Jump to navigation
User menu
Logga in
Kontakt
SBF Search site
Fritextsökning
Medlemsnummer eller namn
Klubb eller distrikt
Sök
Svenska Bridgeförbundet
Hallands BF
Hem
Distriktet
Klubb
Nyheter
Tävling
Allsvenskan
Distriktsmästerskap
Allmänt Hallandsserien
Kalender
Kommande
Lagtävling
Resultat
Spelprogram
Hallandsrallyt
Primära flikar
Månad
Vecka
(aktiv flik)
Dag
År
Öppna gamla Spader-kalendern
Vecka 48, november 2021
« Föregående
Nästa »
Endast distrikt
- Alla -
Ja
Silver/Guld
- Alla -
Silver/Guld
Tävling
Simultan
- Alla -
Simultan
Handikapp
- Alla -
Handikapp
Ej handikapp
Ej tävling
- Alla -
Ej tävling
Par/Lag/Ind:
- Alla -
Par
Lag
Individuellt
Filtrera
Tid
mån
29
tis
30
ons
1
tors
2
fre
3
lör
4
sön
5
Hela dagen
3 dec
BF Rydet
Partävling
09
09:30
BK Allians, Halmstad
Tisdag 09.30 Individuell barometer
09:30 - 12:30
BK Allians, Halmstad
Onsdag Spelträning
09:30
BK Allians, Halmstad
Fredag förmiddag 09:30 partävling
10
10:00 - 14:00
Åsa/Frillesås BK
Måndagsbridge
10:00
Kungsbacka BS
HCP Trivsel Föranmälan
10:30 - 14:00
BK Albrekts
Fredagsbridgen
10:00 - 16:00
Hallands BF
DM Par Mixed ... Kval till SM
13
13:00 - 17:00
Kungsbacka BS
Trivselbridge max klövernål
13:00 - 16:00
BK Albrekts
Pratbridge
13:30 - 17:00
SPF Kvarnens BK
Partävling
13:00 - 17:00
Kungsbacka BS
Trivselbridge föranmälan
13:30 - 17:00
BK Falkenberg
Dag Bridge
13:00
Kungsbacka BS
Hcp Trivsel Föranmälan
13:00
Laholms BK
Partävling Onsdag em, Hcp
13:30 - 17:00
BK Albrekts
Onsdagsbridgen
14
14:00
BK Allians, Halmstad
Måndag 14.00 Partävling
14:00
BK Allians, Halmstad
Onsdag 14.00 partävling
18
18:00 - 22:00
BK Falkenberg
Utvecklings Bridge Med Teori
18:30 - 22:30
Ätrans BK
Par/simultan/deltävling
18:30 - 22:00
Värö BK
Partävling
18:30 - 22:00
BK Albrekts
SBF Simultan
18:30
Kungsbacka BS
Trivselbridge Föranmälan
18:45
Laholms BK
Simultan Partävling Måndag, Scratch
18:30 - 22:15
Kvibille BS
partävling
18:30 - 22:00
BK Falkenberg
Tisdagsbridge med Handicap
18:30 - 22:00
BK Albrekts
Tisdagsbridgen Naturligt system
18:30
BK Allians, Halmstad
Tisdag 18.30 partävling
18:45
Laholms BK
LBC, Partävling Tisdag, Hcp
18:30 - 22:00
BK Falkenberg
Trivselbridge
18:30 - 22:00
Hasslövs BK
Månadsvinsten Scratch och HCP
18:30 - 22:00
BK Albrekts
Silverstegen Omg 7
18:30 - 22:00
BK Albrekts
Silverstegen Omg 8
18:30
Harplinge BK
LBC. Priser handicap och scratch.
18:30
Simlångsdalens BK
Skinktävling omg. 2.