Svenska Cupen 2016 - Rond 1
Visa distrikt
Matchurval: Visa alla Rapporterade Återstående
238 matcher |
Bohuslän-Dals BF
Norske og små | 63 | Norske og små |
Spelort Strömstad |
|
Lille Skutt | 42 |
Team Väjern | 34 | Rasmussen |
Spelort Kungshamn |
|
Rasmussen | 65 |
Selma | 21 | Ek |
Spelort Kungshamn |
|
Ek | 133 |
Rune J | 43 | LIMA |
Spelort Hunnebostrand |
|
LIMA | 82 |
Alfred E Neumann | 91 | Alfred E Neumann |
Spelort Kyrkesund |
|
TJÖRN BRONSDAG | 42 |
Tofta Gård | 52 | Tofta Gård |
Spelort Ellös |
|
ELBO | 32 |
Axenbratt | 95 | Axenbratt |
Spelort Uddevalla |
|
PÅMM | 28 |
LAC4ÄSS | 34 | BUCK |
Spelort Vänersborg |
|
BUCK | 71 |
Quadriga Aurea | 38 | Bengan Boys |
Spelort Vänersborg |
|
Bengan Boys | 39 |
Fyra M | 37 | BALL |
Spelort Vänersborg |
|
BALL | 64 |
LEA | 40 | Petrapak |
Spelort Lilla Edet |
|
Petrapak | 90 |
Alf Stenungsund | 51 | Sten a sund |
Spelort Stenungsund |
|
Sten a sund | 58 |
orust bengt | 65 | orust bengt |
Spelort Spekeröd |
|
Baronerna | 27 |
Tjörn Arne | 37 | Kungälv - Marstrand |
Spelort Jörlanda |
|
Kungälv - Marstrand | 72 |
Dalabridgen
Malung III | 34 | Slacke |
Spelort Malung |
|
Slacke | 86 |
Team DS | 30 | Knätofs |
Spelort Leksand |
|
Knätofs | 45 |
Falu United | 55 | Falu United |
Spelort Falun |
|
Rödfärgsslam | 6 |
BBK | 25 | FC Ludvika |
Spelort Borlänge |
|
FC Ludvika | 134 |
Primrose | 52 | PJO |
Spelort Borlänge |
|
PJO | 61 |
Shen an Calhar | 65 | Shen an Calhar |
Spelort Hedemora |
|
Lamberts lirare | 34 |
Gotlands BF
Sudret | 28 |
Spelort Stånga |
||
Spader Madam | 84 | |||
Spader Madam | 39 |
Visby |
||
HALLA | 76 | |||
HALLA | 12 |
Romakloster |
||
Sudret | 50 |
Gävleborgs BF
BK Hudik 99 | 50 | BK Hudik 99 |
Spelort Hudiksvall |
|
Z-drängar | 34 |
Acktjära | 48 | NORRSKEN |
Spelort Bollnäs |
|
NORRSKEN | 69 |
ALA | 22 | Näcktjärn |
Spelort Söderhamn |
|
Näcktjärn | 76 |
BK Hudik Surprise | 19 | lag Rudberg |
Spelort Hudiksvall |
|
lag Rudberg | 44 |
Mo-ligan | 4 | Trepos |
Spelort Söderhamn |
|
Trepos | 83 |
Näcken | 41 | Limpan |
Spelort Söderala |
|
Limpan | 52 |
Reverse | 63 | Reverse |
Spelort Sandviken |
|
Sandviken BK Bertil | 58 |
Peter | 50 | Peter |
Spelort Sandviken |
|
Eriksson Glad | 27 |
Klöver 8 | 59 | Klöver 8 |
Spelort Gävle |
|
Guldkorn | 53 |
Hit a Worm | 24 | Snipers |
Spelort Gävle |
|
Snipers | 54 |
Gefle | 16 | ZMRZLINA |
Spelort Gävle |
|
ZMRZLINA | 60 |
Jernis | 37 | Gavlupp |
Spelort Gävle |
|
Gavlupp | 55 |
Göteborgs BF
Vågen | 25 | KRKA |
Spelort Hisings Backa |
|
KRKA | 64 |
Kungälv - Bertil | 53 | Monicas kämparhästar |
Spelort Kungälv |
|
Monicas kämparhästar | 81 |
Partille | 40 | Deadwood |
Spelort Partille |
|
Deadwood | 98 |
Kungsbacka HELG | 73 | Kungsbacka HELG |
Spelort Kungsbacka |
|
Kungsbacka Kuti | 18 |
BK Lyx Bunk | 69 | BK Lyx Bunk |
Spelort Mölnlycke |
|
Togutogu | 25 |
Kungsbacka Stensture | 45 | Kungsbacka Stensture |
Spelort Göteborg |
|
Gryning | 27 |
Morebid | 39 | Morebid |
Spelort Göteborg |
|
Maskarna | 37 |
Ladyboys | 53 | Fem stoppar spöktåget |
Spelort Göteborg |
|
Fem stoppar spöktåget | 75 |
Pegasus | 23 | La Viva |
Spelort Göteborg |
|
La Viva | 39 |
Andreasson | 25 | Westerlund |
Spelort Västra Frölunda |
|
Westerlund | 101 |
Hallands BF
Kungsbacka Mixed | 47 | Kungsbacka Mixed |
Spelort Onsala |
|
Kungsbacka EMPE | 45 |
REGINA | 96 | REGINA |
Spelort Ätran |
|
Collryd | 14 |
Åsa-Frillesås Ulf | 55 | Åsa-Frillesås Ulf |
Spelort Stråvalla |
|
Kent | 36 |
Albrekts Donna | 75 | Albrekts Donna |
Spelort Varberg |
|
Albrekts LOVAC | 50 |
Albrekts BMW | 61 | Albrekts Grimeton |
Spelort Varberg |
|
Albrekts Grimeton | 90 |
Albrekts Team BL | 88 | Albrekts Team BL |
Spelort Varberg |
|
Albrekts Blanda och Ge | 41 |
Albrekts Callenberg | 132 | Albrekts Callenberg |
Spelort Varberg |
|
Albrekts GUBE | 30 |
albrekts gustens karma | 66 | albrekts gustens karma |
Spelort Varberg |
|
Albrekts CABE | 25 |
Albrekts Seniorer | 54 | Albrekts EvaS Änglar |
Spelort Varberg |
|
Albrekts EvaS Änglar | 62 |
Albrekts Maggan | 49 | Albrekts BAIK |
Spelort Varberg |
|
Albrekts BAIK | 91 |
Lasse 2459 | 25 | Lasse 2459 |
Spelort Frillesås |
|
Åsa Frillesås Magnus | 3 |
Harley | 55 | BUKT |
Spelort Varberg |
|
BUKT | 64 |
Britts kungar | 51 | Ramble Tamble |
Spelort Väröbacka |
|
Ramble Tamble | 56 |
Team Skrea Camping | 65 | Team Skrea Camping |
Spelort Falkenberg |
|
solön | 53 |
Skaparna | 19 | Rimstedt |
Spelort Halmstad |
|
Rimstedt | 89 |
4 PLAY | 56 | Allians Monica |
Spelort Oskarström |
|
Allians Monica | 60 |
Lag eva | 31 | cDoc |
Spelort Eldsberga |
|
cDoc | 61 |
LIGG | 51 | Allians MGB |
Spelort Laholm |
|
Allians MGB | 54 |
Laholm1 | 74 | Laholm1 |
Spelort Laholm |
|
Ohlsenbanden | 47 |
Laholmsbukten | 20 | Nissan |
Spelort Mellbystrand |
|
Nissan | 57 |
Elisabeths Änglar | 19 | Albrekts Svang |
Spelort Frillesås |
|
Albrekts Svang | 75 |
Albrekts WISA | 123 | Albrekts WISA |
Spelort Varberg |
|
Albrekts Bellamac | 32 |
Jämtland-Härjedalens BF
Hede-Vemdalen | 35 | Svegspojkarna med den svaga länken |
Spelort Vemdalen |
|
Svegspojkarna med den svaga länken | 72 |
Lag Ingrid | 64 | Lag Ingrid |
Spelort Krokom |
|
Team Västjämtland | 54 |
Fanbyn | 86 | Fanbyn |
Spelort Gällö |
|
Kullbergarna | 53 |
GT2 | 98 | GT2 |
Spelort Frösön |
|
Eldh och Lågor | 12 |
Narre | 71 | Narre |
Spelort Östersund |
|
Håll o Co | 26 |
Jönköpings läns BF
Emå-laget | 58 | Emå-laget |
Spelort Bodafors |
|
Team Högland | 42 |
Bagarns boys | 59 | Jönköping |
Spelort Forserum |
|
Jönköping | 89 |
Bemå | 67 | Spader Kung |
Spelort Värnamo |
|
Spader Kung | 80 |
Småland | 67 | Småland |
Spelort Värnamo |
|
västbo | 39 |
AK4-an | 34 | Team jonas |
Spelort Grimsås |
|
Team jonas | 64 |
Medelpads BF
JOKRARNA | 27 | Lag 060 |
Spelort Alnö |
|
Lag 060 | 73 |
Ö-laget | 40 | Alnögänget |
Spelort Sundsvall |
|
Alnögänget | 44 |
Lazy Jacks | 33 | Westman |
Spelort Sundsvall |
|
Westman | 84 |
Mälardalens BF
Sang Frois | 92 | Sang Frois |
Spelort Avesta |
|
Sista entusiasterna | 25 |
Yellow | 65 | Yellow |
Spelort Västerås |
|
Klöver Ett | 25 |
Annas Diamonds | 44 | SnABB |
Spelort Västerås |
|
SnABB | 70 |
Christer | 52 | Christer |
Spelort Västerås |
|
Kusinerna | 40 |
Blåbär -76 | 101 | Blåbär -76 |
Spelort Västerås |
|
Fyrklövern | 11 |
Dream Team | 84 | Dream Team |
Spelort Västerås |
|
skuggbridge | 17 |
Plock | 55 | ABB Birdie |
Spelort Skultuna |
|
ABB Birdie | 90 |
Utsocknes | 24 | ABB Tomas |
Spelort Västerås |
|
ABB Tomas | 73 |
Hallsta Kings | 52 | Hallsta Kings |
Spelort Hallstahammar |
|
Lillslam | 27 |
Gyllenhielms | 53 | Särnberg |
Spelort Strängnäs |
|
Särnberg | 71 |
St Eskil | 47 | St Eskil |
Spelort Eskilstuna |
|
JAMBA | 37 |
Torshälla | 48 | ABB BK Old Guys |
Spelort Eskilstuna |
|
ABB BK Old Guys | 78 |
Norrbottens BF
ERULES | 48 | ERULES |
Spelort Luleå |
|
Team Paper Moon | 33 |
I Tredje Hand | 44 | Zoltans Adapter |
Spelort Luleå |
|
Zoltans Adapter | 83 |
Klöverkung sitter singel | 33 | Luleå BK Petter |
Spelort Luleå |
|
Luleå BK Petter | 75 |
Skånes BF
Ytown Abbey | 66 | Ytown Abbey |
Spelort Ystad |
|
Concordia | 29 |
Dahlberg | 53 | Ystads Kungar |
Spelort Ystad |
|
Ystads Kungar | 79 |
BK Zonen Damlaget | 77 | BK Zonen Damlaget |
Spelort Trelleborg |
|
BK Zonen Gislöv Boys | 60 |
BK Zonen Roger | 115 | BK Zonen Roger |
Spelort Trelleborg |
|
BK Zonen Bananen | 12 |
BK Zonen Kellander | 76 | BK Zonen Kellander |
Spelort Trelleborg |
|
BK ZONEN JUNITED | 35 |
BK Zonen Coming Stars | 8 | Zonen Zonett |
Spelort Trelleborg |
|
Zonen Zonett | 51 |
Leopard | 106 | Leopard |
Spelort Höllviken |
|
Dahlia | 49 |
Guldfeber | 14 | Muck |
Spelort Malmö |
|
Muck | 124 |
Tvivlarna | 67 | Tvivlarna |
Spelort Malmö |
|
Malmö forever | 66 |
Scania | 49 | Scania |
Spelort Malmö |
|
Gati | 14 |
Staywoman | 58 | Staywoman |
Spelort Malmö |
|
Double up | 22 |
PRIBRI TYGELSJÖ | 43 | Bill |
Spelort Tygelsjö |
|
Bill | 50 |
Lottas New Boys | 78 | Lottas New Boys |
Spelort Malmö |
|
TBSS | 33 |
Gems | 44 | Lunds BK Genarp |
Spelort Staffanstorp |
|
Lunds BK Genarp | 56 |
Lunds BK Team ABA | 56 | Nilsson |
Spelort Malmö |
|
Nilsson | 62 |
Två Par | 33 | Åhus BK |
Spelort Yngsjö |
|
Åhus BK | 35 |
50 med omnejd | 46 | 50 med omnejd |
Spelort Hjärup |
|
Lunds Bk Finn | 2 |
Rueful rabbits | 29 | Lunds BK En hink med fiskar |
Spelort Södra Sandby |
|
Lunds BK En hink med fiskar | 64 |
Lunds BK LUCK | 65 | Lunds BK LUCK |
Spelort Lund |
|
ESSEN | 51 |
Tootsie | 88 | Tootsie |
Spelort Åkarp |
|
Lunds BK Herr Larsson | 55 |
Jannes Gäng | 78 | Jannes Gäng |
Spelort Hässleholm |
|
Göinge | 21 |
Bedager | 55 | Sölvesborg Karlsson |
Spelort Kristianstad |
|
Sölvesborg Karlsson | 60 |
kristianstadpågarna | 60 | kristianstadpågarna |
Spelort Kristianstad |
|
Sonjas pågar | 58 |
lag tjohoo | 11 | Göte Helsing |
Spelort Helsingborg |
|
Göte Helsing | 64 |
BK Tre Sang Foursome | 30 | BK Tre Sang Rövarna |
Spelort Helsingborg |
|
BK Tre Sang Rövarna | 64 |
ELLA | 11 | Yes |
Spelort Helsingborg |
|
Yes | 112 |
Kullabygdens BK | 78 | Kullabygdens BK |
Spelort Viken |
|
Kullabygdens BK 4 | 55 |
Monas ess | 22 | BK Tre Sang Landskrona |
Spelort Helsingborg |
|
BK Tre Sang Landskrona | 121 |
Kristianstads BK Gamma | 33 | Kristianstads BK Gamma |
Spelort Kristianstad |
|
EFOS | 19 |
Peppe | 75 | Peppe |
Spelort Hässleholm |
|
Samma Blandning | 31 |
Munka Leif | 78 | Munka Leif |
Spelort Klippan |
|
Game Over | 29 |
MUNKA ANDREAS | 68 | MUNKA ANDREAS |
Spelort Örkelljunga |
|
MUNKA ULF | 43 |
Båstad | 31 | MUNKA JENS |
Spelort Båstad |
|
MUNKA JENS | 86 |
Västra Bjäre - BV-Boys | 13 | Västra Bjäre BK - Norman |
Spelort Båstad |
|
Västra Bjäre BK - Norman | 82 |
Stockholms BF
Transfer Magic | 64 | Transfer Magic |
Spelort Vallentuna |
|
På Alerten | 58 |
Revoke | 30 | Mango Chock |
Spelort Täby |
|
Mango Chock | 72 |
top bridge of course | 78 | top bridge of course |
Spelort Täby |
|
Jannez | 36 |
Bridgebertheau | 78 | Bridgebertheau |
Spelort Täby |
|
FORELL | 41 |
QQQ | 65 | Skalman |
Spelort Lidingö |
|
Skalman | 92 |
IWCO | 39 | Medvind |
Spelort Lidingö |
|
Medvind | 76 |
Karlberg | 47 | Glada miner |
Spelort Stenhamra |
|
Glada miner | 77 |
Golddiggers | 40 | Hammarhaj |
Spelort Bromma |
|
Hammarhaj | 71 |
4light | 39 | Fiskat kemi i morfinets akacia |
Spelort Järfälla |
|
Fiskat kemi i morfinets akacia | 80 |
Strandgänget | 57 | Strandgänget |
Spelort Bromma |
|
Gubbröran | 37 |
Måndagslaget | 82 | Måndagslaget |
Spelort Älvsjö |
|
Team Mountain | 27 |
Swepack | 52 | Swepack |
Spelort Hägersten |
|
Lanssons Blandning | 36 |
Poweraware | 81 | Poweraware |
Spelort Stockholm |
|
Flodqvist | 21 |
Tyresö | 87 | Tyresö |
Spelort Stockholm |
|
Forza | 34 |
bahaj | 91 | bahaj |
Spelort Stockholm |
|
PACKet | 33 |
Vi | 99 | Vi |
Spelort Stockholm |
|
TUJJ | 30 |
Stjärnskotten | 78 | Stjärnskotten |
Spelort Stockholm |
|
Lag ABC | 49 |
Anki | 42 | Ponks |
Spelort Solna |
|
Ponks | 69 |
PriceRunner | 71 | PriceRunner |
Spelort Stockholm |
|
Bengans Lärjungar | 28 |
Stefan A | 47 | Alert |
Spelort Stockholm |
|
Alert | 55 |
Joker | 52 | Passapå |
Spelort Stockholm |
|
Passapå | 55 |
Söder III | 29 | SOL |
Spelort Stockholm |
|
SOL | 74 |
Bridge of Course | 45 | Bridge of Course |
Spelort Stockholm |
|
Kupparna | 41 |
KYLO | 32 | Ludde |
Spelort Stockholm |
|
Ludde | 47 |
Sydöstra Sveriges BF
Team Ståhl | 22 | Team Nässlan |
Spelort Borgholm |
|
Team Nässlan | 48 |
Helvic | 71 | Helvic |
Spelort Färjestaden |
|
BASS | 52 |
LasseHasseTobbe | 11 | Mickes gäng |
Spelort Kalmar |
|
Mickes gäng | 163 |
Morgans Tre S | 73 | Morgans Tre S |
Spelort Kalmar |
|
Pink Riot | 71 |
Fallebo | 33 | Vimmerby 1 |
Spelort Rosenfors |
|
Vimmerby 1 | 50 |
Kalmar Nyckel | 33 | Lag Emmaboda Nybro |
Spelort Kalmar |
|
Lag Emmaboda Nybro | 58 |
Blomster | 41 | Döderhultarna |
Spelort Blomstermåla |
|
Döderhultarna | 51 |
Schalin | 59 | Schalin |
Spelort Karlskrona |
|
ÖBBA still alive | 50 |
Fyra knektar Karlskrona | 34 | Singlarna |
Spelort Karlskrona |
|
Singlarna | 93 |
Kusinerna från landet | 70 | Kusinerna från landet |
Spelort Ronneby |
|
BOSSO | 19 |
5ess | 33 | Sölvesborg - Stagge |
Spelort Sölvesborg |
|
Sölvesborg - Stagge | 78 |
INGELSTAD | 38 | Pias boys |
Spelort Ingelstad |
|
Pias boys | 60 |
Älwö | 80 | Älwö |
Spelort Älmhult |
|
7 NT | 25 |
Bretz | 77 | Bretz |
Spelort Växjö |
|
Malplace | 56 |
Team MS växjö | 69 | Team MS växjö |
Spelort Växjö |
|
Älmhults BK | 38 |
Johanssons Rivaler | 63 | Johanssons Rivaler |
Spelort Växjö |
|
Växjöbridgen Göran | 48 |
Upplands BF
Väddö | 53 | Väddö |
Spelort Väddö |
|
Östhammars BK | 52 |
LAG HÅRT | 51 | LAG HÅRT |
Spelort Norrtälje |
|
St Erik Blidö | 42 |
Fjuckby Hellmoppers | 49 | 3 och en halv män |
Spelort Uppsala |
|
3 och en halv män | 53 |
Winston | 55 | Winston |
Spelort Vänge |
|
Cinqetune | 43 |
Tax | Greven |
Spelort Uppsala |
||
Greven | W.O |
Samma som förra året | 32 | Swahn |
Spelort Uppsala |
|
Swahn | 35 |
Rimbo JAKK | 58 | Rimbo JAKK |
Spelort Rimbo |
|
Jo-Jotte | 46 |
EBS Röd | 37 | Havtorn |
Spelort Grillby |
|
Havtorn | 71 |
Köp En Sol | 28 | EU 12 |
Spelort Enköping |
|
EU 12 | 85 |
Västergötlands BF
Hjo Veteran | 64 | Öhns Gård |
Spelort Hjo |
|
Öhns Gård | 65 |
Tibro | 26 | Skövde United |
Spelort Tibro |
|
Skövde United | 76 |
Skövde Anna | 24 | Kerstin x 2 |
Spelort Skövde |
|
Kerstin x 2 | 72 |
Hem till gården | 49 | Gullvi |
Spelort Skara |
|
Gullvi | 50 |
Arnold | 69 | Arnold |
Spelort Falköping |
|
Vincent | 36 |
Stuteri SanVic | 38 | Murr |
Spelort Skövde |
|
Murr | 52 |
Alingsås Raset | 42 | Vårgårda |
Spelort Alingsås |
|
Vårgårda | 63 |
ALINGSÅSARNA | 66 | ALINGSÅSARNA |
Spelort Alingsås |
|
Tre Kungar och En Dam | 49 |
Borås BA 1 | 34 | Borås Thomas |
Spelort Borås |
|
Borås Thomas | 84 |
Aspanäs C | 55 | Aspanäs C |
Spelort Borås |
|
Englund | 32 |
Texas Oldmen | 45 | Texas Oldmen |
Spelort Svenljunga |
|
String | 41 |
Västerbottens BF
Hundberg | 68 | Hundberg |
Spelort Norsjö |
|
Norsjö | 55 |
BOBB | 42 | BOBB |
Spelort Skellefteå |
|
KEJ | 38 |
Alertera Mera | 53 | Snucko |
Spelort Umeå |
|
Snucko | 67 |
Höbers | 40 | Linder |
Spelort Umeå |
|
Linder | 86 |
Bergqvist | 40 | Lerner |
Spelort Umeå |
|
Lerner | 88 |
Kurt | 66 | Kurt |
Spelort Skellefteå |
|
G-KAB | 62 |
Öbergs | 69 | Öbergs |
Spelort Umeå |
|
kamraterna | 39 |
Värmland-Dals BF
Rundpass | 69 | Rundpass |
Spelort Hagfors |
|
Straffpassarna | 27 |
Dana fixar impen | 38 | Karlstads ess |
Spelort Karlstad |
|
Karlstads ess | 58 |
Åmål Hulta | 90 | Åmål Hulta |
Spelort Åmål |
|
Lite lättare | 31 |
Team Peggan | 59 |
Spelort Arvika |
||
Libigöev | 35 | |||
Libigöev | 54 |
Arvika |
||
Arvika B-laget | 79 | |||
Arvika B-laget | 35 |
Arvika |
||
Team Peggan | 69 |
Ångermanlands BF
Tre gringos å en tomte | 10 | KSBV |
Spelort Örnsköldsvik |
|
KSBV | 92 |
Bärgarns knektar | 79 | Bärgarns knektar |
Spelort Sollefteå |
|
S MIX | 26 |
Sjöhästen | 48 | Nipan |
Spelort Härnösand |
|
Nipan | 62 |
Tjejligan | 58 | Onsdagsgänget |
Spelort Sollefteå |
|
Onsdagsgänget | 83 |
PAAJ | 44 | Näsåker Hotspur |
Spelort Sollefteå |
|
Näsåker Hotspur | 64 |
Örebro läns BF
Rostas me resten | 47 | Rostas me resten |
Spelort Hällefors |
|
Linde2 | 40 |
En påse nötter | 37 | En påse nötter |
Spelort Frövi |
|
linde | 21 |
ABK ASKERSUND | 45 | Sangvinikerna |
Spelort Hammar |
|
Sangvinikerna | 90 |
Kumla1 | 80 | Kumla1 |
Spelort Kumla |
|
Singelton | 48 |
JBK | 38 | Slaktarna |
Spelort Hallsberg |
|
Slaktarna | 121 |
Hallsberg Nästa | 57 | Hallsberg Nästa |
Spelort Hallsberg |
|
AbCd | 50 |
Lars med vänner | 17 | Björnligan 2 |
Spelort Kumla |
|
Björnligan 2 | 60 |
Björnligan 1 | 52 | Björnligan 1 |
Spelort Örebro |
|
Grönkvist | 30 |
Sherry | 61 | Sherry |
Spelort Örebro |
|
Lanna | 35 |
Annikas gäng | 43 | Bibi och grabbarna |
Spelort Örebro |
|
Bibi och grabbarna | 72 |
Lustans lakejer | 51 | Örebridgen Fridolf |
Spelort Örebro |
|
Örebridgen Fridolf | 80 |
Galne Gunnar | 41 | Berlin Road |
Spelort Örebro |
|
Berlin Road | 72 |
Östra Mellansvenska BF
Världens ände Bengt | 69 | Världens ände Bengt |
Spelort Trosa |
|
Världens ände Bruno | 34 |
Världens ände Agneta | 33 | Världen ände Wäpp |
Spelort Trosa |
|
Världen ände Wäpp | 187 |
Världens ände Leif | 19 | Världens ände May |
Spelort Trosa |
|
Världens ände May | 89 |
Gnesta BK Frippe | 52 | SYSON |
Spelort Gnesta |
|
SYSON | 75 |
ANDRZEJ | 76 | ANDRZEJ |
Spelort Gnesta |
|
Gnesta BK Hans | 24 |
Gnesta BK Lennart | 85 | Gnesta BK Lennart |
Spelort Gnesta |
|
Gnesta BK Rosenknopparna | 42 |
Gnesta BK Jan | 59 | Gnesta BK Jan |
Spelort Gnesta |
|
Gnesta BK Roger | 50 |
Stolpskott | 45 | Nyköpings gästabud |
Spelort Oxelösund |
|
Nyköpings gästabud | 98 |
Stigtomta | 41 | Katrineholms BA klöver |
Spelort Stigtomta |
|
Katrineholms BA klöver | 48 |
Wisth | 73 | Wisth |
Spelort Åby |
|
BERG | 27 |
Multi | 37 | Peking |
Spelort Norrköping |
|
Peking | 60 |
Las Vikas | 52 | Norrköping City |
Spelort Gryt |
|
Norrköping City | 77 |
Överums Schäfer | 54 | Överums Schäfer |
Spelort Gamleby |
|
RIKI | 36 |
Filbyters Knektar | 57 | Vintage |
Spelort Linköping |
|
Vintage | 70 |
Team Zang | 103 | Team Zang |
Spelort Linköping |
|
Mixarna | 29 |
Team EMA | 2 | San Sac |
Spelort Linköping |
|
San Sac | 80 |
Torsten | 58 | Lirarna |
Spelort Linköping |
|
Lirarna | 61 |
Säby | 35 | Säby |
Spelort Vadstena |
|
AVIGA | 34 |
Ljungsbro | 31 | THE Leech |
Spelort Ljungsbro |
|
THE Leech | 62 |
Samarbetspartners
Förbundet
Kontakt
Stadgar
Kansli
Styrelsen
Kommittéer
Tidningen Bridge
Klubb & distrikt
Sök klubb
Välj distrikt
Sök klubb på karta
Bridgekurs
Funktionärsutbildning
Rekryteringskedjan
Medlem
Sök medlem
Mina sidor
Medlemskap
Byte av klubb
Junior
MK
Populära sidor
Forum
Spelprogram
Nyheter i listform
Gamla hemsidan
Medlem på nätet
Syskon
Budproblemet
Tävling
Mina tävlingar
Regler och dokument
Bridgefestivalen
Mindre rutinerade
Simultan
Ruter
Internationellt
Internationellt
Landslag
WBF World Bridge
EBL European Bridge
NBU Nordisk Bridge
SM Par
Open
Dam
Veteran
Mixed
Junior
Nybörjare
Hcp 30+
Lagtävling
Allsvenskan
Svenska Cupen
Chairman’s Cup
SM Lag Open
… Veteran
… Mixed
… Junior