Jump to navigation
User menu
Logga in
Kontakt
SBF Search site
Fritextsökning
Medlemsnummer eller namn
Klubb eller distrikt
Sök
Svenska Bridgeförbundet
Hallands BF
Hem
Distriktet
Klubb
Nyheter
Tävling
Allsvenskan
Distriktsmästerskap
Allmänt Hallandsserien
Kalender
Kommande
Lagtävling
Resultat
Spelprogram
Hallandsrallyt
Primära flikar
Månad
Vecka
(aktiv flik)
Dag
År
Öppna gamla Spader-kalendern
Vecka 44, oktober 2022
« Föregående
Nästa »
Endast distrikt
- Alla -
Ja
Silver/Guld
- Alla -
Silver/Guld
Tävling
Simultan
- Alla -
Simultan
Handikapp
- Alla -
Handikapp
Ej handikapp
Ej tävling
- Alla -
Ej tävling
Par/Lag/Ind:
- Alla -
Par
Lag
Individuellt
Filtrera
Tid
mån
31
tis
1
ons
2
tors
3
fre
4
lör
5
sön
6
Hela dagen
«
15 sep-8 dec
Kungsbacka BS
Silverstege 2022 Höst
»
4 nov
BF Rydet
Partävling
09
09:30 - 12:30
BK Allians, Halmstad
Spelträning
09:30 - 12:30
BK Allians, Halmstad
Fredag 09,30 Partävling
10
10:00 - 14:00
Åsa/Frillesås BK
Måndagsbridge
10:00 - 14:00
Kungsbacka BS
HCP Trivsel Föranmälan
10:30 - 14:00
BK Albrekts
Fredagsbridgen
13
13:00 - 17:00
Kungsbacka BS
Trivselbridge max klövernål
13:00 - 16:00
BK Albrekts
Pratbridge
13:30 - 17:00
BK Allians, Halmstad
Måndag 13.30 Partävling HCP
13:30 - 17:00
SPF Kvarnens BK
Partävling
13:00 - 17:00
Kungsbacka BS
Trivselbridge föranmälan
13:00 - 17:00
Kungsbacka BS
Trivselbridge
13:00
Laholms BK
Partävling Onsdag em, Hcp, Föranmälan
13:30 - 17:00
Ätrans BK
Dagbridge Älvsered
13:30 - 17:00
BK Allians, Halmstad
Onsdag 13.330 Partävling
13:30 - 17:00
BK Albrekts
Onsdagsbridgen
13:00
Kungsbacka BS
HÖG-LÅG, HCP
18
18:30 - 22:30
Ätrans BK
KM omg 1 Gunnarp
18:30 - 22:00
Kungsbacka BS
HCP Trivselbridge Föranmälan
18:30 - 22:00
BK Allians, Halmstad
Måndag 18:30 Partävling IAF-beräkning
18:30 - 22:00
BK Albrekts
Måndagsbridgen
18:30 - 22:00
Värö BK
Oktobersilver
18:30 - 22:00
BK Falkenberg
Utvecklings Bridge Med Teori genomgång 18:00
18:45
Laholms BK
Partävling Måndag, Scratch, Föranmälan
18:30 - 22:15
Kvibille BS
Partävling
18:30 - 22:00
BK Falkenberg
Tisdagsbridge med Handicap
18:30 - 22:00
BK Albrekts
Tisdagsbridgen - Naturligt System
18:45
Laholms BK
Simultan Partävling Tisdag, Hcp, Föranmälan
18:30 - 22:00
BK Falkenberg
Onsdags Bridge
18:30 - 22:00
Åsa/Frillesås BK
Onsdagsbridge
18:45
Laholms BK
KM Lag Omgång 2, 1:a halvlek
18:50
Laholms BK
KM Lag Omgång 2, 2:a halvlek
18:30 - 22:30
Simlångsdalens BK
Partävling
18:30 - 22:00
Hasslövs BK
Månadsvinsten 24 brickor Scratch och hcp
18:30 - 22:00
BK Albrekts
Silverstegen Omg 5
18:30 - 22:00
BK Albrekts
Silverstegen Omg 6
18:30
Harplinge BK
Partävling. Hcp och scratch