Jump to navigation
User menu
Logga in
Kontakt
SBF Search site
Fritextsökning
Medlemsnummer eller namn
Klubb eller distrikt
Sök
Svenska Bridgeförbundet
Mälardalens BF
Hem
Distriktet
Nyheter
Tävling
Klubb
Bruksring
Reg
Utb.
TÄVLING
Resultat
Kommande
Lagtävling
Kalender
Spelprogram
Distriktsmästerskap
Allsvenskan
Primära flikar
Månad
(aktiv flik)
Vecka
Dag
År
Öppna gamla Spader-kalendern
Mars 2023
« Föregående
Nästa »
Endast distrikt
- Alla -
Ja
Silver/Guld
- Alla -
Silver/Guld
Tävling
Simultan
- Alla -
Simultan
Handikapp
- Alla -
Handikapp
Ej handikapp
Ej tävling
- Alla -
Ej tävling
Par/Lag/Ind:
- Alla -
Par
Lag
Individuellt
Filtrera
mån
tis
ons
tors
fre
lör
sön
9
27
28
1
2
3
4
5
09:30 - 13:30
Strängnäs BK Gripen
Partävling
18:30 - 22:00
Hallstahammars BK
Partävling
18:30
Folkare BK
Partävling
09:30 - 13:00
Strängnäs BK Gripen
Partävling
13:00 - 17:00
VBS Aros
Hcp
18:00 - 21:00
Arboga BK
Årsmöte, simultan
18:30 - 22:00
ABB BK
Simultan
13:00 - 17:00
BK Örjan
Vårsilver till minne av Gunnar Hult
10
6
7
8
9
10
11
12
10:00
Folkare BK
Dagbridge
13:00 - 17:00
VBS Aros
Måndag
18:00 - 21:30
Åkers BK
Partävling
18:25 - 22:00
Smedstadens BK
Kvällstävling med hcp
18:30 - 22:00
Sala BS
Partävling SCRATCH/HCP
18:30 - 22:00
ABB BK
Vår-Brons
13:00 - 17:00
VBS Aros
Lugna gruppen
13:00 - 17:00
VBS Aros
Tisdag
18:00 - 22:00
Köpings BS
KAK-serien 3:1
18:00 - 22:00
Köpings BS
KAK-serien 3:2
18:30 - 22:00
Strängnäs BK Gripen
Partävling
09:30 - 13:30
Strängnäs BK Gripen
Partävling
18:30 - 22:00
Hallstahammars BK
Partävling
18:30
Folkare BK
Simultan
09:30 - 13:00
Strängnäs BK Gripen
Partävling
13:00 - 17:00
VBS Aros
Hcp
18:00 - 21:00
Arboga BK
Marshjärtern (hcp)
18:30 - 21:00
ABB BK
Temakväll med Elisabeth
13:00 - 17:00
BK Örjan
BK Örjan, 10
10:00
Folkare BK
FOLKARETRÄFFEN
11
13
14
15
16
17
18
19
10:00
Folkare BK
Dagbridge
13:00 - 17:00
VBS Aros
Måndag
18:30 - 22:00
Smedstadens BK
Årsmöte kl 18.00 Därefter Simultantävling
18:30 - 22:00
Sala BS
Partävling SCRATCH/HCP
18:30 - 22:00
ABB BK
Simultan
13:00 - 17:00
VBS Aros
Lugna gruppen
13:00 - 17:00
VBS Aros
Tisdag
18:00 - 21:15
Köpings BS
Partävling Hcp/Sratch
18:30 - 22:00
Strängnäs BK Gripen
Partävling
09:30 - 13:30
Strängnäs BK Gripen
Partävling
18:30
Folkare BK
Partävling
09:30 - 13:00
Strängnäs BK Gripen
Partävling
13:00 - 17:00
VBS Aros
Hcp
18:00 - 21:00
Arboga BK
Barometer
18:30 - 22:00
ABB BK
Arosserien omg. 4/1
18:30 - 22:00
ABB BK
Arosserien omg. 4/2
13:00 - 17:00
BK Örjan
BK Örjan, 11
12
20
21
22
23
24
25
26
10:00
Folkare BK
Dagbridge
13:00 - 17:00
VBS Aros
Måndag
18:00 - 21:30
Åkers BK
Partävling
18:25 - 22:00
Smedstadens BK
IMP across 8
18:30 - 22:00
ABB BK
Glädje-Brons
18:30 - 22:00
Sala BS
Partävling SCRATCH/HCP
13:00 - 17:00
VBS Aros
Lugna gruppen
13:00 - 17:00
VBS Aros
Tisdag
18:00 - 21:15
Köpings BS
Simultan - Barometer
18:30 - 22:00
Strängnäs BK Gripen
Simultan
09:30 - 13:30
Strängnäs BK Gripen
Partävling
18:30 - 22:00
Hallstahammars BK
Partävling
18:30
Folkare BK
Partävling
09:30 - 13:00
Strängnäs BK Gripen
Partävling
13:00 - 17:00
VBS Aros
Hcp
18:00 - 21:00
Arboga BK
Par
13:00 - 17:00
BK Örjan
BK Örjan, v12
09:55 - 16:30
Smedstadens BK
Smeracet 2023
13:00 - 17:00
VBS Aros
Simultan för Ukraina
13:00
Strängnäs BK Gripen
Vårfest - Barometer och supé
13
27
28
29
30
31
1
2
10:00
Folkare BK
Dagbridge
13:00 - 17:00
VBS Aros
Måndag
18:00 - 21:30
Åkers BK
Partävling
18:25 - 22:00
Smedstadens BK
KM Par hcp 1 av 3 även uttagning till Bruksringen
18:30 - 22:00
Sala BS
Partävling SCRATCH/HCP
18:30 - 22:00
ABB BK
Teater-Brons
13:00 - 17:00
VBS Aros
Lugna gruppen
13:00 - 17:00
VBS Aros
Tisdag
18:00 - 22:00
Köpings BS
KAK-serien 4:1
18:00 - 22:00
Köpings BS
KAK-serien 4:2
18:30 - 22:00
Strängnäs BK Gripen
Partävling
09:30 - 13:30
Strängnäs BK Gripen
Partävling
18:30 - 22:00
Hallstahammars BK
Partävling
18:30
Folkare BK
Partävling
09:30 - 13:00
Strängnäs BK Gripen
Partävling
13:00 - 17:00
VBS Aros
Hcp
18:00 - 21:00
Arboga BK
Påskägget I (hcp)
18:30 - 22:00
ABB BK
Arosserien omg. 5/1
18:30 - 22:00
ABB BK
Arosserien omg. 5/2
13:00 - 17:00
BK Örjan
BK Örjan, v13