Jump to navigation
User menu
Logga in
Kontakt
SBF Search site
Fritextsökning
Medlemsnummer eller namn
Klubb eller distrikt
Sök
Svenska Bridgeförbundet
Örebridgen
Hem
Klubben
Nyheter
Tävling
Medlem
Spelprogram
TÄVLING
Resultat
Kommande
Lagtävling
Kalender
Partner sökes
Tävlingsledare
Primära flikar
Månad
(aktiv flik)
Vecka
Dag
År
Öppna gamla Spader-kalendern
September 2022
« Föregående
Nästa »
Även distrikt
- Alla -
Ja
Silver/Guld
- Alla -
Silver/Guld
Tävling
Simultan
- Alla -
Simultan
Handikapp
- Alla -
Handikapp
Ej handikapp
Ej tävling
- Alla -
Ej tävling
Par/Lag/Ind:
- Alla -
Par
Lag
Individuellt
Filtrera
mån
tis
ons
tors
fre
lör
sön
35
29
30
31
1
2
3
4
09:30 - 13:00
Örebridgen
Partävling med Hcp
18:30 - 21:00
Örebridgen
KM Lag omg 3 halvlek 1
18:30 - 21:00
Örebridgen
KM Lag omg 3 halvlek 2
17:00 - 22:00
Örebridgen
Magic
10:00 - 13:30
Örebridgen
Partävling MIXED hcp 1
13:00 - 17:00
Örebridgen
Magic
36
5
6
7
8
9
10
11
12:30 - 16:00
Örebridgen
Partävling med hcp
18:00 - 21:30
Örebridgen
Partävling med hcp
09:30 - 13:00
Örebridgen
Partävling med Hcp
17:00 - 22:00
Örebridgen
Magic
12:30 - 16:00
Örebridgen
Partävling med hcp
18:00 - 21:00
Örebridgen
Kursverksamhet steg 1, 2 och 3
09:30 - 13:00
Örebridgen
Partävling med Hcp
18:30 - 21:00
Örebridgen
KM Lag omg 4 halvlek 1
18:30 - 21:00
Örebridgen
KM Lag omg 4 halvlek 2
17:00 - 22:00
Örebridgen
Magic
09:00 - 19:30
Örebridgen
Allsvenskan division 3. Arrangeras av Svenska Bridgeförbundet
13:00 - 17:00
Örebridgen
Magic
37
12
13
14
15
16
17
18
12:30 - 16:00
Örebridgen
Partävling med hcp
18:00 - 21:30
Örebridgen
Partävling med hcp
09:30 - 13:00
Örebridgen
Partävling med Hcp
17:00 - 22:00
Örebridgen
Magic
12:30 - 16:00
Örebridgen
Partävling med hcp
18:00 - 21:00
Örebridgen
Kursverksamhet steg 1, 2 och 3
09:30 - 13:00
Örebridgen
Partävling med Hcp
18:30 - 21:00
Örebridgen
KM Lag omg 5 halvlek 1
18:30 - 21:00
Örebridgen
KM Lag omg 5 halvlek 2
17:00 - 22:00
Örebridgen
Magic
13:00 - 22:00
Örebridgen
Allsvenskan division 2. Arrangeras av Svenska Bridgeförbundet
09:00 - 18:00
Örebridgen
Allsvenskan division 2. Arrangeras av Svenska Bridgeförbundet
38
19
20
21
22
23
24
25
12:30 - 16:00
Örebridgen
Partävling med hcp
18:00 - 21:30
Örebridgen
Partävling med hcp
09:30 - 13:00
Örebridgen
Partävling med Hcp
17:00 - 22:00
Örebridgen
Magic
12:30 - 16:00
Örebridgen
Partävling med hcp
18:00 - 21:00
Örebridgen
Kursverksamhet steg 1, 2 och 3
09:30 - 13:00
Örebridgen
Partävling med Hcp
18:30 - 21:00
Örebridgen
KM Lag omg 6 halvlek 1
18:30 - 21:00
Örebridgen
KM Lag omg 6 halvlek 2
17:00 - 22:00
Örebridgen
Magic
10:00 - 19:30
Örebridgen
Allsvenskan division 3. Arrangeras av Svenska Bridgeförbundet
13:00 - 17:00
Örebridgen
Magic
17:00 - 20:00
Örebridgen
Övningsspel
39
26
27
28
29
30
1
2
18:00 - 21:30
Örebridgen
Partävling med hcp
09:30 - 13:00
Örebridgen
Partävling med Hcp
17:00 - 22:00
Örebridgen
Magic
17:00 - 19:00
Örebridgen
Styrelsemöte
12:30 - 16:00
Örebridgen
Partävling med hcp
18:00 - 21:00
Örebridgen
Kursverksamhet steg 1, 2 och 3
09:30 - 13:00
Örebridgen
Partävling med Hcp
18:30 - 21:00
Örebridgen
KM Lag omg 7 halvlek 1
18:30 - 21:00
Örebridgen
KM Lag omg 7 halvlek 2
17:00 - 22:00
Örebridgen
Magic