Primära flikar

  mån tis ons tors fre lör sön
14
1
2
3
4
5
6
7
13:30 - 17:00
BK Bridgehuset
 
18:00 - 22:00
Ängelholms BS
 
18:30 - 22:15
Lunds BK
 
18:30 - 22:00
Svedala BK
 
18:30 - 22:00
BK Zonen
 
12:00 - 16:00
Svedala BK
 
12:30 - 17:05
SPF Havsvinden i Åhus
 
13:00 - 16:45
BS Oden
 
13:15
Bjärnums BK
 
13:30 - 17:00
Ljunghusens BK
 
17:45
Armeria-Bridgen
 
18:00 - 22:00
Svedala BK
 
18:00 - 22:00
Ängelholms BS
 
18:00 - 22:00
Falsterbo BK
 
18:00
Västra Bjäre BK
 
18:20
Höllvikens BK
 
18:30 - 22:00
BK Tre Sang, Helsingborg
 
18:30 - 22:00
BK Sekvens, S-torp
 
18:30 - 22:00
Hököpinge BK
 
18:30 - 22:00
Malmö BK
 
18:30 - 22:00
Munka Ljungby BS
 
18:30 - 22:00
Kristianstads BK
 
18:30 - 22:00
BK Fenix
 
18:30 - 22:00
Kullabygdens BK
 
18:30 - 22:00
BK Bridgehuset
 
18:30 - 22:00
BK Bridgehuset
 
18:30 - 20:15
BK Tre Sang, Helsingborg
 
18:30
BK ESS-löv
 
18:30
Osby BK
 
18:30
Pri-Bri 1936
 
20:30 - 22:15
BK Tre Sang, Helsingborg
 
13:00 - 16:30
BK Tre Sang, Helsingborg
 
13:00 - 16:30
Kristianstads BK
 
13:00 - 16:15
BK Zonen
 
13:00
Västra Bjäre BK
 
18:00 - 22:00
Ängelholms BS
 
18:00 - 22:00
Staffanstorps BK
 
18:00 - 21:30
Ystads BS
 
18:15 - 22:00
Bjärreds BK
 
18:30 - 22:30
BK Zonen
 
18:30 - 22:30
BK Zonen
 
18:30 - 22:00
Åhus BK
 
18:30 - 22:00
BK Bridgehuset
 
18:30 - 21:30
Ellstorps BK
 
18:30
Bjärnums BK
 
12:30
Lunds BK
 
12:30
Båstad BK
 
13:00 - 17:00
BK Fenix
 
13:00 - 17:00
Svedala BK
 
13:00 - 16:30
Ängelholms BS
 
13:00 - 16:30
Malmö BK
 
13:00
Romeleåsens BK
 
13:30
BK ESS-löv
 
14:00 - 18:00
Kullabygdens BK
 
17:30
Åhus BK
 
17:45 - 22:00
Malmö Dam BK
 
17:45 - 22:00
Löddeköpinge BS
 
18:00 - 22:00
BK Sekvens, S-torp
 
18:00 - 21:45
Lomma BK
 
 
18:20
Höllvikens BK
 
18:30 - 22:30
Sjöbo BK
 
18:30 - 22:30
Bjärreds BK
 
18:30 - 22:30
Hässleholms BK
 
18:30 - 22:20
Östra Göinge BK
 
18:30 - 22:15
Lunds BK
 
18:30 - 22:00
Ystads BS
 
18:30 - 22:00
Klippans BK
 
18:30 - 22:00
Kristianstads BK
 
18:30 - 22:00
BK Tre Sang, Helsingborg
 
18:30 - 22:00
BK Tre Sang, Helsingborg
 
18:30 - 22:00
Trelleborgs BS
 
18:30 - 21:30
Malmö BK
 
19:00 - 20:00
Kullabygdens BK
 
11:00 - 15:00
BK Bridgehuset
 
 
10:00 - 17:30
Skånes BF
 
10:00 - 17:30
Skånes BF
 
10:00 - 17:30
BK Tre Sang, Helsingborg
 
10:00 - 17:30
Skånes BF
 
10:00 - 17:30
Kristianstads BK
 
10:00 - 17:30
Skånes BF
 
10:00 - 17:30
BK Bridgehuset
 
10:00 - 17:30
Skånes BF
 
13:00 - 16:30
Ängelholms BS
 
14:00 - 17:30
Malmö BK
 
15
8
9
10
11
12
13
14
13:00 - 17:00
SPF Club 230
 
13:00 - 17:00
Åhus BK
 
13:00 - 17:00
Hässleholms BK
 
13:30 - 17:00
BK Bridgehuset
 
18:00 - 22:00
Ängelholms BS
 
18:00 - 22:00
Staffanstorps BK
 
18:00 - 22:00
Bridgeklubben 2 Klöver
 
18:00 - 21:45
Lomma BK
 
 
18:00
Båstad BK
 
18:30 - 22:30
Hässleholms BK
 
18:30 - 22:30
Sjöbo BK
 
18:30 - 22:15
Lunds BK
 
18:30 - 22:00
BK Tre Sang, Helsingborg
 
18:30 - 22:00
BK Zonen
 
18:30 - 22:00
Kullabygdens BK
 
18:30 - 22:00
Svedala BK
 
18:30 - 22:00
Kristianstads BK
 
18:30 - 22:00
Södra Sandby BK
 
18:30 - 21:30
BK Fenix
 
18:30 - 20:00
Malmö BK
 
18:30
Degeberga BK
 
18:30
Osby BK
 
20:30 - 22:00
Malmö BK
 
13:00 - 17:00
Pri-Bri 1936
 
13:00 - 16:30
BK Tre Sang, Helsingborg
 
13:00 - 16:30
Kristianstads BK
 
13:00 - 16:15
BK Zonen
 
13:00
Västra Bjäre BK
 
18:00 - 22:00
Ängelholms BS
 
18:00 - 22:00
Staffanstorps BK
 
18:00 - 21:30
Ystads BS
 
18:15 - 22:00
Bjärreds BK
 
18:30 - 22:00
Åhus BK
 
18:30 - 22:00
BK Bridgehuset
 
18:30 - 21:30
Ellstorps BK
 
18:30
BK ESS-löv
 
18:30
Bjärnums BK
 
12:30
Lunds BK
 
13:00 - 17:00
BK Fenix
 
13:00 - 17:00
Svedala BK
 
13:00 - 16:30
Malmö BK
 
13:00 - 16:30
Ängelholms BS
 
13:00
Romeleåsens BK
 
13:30 - 16:45
BK Bridgehuset
 
13:30
BK ESS-löv
 
14:00 - 18:00
Kullabygdens BK
 
17:30 - 21:30
Åhus BK
 
17:45 - 22:00
Malmö Dam BK
 
17:45 - 22:00
Löddeköpinge BS
 
18:00 - 22:00
BK Sekvens, S-torp
 
18:00 - 21:45
Lomma BK
 
18:00
Förslövs BK
 
18:20
Höllvikens BK
 
18:30 - 22:30
Bjärreds BK
 
18:30 - 22:30
Hässleholms BK
 
18:30 - 22:20
Östra Göinge BK
 
18:30 - 22:15
Lunds BK
 
18:30 - 22:00
Ystads BS
 
18:30 - 22:00
Klippans BK
 
18:30 - 22:00
Kristianstads BK
 
18:30 - 22:00
BK Tre Sang, Helsingborg
 
18:30 - 22:00
BK Tre Sang, Helsingborg
 
18:30 - 22:00
Trelleborgs BS
 
18:30 - 21:30
Malmö BK
 
19:00 - 20:00
Kullabygdens BK
 
 
11:00 - 15:00
BK Bridgehuset
 
 
10:00 - 17:00
Åhus BK
 
14:00 - 17:30
Malmö BK
 
12:00 - 16:00
Svedala BK
 
12:30 - 17:05
SPF Havsvinden i Åhus
 
13:00 - 16:45
BS Oden
 
13:15
Bjärnums BK
 
13:30 - 17:00
Ljunghusens BK
 
17:45
Armeria-Bridgen
 
18:00 - 22:00
Ängelholms BS
 
18:00 - 22:00
Falsterbo BK
 
18:00
Västra Bjäre BK
 
18:20
Höllvikens BK
 
18:30 - 22:00
Hököpinge BK
 
18:30 - 22:00
Munka Ljungby BS
 
18:30 - 22:00
Kristianstads BK
 
18:30 - 22:00
BK Fenix
 
18:30 - 22:00
Malmö BK
 
18:30 - 22:00
Kullabygdens BK
 
18:30 - 22:00
BK Sekvens, S-torp
 
18:30
BK ESS-löv
 
18:30
Pri-Bri 1936
 
16
15
16
17
18
19
20
21
13:00 - 17:00
SPF Club 230
 
13:00 - 17:00
Åhus BK
 
13:00 - 17:00
Hässleholms BK
 
13:30 - 17:00
BK Bridgehuset
 
18:00 - 22:00
Ängelholms BS
 
18:00 - 22:00
Staffanstorps BK
 
18:00 - 22:00
Bridgeklubben 2 Klöver
 
18:00 - 21:45
Lomma BK
 
18:00
Förslövs BK
 
18:00
Båstad BK
 
18:30 - 22:30
Sjöbo BK
 
18:30 - 22:15
Lunds BK
 
18:30 - 22:00
Södra Sandby BK
 
18:30 - 22:00
BK Tre Sang, Helsingborg
 
18:30 - 22:00
BK Zonen
 
18:30 - 22:00
Svedala BK
 
18:30 - 22:00
Kullabygdens BK
 
18:30 - 22:00
Kristianstads BK
 
18:30 - 21:30
BK Fenix
 
18:30 - 20:00
Malmö BK
 
18:30
Degeberga BK
 
18:30
Osby BK
 
20:30 - 22:00
Malmö BK
 
12:30 - 17:05
SPF Havsvinden i Åhus
 
12:30 - 16:30
Svedala BK
 
13:00 - 16:45
BS Oden
 
13:15
Bjärnums BK
 
13:30 - 17:00
Ljunghusens BK
 
17:45 - 22:45
Hässleholms Dambridgeklubb
 
17:45
Armeria-Bridgen
 
18:00 - 22:00
Ängelholms BS
 
18:00 - 22:00
Falsterbo BK
 
18:00
Västra Bjäre BK
 
18:20
Höllvikens BK
 
18:30 - 22:20
BK Fenix
 
18:30 - 22:00
Hököpinge BK
 
18:30 - 22:00
BK Sekvens, S-torp
 
18:30 - 22:00
BK Tre Sang, Helsingborg
 
18:30 - 22:00
BK Tre Sang, Helsingborg
 
18:30 - 22:00
Kristianstads BK
 
18:30 - 22:00
Malmö BK
 
18:30 - 22:00
Kullabygdens BK
 
18:30 - 22:00
Munka Ljungby BS
 
18:30 - 22:00
BK Bridgehuset
 
18:30 - 22:00
BK Bridgehuset
 
18:30
BK ESS-löv
 
18:30
Pri-Bri 1936
 
10:00 - 14:00
Pri-Bri 1936
 
13:00 - 16:30
BK Tre Sang, Helsingborg
 
13:00 - 16:30
Kristianstads BK
 
13:00 - 16:15
BK Zonen
 
13:00
Västra Bjäre BK
 
18:00 - 22:00
Ängelholms BS
 
18:00 - 22:00
Staffanstorps BK
 
18:00 - 21:30
Ystads BS
 
18:15 - 22:00
Bjärreds BK
 
18:30 - 22:00
Åhus BK
 
18:30 - 22:00
BK Bridgehuset
 
18:30 - 21:30
Ellstorps BK
 
18:30
BK ESS-löv
 
18:30
Bjärnums BK
 
18 apr Kristianstads BK tors 18april
 
11:00 - 15:00
BK Bridgehuset
 
09:55 - 17:00
Kullabygdens BK
 
10:00 - 12:00
Kullabygdens BK
 
12:00 - 16:00
BK Bridgehuset
 
12:00 - 14:00
Kullabygdens BK
 
14:00 - 17:30
Malmö BK
 
14:00 - 16:00
Kullabygdens BK
 
12:30
Lunds BK
 
12:30
Båstad BK
 
13:00 - 17:00
BK Fenix
 
13:00 - 17:00
Svedala BK
 
13:00 - 16:30
Malmö BK
 
13:00 - 16:30
Ängelholms BS
 
13:00
Romeleåsens BK
 
13:30
BK ESS-löv
 
14:00 - 18:00
Kullabygdens BK
 
17:30 - 21:30
Åhus BK
 
17:45 - 22:00
Malmö Dam BK
 
17:45 - 22:00
Löddeköpinge BS
 
18:00 - 21:45
Lomma BK
 
18:00
Förslövs BK
 
18:20
Höllvikens BK
 
18:30 - 22:30
Bjärreds BK
 
18:30 - 22:30
Hässleholms BK
 
18:30 - 22:20
Östra Göinge BK
 
18:30 - 22:15
Lunds BK
 
18:30 - 22:00
Klippans BK
 
18:30 - 22:00
Ystads BS
 
18:30 - 22:00
Kristianstads BK
 
18:30 - 22:00
BK Tre Sang, Helsingborg
 
18:30 - 22:00
BK Tre Sang, Helsingborg
 
18:30 - 22:00
Trelleborgs BS
 
18:30 - 21:30
Malmö BK
 
19:00 - 20:00
Kullabygdens BK
 
17
22
23
24
25
26
27
28
13:00 - 17:00
SPF Club 230
 
13:00 - 17:00
Åhus BK
 
13:00 - 17:00
Hässleholms BK
 
13:30 - 17:00
BK Bridgehuset
 
18:00 - 22:00
Ängelholms BS
 
18:00 - 22:00
Staffanstorps BK
 
18:00 - 22:00
Bridgeklubben 2 Klöver
 
18:00 - 21:45
Lomma BK
 
18:00
Förslövs BK
 
18:00
Båstad BK
 
18:30 - 22:30
Sjöbo BK
 
18:30 - 22:15
Lunds BK
 
18:30 - 22:00
BK Tre Sang, Helsingborg
 
18:30 - 22:00
BK Zonen
 
18:30 - 22:00
Svedala BK
 
18:30 - 22:00
Kullabygdens BK
 
18:30 - 22:00
Södra Sandby BK
 
18:30 - 22:00
Kristianstads BK
 
18:30 - 21:30
BK Fenix
 
18:30
Degeberga BK
 
18:30
Osby BK
 
12:00 - 16:00
Svedala BK
 
12:30 - 17:05
SPF Havsvinden i Åhus
 
13:00 - 16:45
BS Oden
 
13:15
Bjärnums BK
 
13:30 - 17:00
Ljunghusens BK
 
17:45 - 22:45
Hässleholms Dambridgeklubb
 
17:45
Armeria-Bridgen
 
18:00 - 22:00
Ängelholms BS
 
18:00 - 22:00
Falsterbo BK
 
18:00
Västra Bjäre BK
 
18:20
Höllvikens BK
 
18:30 - 22:15
Lunds BK
 
18:30 - 22:00
Malmö BK
 
18:30 - 22:00
Hököpinge BK
 
18:30 - 22:00
Munka Ljungby BS
 
18:30 - 22:00
Kristianstads BK
 
18:30 - 22:00
BK Fenix
 
18:30 - 22:00
Kullabygdens BK
 
18:30 - 22:00
BK Sekvens, S-torp
 
18:30 - 21:30
BK Tre Sang, Helsingborg
 
18:30
BK ESS-löv
 
18:30
Pri-Bri 1936
 
10:00 - 14:00
Pri-Bri 1936
 
13:00 - 16:30
BK Tre Sang, Helsingborg
 
13:00 - 16:30
Kristianstads BK
 
13:00 - 16:15
BK Zonen
 
13:00
Västra Bjäre BK
 
18:00 - 22:00
Ängelholms BS
 
18:00 - 22:00
Staffanstorps BK
 
18:00 - 21:30
Ystads BS
 
18:15 - 22:00
Bjärreds BK
 
18:30 - 22:15
Lunds BK
 
18:30 - 22:00
Åhus BK
 
18:30 - 22:00
BK Bridgehuset
 
18:30 - 21:30
Ellstorps BK
 
18:30
BK ESS-löv
 
12:30
Lunds BK
 
13:00 - 17:00
BK Fenix
 
13:00 - 17:00
Svedala BK
 
13:00 - 16:30
Ängelholms BS
 
13:00 - 16:30
Malmö BK
 
13:00
Romeleåsens BK
 
13:30 - 16:45
BK Bridgehuset
 
13:30
BK ESS-löv
 
14:00 - 18:00
Kullabygdens BK
 
17:30 - 21:30
Åhus BK
 
17:45 - 22:00
Malmö Dam BK
 
17:45 - 22:00
Löddeköpinge BS
 
18:00 - 22:00
BK Sekvens, S-torp
 
18:00 - 21:45
Lomma BK
 
18:00
Förslövs BK
 
18:20
Höllvikens BK
 
18:30 - 22:30
BK Fenix
 
18:30 - 22:30
BK Fenix
 
18:30 - 22:30
Bjärreds BK
 
18:30 - 22:30
Hässleholms BK
 
18:30 - 22:20
Östra Göinge BK
 
18:30 - 22:15
Lunds BK
 
18:30 - 22:00
Ystads BS
 
18:30 - 22:00
Klippans BK
 
18:30 - 22:00
Kristianstads BK
 
18:30 - 22:00
BK Tre Sang, Helsingborg
 
18:30 - 22:00
BK Tre Sang, Helsingborg
 
18:30 - 22:00
Trelleborgs BS
 
18:30 - 21:30
Malmö BK
 
11:00 - 15:00
BK Bridgehuset
 
18:00
Pri-Bri 1936
 
10:00 - 14:00
BK Bridgehuset
 
 
13:00 - 16:30
Ängelholms BS
 
14:00 - 17:30
Malmö BK
 
18
29
30
1
2
3
4
5
13:00 - 17:00
SPF Club 230
 
13:00 - 17:00
Åhus BK
 
13:00 - 17:00
Hässleholms BK
 
13:30 - 17:00
BK Bridgehuset
 
18:00 - 22:00
Ängelholms BS
 
18:00 - 22:00
Staffanstorps BK
 
18:00 - 22:00
Bridgeklubben 2 Klöver
 
18:00 - 21:45
Lomma BK
 
18:00 - 20:00
Malmö BK
 
18:00
Förslövs BK
 
18:00
Båstad BK
 
18:30 - 22:30
Sjöbo BK
 
18:30 - 22:00
Svedala BK
 
18:30 - 22:00
BK Tre Sang, Helsingborg
 
18:30 - 22:00
BK Zonen
 
18:30 - 22:00
Kristianstads BK
 
18:30 - 22:00
Kullabygdens BK
 
18:30 - 22:00
Södra Sandby BK
 
18:30 - 21:30
BK Fenix
 
18:30
Degeberga BK
 
18:30
Osby BK
 
20:30 - 22:30
Malmö BK
 
12:00 - 16:00
Svedala BK
 
12:30 - 17:05
SPF Havsvinden i Åhus
 
13:00 - 16:45
BS Oden
 
13:15
Bjärnums BK
 
17:00 - 22:00
BK Sekvens, S-torp
 
18:30 - 22:00
Hököpinge BK
 
18:30 - 22:00
Munka Ljungby BS
 
18:30 - 22:00
BK Fenix
 
18:30 - 22:00
Malmö BK