Primära flikar

Februari 2022

  mån tis ons tors fre lör sön
5
31
1
2
3
4
5
6
 
12:00 - 15:30
Svedala BK
 
12:30 - 16:30
SPF Havsvinden i Åhus
 
13:00 - 16:45
BS Oden
 
13:00 - 16:30
Bjärnums BK
 
13:30 - 17:30
Ljunghusens BK
 
17:45
Armeria-Bridgen
 
18:00
Kristianstads BK
 
18:00
Västra Bjäre BK
 
18:25 - 22:00
Pri-Bri 1936
 
18:30 - 22:30
Munka Ljungby BS
 
18:30 - 22:00
BK Fenix
 
18:30 - 22:00
Malmö BK
 
18:30 - 22:00
Kullabygdens BK
 
18:30 - 22:00
BK Sekvens, S-torp
 
18:30 - 22:00
BK Bridgehuset
 
18:30 - 22:00
BK Bridgehuset
 
18:30 - 20:00
BK Tre Sang, Helsingborg
 
18:30
BK ESS-löv
Par
 
18:30
BK Zonen
 
20:15 - 22:00
BK Tre Sang, Helsingborg
 
2 feb Lunds BK BBO Skåne MBK
 
3 feb Kristianstads BK torsdag_220203
 
11:00 - 15:00
BK Bridgehuset
 
 
13:00 - 17:00
Ängelholms BS
 
09:00 - 12:30
Ystads BS
 
13:00 - 16:30
BK Tre Sang, Helsingborg
 
13:00 - 16:30
Kristianstads BK
 
13:00 - 16:00
BK Zonen
 
13:00
Västra Bjäre BK
 
13:00
Kristianstads BK
 
18:00 - 22:00
Ängelholms BS
 
18:15 - 22:30
Bjärreds BK
 
18:30 - 22:15
BK Zonen
 
18:30 - 22:15
BK Zonen
 
18:30 - 22:00
Bjärnums BK
 
18:30 - 22:00
Staffanstorps BK
 
18:30 - 22:00
Åhus BK
 
18:30 - 22:00
BK Bridgehuset
 
13:00 - 17:00
Romeleåsens BK
 
13:00 - 17:00
Ängelholms BS
 
 
13:00 - 16:30
Svedala BK
 
13:00 - 16:30
Malmö BK
 
13:00 - 16:00
Båstad BK
 
13:00 - 16:00
BK Zonen
 
13:30 - 17:00
BK Bridgehuset
 
13:30
BK ESS-löv
 
14:00 - 18:00
Kullabygdens BK
 
18:00
Förslövs BK
 
18:20
Höllvikens BK
 
 
18:30 - 22:30
Hässleholms BK
 
18:30 - 22:20
Östra Göinge BK
 
18:30 - 22:15
Klippans BK
 
18:30 - 22:15
Lunds BK
 
18:30 - 22:15
Bjärreds BK
 
18:30 - 22:00
Ystads BS
 
18:30 - 22:00
BK Tre Sang, Helsingborg
 
18:30 - 22:00
BK Tre Sang, Helsingborg
 
18:30 - 22:00
Trelleborgs BS
 
18:30 - 21:30
Malmö BK
 
6
7
8
9
10
11
12
13
7 feb Lunds BK BBO Skåne Malmö BK
 
 
9 feb Lunds BK BBO Skåne Malmö BK
 
13:00 - 17:00
Romeleåsens BK
 
13:00 - 17:00
Ängelholms BS
 
 
13:00 - 16:30
Svedala BK
 
 
13:00 - 16:00
BK Zonen
 
13:30 - 17:00
BK Bridgehuset
 
13:30
BK ESS-löv
 
14:00 - 18:00
Kullabygdens BK
 
17:45 - 22:15
Löddeköpinge BS
 
17:45 - 22:00
Malmö Dam BK
 
18:00 - 22:00
Åhus BK
 
18:00
Förslövs BK
 
18:20
Höllvikens BK
 
 
18:30 - 22:30
Hässleholms BK
 
18:30 - 22:20
Östra Göinge BK
 
18:30 - 22:15
Klippans BK
 
18:30 - 22:15
Lunds BK
 
18:30 - 22:15
Bjärreds BK
 
18:30 - 22:00
Kristianstads BK
 
18:30 - 22:00
BK Tre Sang, Helsingborg
 
18:30 - 22:00
BK Tre Sang, Helsingborg
 
18:30 - 22:00
Trelleborgs BS
 
18:30 - 21:30
Malmö BK
 
18:30 - 20:20
Ystads BS
 
18:30
Kristianstads BK
 
20:30 - 22:00
Ystads BS
 
11:00 - 15:00
BK Bridgehuset
 
 
13:00 - 17:00
Ängelholms BS
 
13:00 - 17:00
Malmö BK
 
13:00 - 17:00
Åhus BK
 
13:00 - 17:00
SPF Club 230
 
13:00 - 17:00
Hässleholms BK
 
13:30 - 17:00
BK Bridgehuset
 
14:00
Båstad BK
 
18:00 - 22:30
Falsterbo BK
 
18:00 - 22:00
Ängelholms BS
 
18:00 - 22:00
Bridgeklubben 2 Klöver
 
18:00
Förslövs BK
 
18:25 - 22:00
Pri-Bri 1936
 
18:30 - 22:30
Hässleholms BK
 
18:30 - 22:15
BK Zonen
 
18:30 - 22:15
Lunds BK
 
18:30 - 22:15
Kristianstads BK
 
18:30 - 22:00
Kullabygdens BK
 
18:30 - 22:00
Södra Sandby BK
 
18:30 - 22:00
BK Tre Sang, Helsingborg
 
18:30 - 22:00
Staffanstorps BK
 
18:30 - 22:00
Åhus BK
 
18:30 - 22:00
Kristianstads BK
 
18:30 - 21:30
BK Fenix
 
18:30
Osby BK
 
09:00 - 12:30
Ystads BS
 
12:00 - 15:30
Båstad BK
 
13:00 - 16:30
BK Tre Sang, Helsingborg
 
13:00 - 16:30
Kristianstads BK
 
13:00 - 16:30
Kristianstads BK
 
13:00 - 16:00
BK Zonen
 
13:00
Västra Bjäre BK
 
18:00 - 22:00
Ängelholms BS
 
18:00 - 22:00
Ystads BS
 
18:15 - 22:30
Bjärreds BK
 
18:30 - 22:15
BK Zonen
 
18:30 - 22:15
BK Zonen
 
18:30 - 22:00
Bjärnums BK
 
18:30 - 22:00
Staffanstorps BK
 
18:30 - 22:00
Åhus BK
 
18:30 - 22:00
BK Bridgehuset
 
12:30 - 16:30
SPF Havsvinden i Åhus
 
13:00 - 16:45
BS Oden
 
13:00 - 16:30
Bjärnums BK
 
13:30 - 17:30
Ljunghusens BK
 
17:45
Armeria-Bridgen
 
18:00 - 22:00
Falsterbo BK
 
18:00
Västra Bjäre BK
 
18:20
Höllvikens BK
 
18:30 - 22:30
Munka Ljungby BS
 
18:30 - 22:15
BK Zonen
 
18:30 - 22:00
Hököpinge BK
 
18:30 - 22:00
Kristianstads BK
 
18:30 - 22:00
BK Fenix
 
18:30 - 22:00
Kristianstads BK
 
18:30 - 22:00
Kullabygdens BK
 
18:30 - 22:00
BK Sekvens, S-torp
 
18:30 - 20:00
BK Tre Sang, Helsingborg
 
 
18:30
BK ESS-löv
 
18:30
Pri-Bri 1936
 
20:15 - 22:00
BK Tre Sang, Helsingborg
 
7
14
15
16
17
18
19
20
14 feb Lunds BK BBO Skåne Bjärreds BK
 
 
16 feb Lunds BK BBO Skåne Malmö BK
 
13:00 - 17:00
Romeleåsens BK
 
13:00 - 17:00
Ängelholms BS
 
 
13:00 - 16:30
Malmö BK
 
13:00 - 16:30
Svedala BK
 
13:00 - 16:00
Båstad BK
 
13:00 - 16:00
BK Zonen
 
13:30 - 17:00
BK Bridgehuset
 
13:30
BK ESS-löv
 
14:00 - 18:00
Kullabygdens BK
 
17:45 - 22:15
Löddeköpinge BS
 
17:45 - 22:00
Malmö Dam BK
 
18:00 - 22:00
Åhus BK
 
18:00
Förslövs BK
 
18:15
BK Sekvens, S-torp
 
18:20
Höllvikens BK
 
18:30 - 22:30
Hässleholms BK
 
18:30 - 22:20
Östra Göinge BK
 
18:30 - 22:15
Klippans BK
 
18:30 - 22:15
Lunds BK
 
18:30 - 22:15
Bjärreds BK
 
18:30 - 22:00
Ystads BS
 
18:30 - 22:00
Kristianstads BK
 
18:30 - 22:00
BK Tre Sang, Helsingborg
 
18:30 - 22:00
BK Tre Sang, Helsingborg
 
18:30 - 22:00
Trelleborgs BS
 
18:30 - 21:30
Malmö BK
 
11:00 - 15:00
BK Bridgehuset
 
09:00
Munka Ljungby BS
 
10:00 - 16:00
BK Bridgehuset
 
13:00 - 17:00
Ängelholms BS
 
18:30 - 22:00
BK Sekvens, S-torp
 
13:00 - 17:00
Åhus BK
 
13:00 - 17:00
SPF Club 230
 
13:00 - 17:00
Hässleholms BK
 
13:30 - 17:00
BK Bridgehuset
 
14:00
Båstad BK
 
18:00 - 22:30
Falsterbo BK
 
18:00 - 22:00
Ängelholms BS
 
18:00 - 22:00
Bridgeklubben 2 Klöver
 
18:00
Förslövs BK
 
18:25 - 22:00
Pri-Bri 1936
 
18:30 - 22:30
Hässleholms BK
 
18:30 - 22:30
Sjöbo BK
 
18:30 - 22:15
BK Zonen
 
18:30 - 22:15
Lunds BK
 
18:30 - 22:00
BK Tre Sang, Helsingborg
 
18:30 - 22:00
Kullabygdens BK
 
18:30 - 22:00
Svedala BK
 
18:30 - 22:00
Staffanstorps BK
 
18:30 - 22:00
Åhus BK
 
18:30 - 22:00
Kristianstads BK
 
18:30 - 22:00
Södra Sandby BK
 
18:30 - 21:30
BK Fenix
 
18:30 - 20:00
Malmö BK
 
18:30
Osby BK
 
20:30 - 22:00
Malmö BK
 
12:00 - 15:30
Svedala BK
 
12:30 - 16:30
SPF Havsvinden i Åhus
 
13:00 - 16:30
Bjärnums BK
 
13:30 - 17:30
Ljunghusens BK
 
17:45
Hässleholms Dambridgeklubb
 
17:45
Armeria-Bridgen
 
18:00 - 22:00
Falsterbo BK
 
18:00
Västra Bjäre BK
 
18:20
Höllvikens BK
 
18:30 - 22:30
Munka Ljungby BS
 
18:30 - 22:15
BK Zonen
 
 
18:30 - 22:00
Hököpinge BK
 
18:30 - 22:00
Kristianstads BK
 
18:30 - 22:00
Höörs BK
 
18:30 - 22:00
Malmö BK
 
18:30 - 22:00
Kullabygdens BK
 
18:30 - 22:00
BK Bridgehuset
 
18:30 - 22:00
BK Bridgehuset
 
18:30
BK ESS-löv
 
18:30
Ängelholms BS
 
18:30
Pri-Bri 1936
 
09:00 - 12:30
Ystads BS
 
13:00 - 16:30
BK Tre Sang, Helsingborg
 
13:00 - 16:00
BK Zonen
 
13:00
Västra Bjäre BK
 
18:00 - 22:00
Ängelholms BS
 
18:00 - 22:00
Ystads BS
 
18:15 - 22:30
Bjärreds BK
 
18:30 - 22:00
Bjärnums BK
 
18:30 - 22:00
Staffanstorps BK
 
18:30 - 22:00
Åhus BK
 
18:30 - 22:00
BK Bridgehuset
 
18:30 - 21:30
Ellstorps BK
 
8
21
22
23
24
25
26
27
21 feb Lunds BK BBO Skåne Malmö BK
 
22 feb Lunds BK BBO Skåne 35Plus Bjärred
 
23 feb Lunds BK BBO Skåne Malmö BK
 
13:00 - 17:00
Romeleåsens BK
 
13:00 - 17:00
Ängelholms BS
 
13:00 - 16:30
Svedala BK
 
13:00 - 16:30
Malmö BK
 
13:00 - 16:00
BK Zonen
 
13:30 - 17:00
BK Bridgehuset
 
13:30
BK ESS-löv
 
14:00 - 18:00
Kullabygdens BK
 
17:15 - 22:00
Malmö Dam BK
 
17:45 - 22:30
Löddeköpinge BS
 
18:00 - 22:00
Åhus BK
 
18:00
Förslövs BK
 
18:15 - 22:00
BK Sekvens, S-torp
 
18:15 - 21:30
Lomma BK
 
18:20
Höllvikens BK
 
 
18:30 - 22:30
Hässleholms BK
 
18:30 - 22:15
Bjärreds BK
 
18:30 - 22:15
Klippans BK
 
18:30 - 22:15
Lunds BK
 
18:30 - 22:00
Östra Göinge BK
 
18:30 - 22:00
Kristianstads BK
 
18:30 - 22:00
BK Tre Sang, Helsingborg
 
18:30 - 22:00
BK Tre Sang, Helsingborg
 
18:30 - 22:00
Trelleborgs BS
 
18:30 - 21:30
Malmö BK
 
18:30 - 20:20
BK Fenix
 
20:30 - 22:20
BK Fenix
 
11:00 - 15:00
BK Bridgehuset
 
13:00 - 17:00
SPF Club 230
 
13:00 - 17:00
Åhus BK
 
13:00 - 17:00
Hässleholms BK
 
13:30 - 17:00
BK Bridgehuset
 
14:00
Båstad BK
 
18:00 - 22:30
Falsterbo BK
 
18:00 - 22:00
Ängelholms BS
 
18:00 - 22:00
Bridgeklubben 2 Klöver
 
18:00
Förslövs BK
 
18:15 - 21:30
Lomma BK
 
18:25 - 22:00
Pri-Bri 1936
 
18:30 - 22:30
Hässleholms BK
 
18:30 - 22:30
Sjöbo BK
 
18:30 - 22:15
Degeberga BK
 
18:30 - 22:15
BK Zonen
 
18:30 - 22:15
Lunds BK
 
18:30 - 22:00
Kullabygdens BK
 
18:30 - 22:00
BK Tre Sang, Helsingborg
 
18:30 - 22:00
Svedala BK
 
18:30 - 22:00
Åhus BK
 
18:30 - 22:00
Staffanstorps BK
 
18:30 - 22:00
Kristianstads BK
 
18:30 - 22:00
Södra Sandby BK
 
18:30 - 21:30
BK Fenix
 
18:30
Osby BK
 
12:00 - 15:30
Svedala BK
 
12:30 - 16:30
SPF Havsvinden i Åhus
 
13:00 - 16:45
BS Oden
 
13:00 - 16:30
Bjärnums BK
 
13:30 - 17:30
Ljunghusens BK
 
17:45
Armeria-Bridgen
 
18:00 - 22:00
Falsterbo BK
 
18:00
Västra Bjäre BK
 
 
18:20
Höllvikens BK
 
18:30 - 22:40
Lunds BK
 
18:30 - 22:30
Munka Ljungby BS
 
18:30 - 22:15
BK Zonen
 
18:30 - 22:00
Hököpinge BK
 
18:30 - 22:00
Kristianstads BK
 
18:30 - 22:00
BK Fenix
 
18:30 - 22:00
Höörs BK
 
18:30 - 22:00
Malmö BK
 
18:30 - 22:00
Kullabygdens BK
 
18:30 - 22:00
BK Sekvens, S-torp
 
18:30
BK ESS-löv
Par
 
18:30
Pri-Bri 1936
 
09:00 - 12:30
Ystads BS
 
11:00 - 14:00
Malmö BK
 
12:00 - 15:30
Båstad BK
 
13:00 - 16:30
BK Tre Sang, Helsingborg
 
13:00 - 16:30
Kristianstads BK
 
13:00 - 16:00
BK Zonen
 
13:00
Västra Bjäre BK
 
17:45
Hässleholms Dambridgeklubb
 
18:00 - 22:00
Ängelholms BS
 
18:00 - 22:00
Ystads BS
 
18:15 - 22:30
Bjärreds BK
 
18:30 - 22:40
Lunds BK
 
18:30 - 22:00
Bjärnums BK
 
18:30 - 22:00
Staffanstorps BK
 
18:30 - 22:00
Åhus BK
 
18:30 - 22:00
BK Bridgehuset
 
18:30 - 21:30
Ellstorps BK
 
26 feb Skånes BF DM-lag final, match 1
 
27 feb Skånes BF DM-lag final, match 10
 
26 feb Skånes BF DM-lag final, match 2
 
27 feb Skånes BF DM-lag final, match 11
 
26 feb Skånes BF DM-lag final, match 3
 
27 feb Skånes BF DM-lag final, match 12
 
26 feb Skånes BF DM-lag final, match 4
 
27 feb Skånes BF DM-lag final, match 13
 
26 feb Skånes BF DM-lag final, match 5
 
27 feb Skånes BF DM-lag final, match 14
 
26 feb Skånes BF DM-lag final, match 6
 
27 feb Skånes BF DM-lag final, match 15
 
26 feb Skånes BF DM-lag final, match 7
 
27 feb Skånes BF DM-lag final, match 8
 
26 feb Skbrv BK DM-lagfinal, match 1
 
27 feb Skånes BF DM-lag final, match 9
 
26 feb Skbrv BK DM-lagfinal, match 2
 
27 feb Skbrv BK DM-lagfinal, match 10
 
26 feb Skbrv BK DM-lagfinal, match 3
 
27 feb Skbrv BK DM-lagfinal, match 11
 
26 feb Skbrv BK DM-lagfinal, match 4
 
27 feb Skbrv BK DM-lagfinal, match 12
 
26 feb Skbrv BK DM-lagfinal, match 5
 
27 feb Skbrv BK DM-lagfinal, match 13
 
26 feb Skbrv BK DM-lagfinal, match 7
 
27 feb Skbrv BK DM-lagfinal, match 14
 
 
27 feb Skbrv BK DM-lagfinal, match 15
 
27 feb Skbrv BK DM-lagfinal, match 8
 
27 feb Skbrv BK DM-lagfinal, match 9
 
13:00 - 17:00
Ängelholms BS
 
18:30 - 22:00
BK Sekvens, S-torp
 
9
28
1
2
3
4
5
6
28 feb Lunds BK BBO Skåne Lunds BK
 
 
 
 
 
 
 
13:00 - 17:00
SPF Club 230
 
13:00 - 17:00
Åhus BK
 
13:00 - 17:00
Hässleholms BK
 
13:30 - 17:00
BK Bridgehuset
 
14:00
Båstad BK
 
18:00 - 22:30
Falsterbo BK
 
18:00 - 22:30
Sjöbo BK
 
18:00 - 22:00
Ängelholms BS
 
18:00 - 22:00
Bridgeklubben 2 Klöver
 
18:00
Förslövs BK
 
18:15 - 21:30
Lomma BK
 
18:25 - 22:00
Pri-Bri 1936
 
18:30 - 22:30
Hässleholms BK
 
18:30 - 22:15
Degeberga BK
 
18:30 - 22:15
BK Zonen
 
18:30 - 22:15
Lunds BK
 
18:30 - 22:00
Södra Sandby BK
 
18:30 - 22:00
BK Tre Sang, Helsingborg
 
18:30 - 22:00
Malmö BK
 
18:30 - 22:00
Kullabygdens BK
 
18:30 - 22:00
Svedala BK
 
18:30 - 22:00
Staffanstorps BK
 
18:30 - 22:00
Åhus BK
 
18:30 - 22:00
Kristianstads BK
 
18:30 - 21:30
BK Fenix
 
18:30
Osby BK
 
20:30 - 22:00
Malmö BK