Primära flikar

Oktober 2021

  mån tis ons tors fre lör sön
39
27
28
29
30
1
2
3
 
 
 
 
«
27 sep-2 okt Hallands BF Nygammalt 2021-22 Omg 1
 
13:00
Laholms BK
 
10:00
BK Allians, Halmstad
 
10:30 - 14:00
BK Albrekts
 
10:00 - 14:00
Åsa/Frillesås BK
 
10:00
Hallands BF
 
40
4
5
6
7
8
9
10
10:00 - 14:00
Åsa/Frillesås BK
 
13:00 - 16:00
BK Albrekts
 
13:30 - 17:30
SPF Kvarnens BK
 
14:00
BK Allians, Halmstad
 
18:00 - 22:00
BK Falkenberg
 
18:30 - 22:30
Ätrans BK
 
18:30 - 22:00
BK Albrekts
 
18:30 - 22:00
Värö BK
 
18:45
Laholms BK
 
13:30 - 17:00
BK Falkenberg
 
18:00 - 22:00
BK Falkenberg
 
18:30 - 22:30
Kvibille BS
 
18:30 - 22:00
BK Albrekts
 
18:30
BK Allians, Halmstad
 
18:45
Laholms BK
 
09:30 - 12:30
BK Allians, Halmstad
 
 
13:30 - 17:30
Ätrans BK
 
13:30 - 17:00
BK Albrekts
 
14:00
BK Allians, Halmstad
 
18:30 - 22:00
Åsa/Frillesås BK
 
18:30 - 22:00
BK Falkenberg
 
18:30 - 22:00
Hasslövs BK
 
18:30 - 22:00
BK Albrekts
 
18:30 - 22:00
BK Albrekts
 
18:30 - 22:00
BK Albrekts
 
18:30 - 22:00
Åsa/Frillesås BK
 
18:30
Simlångsdalens BK
 
8 okt BF Rydet Partävling
 
 
 
10:00
BK Allians, Halmstad
 
10:30 - 14:00
BK Albrekts
 
41
11
12
13
14
15
16
17
10:00 - 14:00
Åsa/Frillesås BK
 
14:00
BK Allians, Halmstad
 
18:00 - 22:00
BK Falkenberg
 
18:30 - 22:30
Ätrans BK
 
18:30 - 22:00
BK Albrekts
 
18:30 - 22:00
Värö BK
 
18:45
Laholms BK
 
12 okt BK Allians, Halmstad Spel efter årsmötet, tisdag kväll
 
09:30 - 12:30
BK Allians, Halmstad
 
 
13:30 - 17:30
Ätrans BK
 
13:30 - 17:00
BK Albrekts
 
13:30 - 17:00
BK Albrekts
 
14:00
BK Allians, Halmstad
 
18:30 - 22:00
Åsa/Frillesås BK
 
18:30 - 22:00
BK Falkenberg
 
18:00 - 18:30
Hasslövs BK
 
18:30 - 22:00
BK Albrekts
 
18:30 - 22:00
BK Albrekts
 
18:30 - 22:00
Hasslövs BK
 
18:30
Simlångsdalens BK
GH
 
18:30
Harplinge BK
 
15 okt BF Rydet Partävling
 
 
 
13:30 - 17:30
SPF Kvarnens BK
 
13:30 - 17:00
BK Falkenberg
 
18:00
BK Allians, Halmstad
 
18:30 - 22:15
Kvibille BS
 
18:30 - 22:00
Åsa/Frillesås BK
 
18:30 - 22:00
Åsa/Frillesås BK
 
18:30 - 22:00
BK Falkenberg
 
18:30 - 22:00
BK Albrekts
 
18:45
Laholms BK
 
19:30 - 22:00
Åsa/Frillesås BK
 
19:30 - 22:00
Åsa/Frillesås BK
 
10:00
BK Allians, Halmstad
 
10:30 - 14:00
BK Albrekts
 
42
18
19
20
21
22
23
24
18-24 okt Hallands BF Nygammalt 2021-22 Omg 2
 
10:00 - 14:00
Åsa/Frillesås BK
 
13:00 - 16:00
BK Albrekts
 
13:30 - 17:30
SPF Kvarnens BK
 
14:00
BK Allians, Halmstad
 
18:00 - 22:00
BK Falkenberg
 
18:30 - 22:30
Ätrans BK
 
18:30 - 22:00
BK Albrekts
 
18:30 - 22:00
Värö BK
 
18:45
Laholms BK
 
09:30
BK Allians, Halmstad
 
13:30 - 17:00
BK Falkenberg
 
18:30 - 22:15
Kvibille BS
 
18:30 - 22:00
BK Albrekts
 
18:30 - 22:00
BK Falkenberg
 
18:30
BK Allians, Halmstad
 
18:45
Laholms BK
 
09:30 - 12:30
BK Allians, Halmstad
 
 
13:30 - 17:30
Ätrans BK
 
13:30 - 17:00
BK Albrekts
 
14:00
BK Allians, Halmstad
 
18:30 - 22:00
Åsa/Frillesås BK
 
18:30 - 22:00
BK Falkenberg
 
18:45
Laholms BK
 
18:30 - 22:00
BK Albrekts
 
18:30 - 22:00
BK Albrekts
 
18:30 - 22:00
Hasslövs BK
 
18:30
Simlångsdalens BK
 
18:30
Harplinge BK
 
22 okt BF Rydet Partävling
 
 
 
09:30
BK Allians, Halmstad
 
10:30 - 14:00
BK Albrekts
 
43
25
26
27
28
29
30
31
10:00 - 14:00
Åsa/Frillesås BK
 
13:00 - 16:00
BK Albrekts
 
13:30 - 17:30
SPF Kvarnens BK
 
14:00
BK Allians, Halmstad
 
18:00 - 22:00
BK Falkenberg
 
18:30 - 22:30
Ätrans BK
 
18:30 - 22:00
BK Albrekts
 
18:30 - 22:00
Värö BK
 
18:30 - 22:00
Värö BK
 
18:45
Laholms BK
 
09:30
BK Allians, Halmstad
 
13:30 - 17:00
BK Falkenberg
 
18:30 - 22:15
Kvibille BS
 
18:30 - 22:00
BK Falkenberg
 
18:30 - 22:00
BK Albrekts
 
18:30
BK Allians, Halmstad
 
 
09:30 - 12:30
BK Allians, Halmstad
 
 
13:30 - 17:30
Ätrans BK
 
13:30 - 17:00
BK Albrekts
 
14:00
BK Allians, Halmstad
 
18:30 - 22:00
Åsa/Frillesås BK
 
18:30 - 22:00
BK Falkenberg
 
18:30 - 22:00
BK Albrekts
 
18:30 - 22:00
BK Albrekts
 
18:30 - 22:00
Hasslövs BK
 
18:30
Simlångsdalens BK
 
18:30
Harplinge BK
 
29 okt BF Rydet Partävling
 
10:00 - 17:00
BK Falkenberg
 
18:00
BK Albrekts
 
 
09:30
BK Allians, Halmstad
 
10:30 - 14:00
BK Albrekts