohuslän-Dals BF
Lille Skutt | 55 | Kungshamns Sega Gubbar |
Spelort Strömstad |
|
Kungshamns Sega Gubbar | 77 |
Trumfa ut | 73 | Trumfa ut |
Spelort Ellös |
|
Stenhögen | 56 |
Axen | 69 | Axen |
Spelort Uddevalla |
|
BUCK | 47 |
Gråberg | 85 | Gråberg |
Spelort Vänersborg |
|
4M | 19 |
BridgeBlandning Göta ÄlvNorström | 48 | Lonley heart club team |
Spelort Vänersborg |
|
Lonley heart club team | 82 |
Dalabridgen
Malung Janne | 72 | Malung Janne |
Spelort Mora |
|
Team ToHu | 23 |
PJO | 95 | PJO |
Spelort Borlänge |
|
Hälls änglar | 21 |
LudvikaUtfyllnad | 67 | LudvikaUtfyllnad |
Spelort Ludvika |
|
Saras Lakejer | 42 |
De sista entusiasterna | 25 | Hedemora WCHK |
Spelort Avesta |
|
Hedemora WCHK | 99 |
Villa Cicero | 65 | Villa Cicero |
Spelort Krylbo |
|
Greven | 59 |
Gotlands BF
LEA | 47 |
Spelort Stånga |
||
Limestone | 32 | |||
Limestone | 55 |
Romakloster |
||
Sudret | 34 | |||
Sudret | 38 |
Stånga |
||
LEA | 62 |
Gävleborgs BF
Hitaworm | 62 | Hitaworm |
Spelort Sandviken |
|
canape | 35 |
Kreti och Pleti | 17 | ZMRZLINA |
Spelort Gävle |
|
ZMRZLINA | 80 |
SNIPERS | 100 | SNIPERS |
Spelort Gävle |
|
Laban | 26 |
BULL | 55 | BULL |
Spelort Sandviken |
|
Fridens liljor | 50 |
Göteborgs BF
Cosmos | 54 | Cosmos |
Spelort Göteborg |
|
TT4611 | 47 |
Englunds Vänner | 53 | Do Wah Diddy Diddy |
Spelort Askim |
|
Do Wah Diddy Diddy | 73 |
Bende | 44 | Bende |
Spelort Göteborg |
|
BAKA | 30 |
BK Lyx Bunk | 32 | Goterna |
Spelort Billdal |
|
Goterna | 39 |
Hallands BF
Rockfolket | 102 | Rockfolket |
Spelort Torup |
|
Smålandsstenars BK | 24 |
Frillesås Fyran | 65 | Frillesås Fyran |
Spelort Frillesås |
|
ABC o T | 56 |
Team cDoc | 42 | Team cDoc |
Spelort Halmstad |
|
IMPpossible | 26 |
Albrekts Torpedos | 33 | Nissan |
Spelort Varberg |
|
Nissan | 62 |
Löftaskog | 29 | Värö Bengt |
Spelort Stråvalla |
|
Värö Bengt | 33 |
BK ALBREKTS GEBSON | 48 | BK ALBREKTS GEBSON |
Spelort Varberg |
|
Albrekts Wildcats | 31 |
Albrekts BMW | 34 | BK Albrekts WHAL |
Spelort Varberg |
|
BK Albrekts WHAL | 80 |
Albrekts T-Bone | 49 | Albrekts T-Bone |
Spelort Varberg |
|
Albrekts LEK | 18 |
Frillesås KENT | 52 | Kungsbacka HELG |
Spelort Frillesås |
|
Kungsbacka HELG | 59 |
Jämtland-Härjedalens BF
Winge Boys | 130 | Winge Boys |
Spelort Järpen |
|
the losers | 30 |
Goof Troop | 25 | Djävulsön |
Spelort Frösön |
|
Djävulsön | 94 |
Alissa | 33 | Narre |
Spelort Frösön |
|
Narre | 112 |
Team Ångsta | 35 | CornerRoots |
Spelort Östersund |
|
CornerRoots | 72 |
Jönköpings läns BF
Jönköping | 44 | Bacon Torpedo |
Spelort Jönköping |
|
Bacon Torpedo | 113 |
Team Högland | 56 | YNWA |
Spelort Sävsjö |
|
YNWA | 81 |
Medelpads BF
Lazy Jacks | 41 | Lazy Jacks |
Spelort Sundsvall |
|
LILL | 40 |
Mälardalens BF
Lillslam | 37 | Arboga BUMA |
Spelort Hallstahammar |
|
Arboga BUMA | 67 |
Särnberg | 60 | Strängnäs BK Gripen |
Spelort Strängnäs |
|
Strängnäs BK Gripen | 62 |
ABB 21 | 63 | ABB 21 |
Spelort Västerås |
|
Dream Team | 30 |
Norrbottens BF
Wasp | 31 | Team Paper Moon |
Spelort Södra Sunderbyn |
|
Team Paper Moon | 59 |
Lulepajkarna | 38 | Burp |
Spelort Luleå |
|
Burp | 48 |
Skånes BF
Surprise | W.O | Surprise |
Spelort Yngsjö |
|
Sonjas pågar |
GöteHelsing | 45 | GöteHelsing |
Spelort Helsingborg |
|
Bk tre sang leif | 34 |
Lunds BK | 37 | Lunds BK |
Spelort Malmö |
|
Malta Lindemans pöjkar | 36 |
Nilsson | 65 | Nilsson |
Spelort Malmö |
|
Skåne - Check | 29 |
Skånemix | 56 | Skånemix |
Spelort Malmö |
|
PasodobleSC | 25 |
55 med omnejd | 40 | Tootsie |
Spelort Hjärup |
|
Tootsie | 81 |
Stockholms BF
På Tur | 29 | Johnnys little pogchamps |
Spelort Lidingö |
|
Johnnys little pogchamps | 41 |
Banjanas | 86 | Banjanas |
Spelort Stockholm |
|
Lag ABC | 35 |
08SQ | 74 | 08SQ |
Spelort Täby |
|
Junis Fan Club | 60 |
Valle | 50 | Valle |
Spelort Hägersten |
|
Fribergs adepter | 40 |
SöderII | Copperfields A-lagare |
Spelort Stockholm |
||
Copperfields A-lagare | W.O |
APGT | 17 | Mangos |
Spelort Bromma |
|
Mangos | 97 |
Forza | 35 | Gula Bebjabwe |
Spelort Stockholm |
|
Gula Bebjabwe | 60 |
ANNA | 60 | www partypack se |
Spelort Sundbyberg |
|
www partypack se | 62 |
Mats Nyberg | 103 | Mats Nyberg |
Spelort Älta |
|
Tösateamet | 25 |
Mission Possible | 54 | Mission Possible |
Spelort Stockholm |
|
Ludde | 36 |
Forrell | 62 | Forrell |
Spelort Stockholm |
|
Glada Miner | 31 |
Lanssons Blandning | 58 | Lanssons Blandning |
Spelort Hägersten |
|
One Small Step for Man | 55 |
FABBes | 66 | FABBes |
Spelort Stockholm |
|
Revoke | 36 |
Sydöstra Sveriges BF
5ess | 20 | Jannes gäng |
Spelort Bromölla |
|
Jannes gäng | 53 |
Kusinerna från landet | 91 | Kusinerna från landet |
Spelort Ronneby |
|
Stagge | 44 |
Karlskrona 1 | 55 | Karlskrona 1 |
Spelort Sturkö |
|
Schalin | 51 |
Hebbes gäng | 38 | Prefabsystem Syd |
Spelort Växjö |
|
Prefabsystem Syd | 40 |
Växjö södra | 60 | Växjö södra |
Spelort Ingelstad |
|
Team MS | 59 |
Upplands BF
STRIX | 48 | STRIX |
Spelort Norrtälje |
|
Väddö | 27 |
Kortjoxarna | 34 | Gambit |
Spelort Norrtälje |
|
Gambit | 81 |
Fjuckby Hellmoppers | 32 | Skalman |
Spelort Uppsala |
|
Skalman | 68 |
Golddiggers | 42 | Granarna |
Spelort Uppsala |
|
Granarna | 75 |
Västergötlands BF
Helgat | 58 | Helgat |
Spelort Skövde |
|
Den långa vägen | 41 |
Lantz med Vingar | 66 | Lantz med Vingar |
Spelort Timmele |
|
Veteranerna | 24 |
Aspanäs C | 57 | Aspanäs C |
Spelort Borås |
|
Borås BA 1 | 31 |
Västerbottens BF
The Eagles | W.O | The Eagles |
Spelort Norsjö |
|
Älvsbyn |
Öbergs | 52 | Öbergs |
Spelort Umeå |
|
Hardwork | 34 |
Skell | 53 | Stokka |
Spelort Skellefteå |
|
Stokka | 57 |
Kroken | 77 | Kroken |
Spelort Umeå |
|
Lag Lerner | 26 |
Värmland-Dals BF
Rörets röra | 49 | The Splintoz |
Spelort Arvika |
|
The Splintoz | 59 |
Örebro läns BF
Underhundarna | 43 | Zingo |
Spelort Karlskoga |
|
Zingo | 67 |
Ungdomarna | 36 | Maskarna |
Spelort Nora |
|
Maskarna | 61 |
Bk Gröna kvistar | 56 | Bk Gröna kvistar |
Spelort Örebro |
|
Mappa Bu | 29 |
Dylan | 43 | Dylan |
Spelort Fjugesta |
|
Fröreli | 15 |
Östra Mellansvenska BF
Team Gnesta | 77 | Team Gnesta |
Spelort Gnesta |
|
3H och ett A | 33 |
Världens Ände Else-Maj | 27 | Världens Ände Kent |
Spelort Trosa |
|
Världens Ände Kent | 60 |
49-ers | 70 | 49-ers |
Spelort Nyköping |
|
Peking | 49 |
Kafino | 52 | Kafino |
Spelort Katrineholm |
|
Nyköpings gästabud | 28 |
Dyra Englund | 61 | Lirarna |
Spelort Linköping |
|
Lirarna | 62 |
Team Zang | 102 | Team Zang |
Spelort Linköping |
|
Överums Schäfer | 26 |
Samarbetspartners
Förbundet
Kontakt
Stadgar
Kansli
Styrelsen
Kommittéer
Tidningen Bridge
Klubb & distrikt
Sök klubb
Välj distrikt
Sök klubb på karta
Bridgekurs
Funktionärsutbildning
Rekryteringskedjan
Medlem
Sök medlem
Mina sidor
Medlemskap
Byte av klubb
Junior
MK
Populära sidor
Forum
Spelprogram
Nyheter i listform
Gamla hemsidan
Medlem på nätet
Syskon
Budproblemet
Tävling
Mina tävlingar
Regler och dokument
Bridgefestivalen
Mindre rutinerade
Simultan
Ruter
Internationellt
Internationellt
Landslag
WBF World Bridge
EBL European Bridge
NBU Nordisk Bridge
SM Par
Open
Dam
Veteran
Mixed
Junior
Nybörjare
Hcp 30+
Lagtävling
Allsvenskan
Svenska Cupen
Chairman’s Cup
SM Lag Open
… Veteran
… Mixed
… Junior