Jump to navigation
User menu
Logga in
Kontakt
SBF Search site
Fritextsökning
Medlemsnummer eller namn
Klubb eller distrikt
Sök
Svenska Bridgeförbundet
Stockholms BF
Hem
Om oss
Nyheter
Tävling
Klubbar
Junior
UTBILDNING
TÄVLING
Resultat
Lagtävling
Kalender
Spelprogram
Distriktsmästerskap
Allsvenskan
Tävling
Primära flikar
Månad
Vecka
(aktiv flik)
Dag
År
Öppna gamla Spader-kalendern
Vecka 12, mars 2023
« Föregående
Nästa »
Endast distrikt
- Alla -
Ja
Silver/Guld
- Alla -
Silver/Guld
Tävling
Simultan
- Alla -
Simultan
Handikapp
- Alla -
Handikapp
Ej handikapp
Ej tävling
- Alla -
Ej tävling
Par/Lag/Ind:
- Alla -
Par
Lag
Individuellt
Filtrera
Tid
mån
20
tis
21
ons
22
tors
23
fre
24
lör
25
sön
26
Hela dagen
«
13 okt-13 apr kl 18:30-18:30
Botkyrka BS
Lagtävling LAG1
»
20 mar
Djursholms GKBK
måndag
22 mar
Djursholms GKBK
onsdag
23 mar
Saltsjöbadens BS
Partävling 13
10
10:00 - 15:00
Alvik BC
partävling
11
11:00
Norrorts Bridge
Vallentuna GK 84
11:00 - 15:00
BK S:t Erik
Fredagsgodis - Kval till DM-par HCP 30+
12
12:00 - 16:00
BK S:t Erik
Måndagsbridgen - Kval DM-par Open
12:00 - 16:00
Lidingö FLP
Barometer grupp A
12:00 - 16:00
Lidingö FLP
Barometer grupp B
12:00 - 16:00
Åkersberga BS
KM 3 PAR
12:00 - 16:00
BK S:t Erik
Onsdagsbridgen
12:30 - 16:00
Norrorts Bridge
onsdag, Max Ruter 26 med lektion
12:00 - 16:00
Åkersberga BS
GERD
12:00 - 16:00
BK S:t Erik
Fredagsbarometer
12:30 - 16:00
Norrorts Bridge
fredag, dagtävling kl 12:30
12:00 - 15:30
BK S:t Erik
Lördagsbarometer
12:00 - 16:00
BK S:t Erik
Ukraina-simultan
13
13:00
Sollentuna Bridge
Måndag
13:00 - 16:45
BK S:t Erik
Dagligan slutspel
13:00
Sollentuna Bridge
Onsdag med och utan HCP
13:00 - 17:00
BK Alert
Dagbridge Hcp simultan
13:00 - 17:00
Djursholms BK
Partävling
13:00 - 16:45
BK S:t Erik
Dagligan slutspel
13:00 - 17:00
Åkersberga BS
UKRAINA Simultantävling
17
17:30 - 21:30
BK Alert
Kvällsbridge simultan
17:00
Sthlms-Polisens BS
Partävling
17:30
IK Makkabi
Onsdagsbridgen HCP
18
18:00 - 22:00
Lidingö BK
Barometer 1-kvälls
18:00 - 22:00
Marinens BK
Enkvällstävl par DVÖ
18:15 - 22:00
Norrorts Bridge
NIDA Vårklövern 4(8)
18:30 - 22:15
BK S:t Erik
Ligan slutspel
18:00
Skälby-Barkarby
Partävling
18:30 - 22:15
BK S:t Erik
Ligan slutspel
18:30 - 22:15
BK S:t Erik
Ligan slutspel
18:30 - 22:15
BK S:t Erik
Ligan slutspel
18:30 - 22:00
Nynäshamns BK
H-cap K-A pokal
18:30 - 22:00
Norrorts Bridge
torsdag, partävling Gerda
18:30
Hässelby BK
Partävling
18:30
Botkyrka BS
Partävling