Primära flikar

  mån tis ons tors fre lör sön
13
28
29
30
31
1
2
3
 
 
 
 
1 apr BF Rydet Partävling
 
10:00
Hallands BF
 
 
09:30 - 13:00
BK Allians, Halmstad
 
10:30 - 14:00
BK Albrekts
 
14
4
5
6
7
8
9
10
10:00 - 14:00
Åsa/Frillesås BK
 
13:00 - 16:00
BK Albrekts
 
13:30 - 17:15
SPF Kvarnens BK
 
13:30
BK Allians, Halmstad
 
18:30 - 22:30
Ätrans BK
 
18:30 - 22:00
BK Albrekts
 
18:30 - 22:00
Värö BK
 
18:30 - 22:00
BK Allians, Halmstad
 
18:30 - 22:00
BK Falkenberg
 
18:30
BK Allians, Halmstad
 
 
18:30 - 22:15
Kvibille BS
 
18:30 - 22:00
BK Falkenberg
 
18:30 - 22:00
BK Albrekts
 
 
6 apr BK Allians, Halmstad GH lagtävling match 3 halvlek 1
 
13:00 - 17:00
Åsa/Frillesås BK
 
18:30 - 22:30
Simlångsdalens BK
 
18:30 - 22:00
BK Albrekts
 
18:30 - 22:00
BK Albrekts
 
18:30
Hasslövs BK
 
18:30
Harplinge BK
 
8 apr BF Rydet Partävling
 
10:00
BK Allians, Halmstad
 
 
6 apr BK Allians, Halmstad GH lagtävling match 3 halvlek 2
 
09:30 - 13:00
BK Allians, Halmstad
 
10:30 - 14:00
BK Albrekts
 
6 apr BK Allians, Halmstad GH lagtävling match 4 halvlek 1
 
6 apr BK Allians, Halmstad GH lagtävling match 4 halvlek 2
 
6 apr BK Allians, Halmstad GH lagtävling match 4 halvlek 2
 
09:30 - 12:30
BK Allians, Halmstad
 
13:30 - 17:30
Ätrans BK
 
13:30 - 17:00
BK Allians, Halmstad
 
13:30 - 17:00
BK Albrekts
 
18:30 - 22:30
Simlångsdalens BK
 
18:30 - 22:00
BK Falkenberg
 
18:30 - 22:00
Åsa/Frillesås BK
 
15
11
12
13
14
15
16
17
10:00 - 14:00
Åsa/Frillesås BK
 
13:00 - 16:00
BK Albrekts
 
13:30
BK Allians, Halmstad
 
18:30 - 22:30
Ätrans BK
 
18:30 - 22:00
Värö BK
 
18:30 - 22:00
BK Albrekts
 
18:30 - 22:00
BK Allians, Halmstad
 
18:30 - 22:00
BK Falkenberg
 
18:30
BK Allians, Halmstad
 
18:30 - 22:30
Kvibille BS
 
18:30 - 22:00
BK Albrekts
 
18:30 - 22:00
BK Falkenberg
 
18:30
BK Allians, Halmstad
 
09:30 - 12:30
BK Allians, Halmstad
 
13:30 - 17:15
SPF Kvarnens BK
 
13:30 - 17:00
BK Albrekts
 
13:30 - 17:00
BK Albrekts
 
13:30 - 17:00
BK Allians, Halmstad
 
18:30 - 22:00
BK Falkenberg
 
18:30 - 22:00
Åsa/Frillesås BK
 
18:30 - 22:50
Simlångsdalens BK
 
18:30
Hasslövs BK
 
15 apr BF Rydet Partävling
 
 
 
10:00 - 17:00
BK Falkenberg
 
16
18
19
20
21
22
23
24
13:30
BK Allians, Halmstad
 
18:30 - 22:15
Kvibille BS
 
18:30 - 22:00
BK Falkenberg
 
18:30 - 22:00
BK Albrekts
 
09:30 - 12:30
BK Allians, Halmstad
 
13:30 - 17:15
SPF Kvarnens BK
 
13:30 - 17:00
BK Allians, Halmstad
 
13:30 - 17:00
BK Albrekts
 
18:30 - 22:00
BK Falkenberg
 
18:30 - 22:00
Åsa/Frillesås BK
 
13:00 - 17:00
Åsa/Frillesås BK
 
18:30 - 22:30
Simlångsdalens BK
 
18:30 - 22:00
BK Albrekts
 
18:30 - 22:00
BK Albrekts
 
18:30
Harplinge BK
 
18:30
Hasslövs BK
 
22 apr BF Rydet Partävling
 
10:00 - 16:00
Hallands BF
 
 
09:30 - 13:00
BK Allians, Halmstad
 
10:30 - 14:00
BK Albrekts
 
17
25
26
27
28
29
30
1
10:00 - 14:00
Åsa/Frillesås BK
 
13:00 - 16:00
BK Albrekts
 
13:30
BK Allians, Halmstad
 
18:20 - 22:00
Åsa/Frillesås BK
 
18:30 - 22:30
Ätrans BK
 
18:30 - 22:00
Värö BK
 
18:30 - 22:00
BK Albrekts
 
18:30 - 22:00
BK Allians, Halmstad
 
18:30 - 22:00
BK Falkenberg
 
18:30
BK Allians, Halmstad
 
18:30 - 22:15
Kvibille BS
 
18:30 - 22:00
Åsa/Frillesås BK
 
18:30 - 22:00
Åsa/Frillesås BK
 
18:30 - 22:00
BK Falkenberg
 
18:30 - 22:00
BK Albrekts
 
 
09:30 - 12:30
BK Allians, Halmstad
 
13:30 - 17:15
SPF Kvarnens BK
 
13:30 - 17:00
BK Allians, Halmstad
 
13:30 - 17:00
BK Albrekts
 
18:30 - 22:00
BK Falkenberg
 
18:30 - 22:00
Åsa/Frillesås BK
 
12:50 - 15:45
Åsa/Frillesås BK
 
13:30 - 17:00
BK Falkenberg
 
15:35 - 18:00
BK Falkenberg
 
18:30 - 22:30
Simlångsdalens BK
 
18:30 - 22:00
BK Albrekts
 
18:30 - 22:00
BK Albrekts
 
18:30
Harplinge BK
 
18:30
Hasslövs BK
 
29 apr BF Rydet Partävling
 
 
 
29 apr BF Rydet Partävling 1
 
29 apr BF Rydet Partävling 2
 
29 apr BF Rydet Partävling 3
 
29 apr BF Rydet Partävling 4
 
09:30 - 13:00
BK Allians, Halmstad
 
10:30 - 14:00
BK Albrekts